Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

tauroaice(20)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 295
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

gata, fetelor, am terminat cu serbarile, mai avem un pic de cumparaturi (dar numai papica) si cu asta basta, mosul poate sa vina!!! Fetelor, ma inscriu si eu in tandemul nedormitilor, am o vechime de 4 ani si 7 luni, se pune? De obicei nu ma trezesc nici sa fac pipi noaptea, dorm atat de bine, insa asta mica ma tot trezeste. Ba se dezveleste si se culca peste patura (dormim impreuna) ba se scarpina, ba isi da jos pampersul la 3 noaptea, ba se culca pe mine, e copil activ si in somn! Si ma mir de ce nu se ingrasa[:D][:D][:D]Nu stiu la voi cum sunt noptile, dar la noi in fiecare noapte se intampla cate ceva. Acum fug la culcare, profit de ocazie ca dorm deja, poate apuc si eu vreo 5 minute dintr-un film inainte sa adorm[:D] Gabi(ex- gabibarta)+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor, azi de la ora 6 sunt in picioare. Am impachetat cadouri, am spalat, am scos trupa la plimbare, am fost la cumparaturi, deci am facut muuulte de tot[xx(] Copiii au impodobit bradul, Lili tot intreaba de mos si cadouri. Pana acum n-a fost in extaz chiar asa din cauza mosului[:D] Pupici, sa aveti o noapte "usoara"! Gabi(ex- gabibarta)+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si noi ne pregatim sa apara Mosu, ca cica fuseram cat de cat cumintei. Mergem la bunici asa ca nu ne omoram cu pregatirile.. fusei doar la cofetarie sa ridic cozonacii comandati..[:D] si sa m-apuc acum sa impachetez cadourile. Bradul l-am pregatit de ieri, "ajutati" de Matei care ne cam dadea directive.. dar tragea chiulul de la treaba. Va doresc un [pegeam] minunat si multe cadouri pt copiii veseli si voiosi: Lili, Isabella, Maria Cornelia, Ana, Vlad, Alexandru, Alin, Stefan, Robert, Matei si Grigore. [pup] Are mama doi flacai.. Matei (4) si [bb] Grigore
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hopsieu]... prea multa liniste, atzi plecat la sanius ? [:)] Mos Craciun, mos Craciun, eu stiu ca esti bun Si-ai s-aduci sub bradut si pentru mine-un cadout [pegeam]
Daniela si micuta Isabella [zana]
[url="http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53616"]Nasterea printesei noastre[/url]
, poze in casuta galbena de sus
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
  • Adaugă...