Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

tauroaice(20)


Recommended Posts

'neatza.... Si eu tb sa merg la cumparaturi azi... De cand nu stau cu fostul, sa vedeti ce de modificari pe lista de cumparaturi... ai mei baga la greu lactate:) lapte, iaurt, cascaval, branza, asta-i baza, in schimb nu prea cumpar carne:) Gabi(ex- gabibarta)+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 295
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Neata tuturor. cgaby, felicitari pentru nepotica. Sa fie sanatoasa si fericita! Cum o s-o cheme? Eu sunt tare suparata, in primul rand pentru ca aplicasem acum vreo luna pentru un job nou, pe care mi-l doream ENORM de mult si azi am primit raspunsul: negativ[bang] si in plus azi am primit prima de Craciun. De credeti, fetelor, ca am primit jumate din suma pe care au primit-o ceilalti? Pentru ca "esti aici abia de 2 saptamani!". Dar inainte de concediul prenatal unde papucii mei am lucrat? In piata?[bang] Nu e vorba de bani aici, ci de cat de mult ma apreciaza seful meu. M-am simtit efectiv batjocorita![bang][bang][bang] [mamica][9cer] de [zana][url="http://family.webshots.com/album/556072123nAqLlx"]Maria Cornelia (20.09.2006)[/url] [url="http://tickers.baby-gaga.com/t/bunbunsrd20060920_-8_Maria+is.png"] Varsta Mariei[/url], [url="http://www.totsites.com/tot/mariacornelia"]Am si paginuta[/url], [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=87944"]Asa am venit pe lume[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor ! Chiar daca e cam devreme ,eu va urez tuturor sarbatori fericite si imbelsugate ,multa sanatate si sa fiti fericite si voi si cei dragi.[pegeam] Intru si mai citesc din cand in cand dar cu postarile stau mai prost ca si cu moralul ,dar lucrez la asta si sper de la anul sa ma intorc printre voi cu alt tonus . [pup]puilor vostri Iustina ,Vlad(7 ani si 1/2 ) si Ana(1 an si 1/2)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Deci, Gaby, Matei are miercuri serbare. Sper sa reusesc sa ajung si eu! Poezia o stie bine (dar dictia e un dezastru.. nu prea intelegi mult).. dar la replica din piesa de teatru mai avem de muncit. ce veste ne dai, matusico ?? Lexi, bine ca stiu acum. Daca mai ramai la jobul asta si la primvara o sa-ti facem o vizita cand mergem in parc. Acum avem un program prea nedefinit ca sa poti aranja ceva.. Imi pare rau la faza cu prima de Craciun. Daca era sa-ti scada trebuia sa-ti scada mult mai putin, nu jumatate!! Pai tu ce ai lucrat doar jumatate de an ? Gaby_K multumim de sfat! Citisem pe undeva unde spuneai ca si Lili si Robert au dormit asa si n-au avut pb cu colicile. Si noi il aplicam (numai ziua ca sa-l pot supraveghea din cand in cand), dar pe burta nu vrea sa adoarma decat cu suzi.. si incerc, pe cat posibil, sa nu facem din adormitul cu suzi o regula. Oricum dupe ce adoarme i-o scot din gura, dar vreau ca macar o data, de doua ori pe zi sa adoarma singur, adica sa fie treaz cand il pun in cosuletz. Ne va fi de folos mai tarziu.[;)] Mai greu acum cu burtica asta nabadaioasa, ca-l vaz ca vrea sa adoarma dar nu poate. Andreea, multumim.. dar nu vrea deloc sa bea ceai, asa c-am renuntat sa i-l mai prepar. Cand sughite ii mai indes cu linguritza apa pe gat..cand n-o scuipa si pe-aia. Spor la cumparaturi si la-nghesuiala [:D] !! Iustina [pup], ce bine-mi pare ca aparusi si pe-aici. Da, se aproprie [pegeam].. Are mama doi baieti.. Matei (4) si [bb] Grigore
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna. lume noua...iustina...bine ai revenit...ma bucur ca nu ne-ai uitat! suntem alaturi de voi! muuuulta sanatate![pup] am o nepotica!!!!![bis] o cheama katia smaranda. e foarte frumoasa...aviz amatorilor![:D][;)] pupici tuturor si numai bine. cgaby (mama lui stefan nazdravan) [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/gaby_costescu/my_photos"]stefitza[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Iustina, ma bucur pt tine ca esti din nou aici! Ce mai faceti voi? Gaby, sa-ti traiasca nepotica!!!! Ruxandra, sincera sa fiu, ai mei nu dormeau niciodata pe spate sau pe o parte. Robert de la o saptamana doarme pe burtica, iar Lili inca n-avea o zi, cand am descoperit ca pur si simplu nu se simte bine pe spate. S-a vazut pe ea, cum am pus-o pe burta, parca se relaxa, si adormea imediat profund, cate 3-4 ore.Insa pe spate era tot timpul incordata si mai tresarea, parca nu era in siguranta. Pe ea am tinut-o si in carucior tot pe burta, fiindca n-a vrut altfel. Aveau saltea tare, nu era problema de sufocare, n-aveau cum. Gabi(ex- gabibarta)+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

gata o rezolvai cu cumparaturile.entru copil e serbare ca vine mosu si acolo i-am luat un volan cu pedale pentru calculator sa nu mai folosesca tastatura. sa vedem acum ce luam pentru pus sub brad acasa.. noi avem serbarea tot miercuri. un week frumos sa aveti. andreeat & Alex -8 dec.2000 www.ingerifaraaripi.8k.ro
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...