Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

tauroaice(20)


Recommended Posts

Buna seara fetelor, ma bag si eu in clubul tauroaicelor, daca ma acceptati. Sunt din cluj napoca si nascuta pe 08 05, am vazut ca pe 07 si 09 sunt fete asa ca hop si eu... cu 08.Din pacate nu am citit ce a-ti scris dar sper sa am timp daca ma lasa bb. va urez un an nou fericit si plin de sanatate si bucurii,[pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 295
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

uau!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! am intrat asa, intr-o doara, sa-mi mai dau un [pup] sau o [flo], cand ce sa vezi, sa pic pe jos de emotie !!!!!!!!!!!! Iustina, tu esti salvarea mea, ca altfel eram buna de legat. Multumim, multumim, multumim. [pup] Gaby_K [pup] Eu o sa va urez maine, sac! [bis] Erika, bine ai venit! Bineinteles ca te primim, si vei ajunge si in listuta de indata ce se intoarce sefa, Cgaby. Mai povesteste-ne despre tine si despre bb. Are mama doi flacai.. Matei (4) si [bb] Grigore
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by mir3lly
La multi ani racusori de pretutindeni!!!!!!!!!!!! Sa va aduca noul an ceea ce va doriti, impliniri si multa sanatate! Petrecere frumoasa in noaptea dintre ani!!!!!!!!!!
multumim de urare dar noi suntem taurite[alcool] dragele mele va doresc sa aveti un an cat mai bun plin de bucurii si multa fericire. sa ne traiasca copilasii si de ce nu si sotiorii si sa ne bucuram de ei. petrecere freumoasa la cumpana dintre ani. [pup] [pup] [pup] andreeat & Alex -8 dec.2000 www.ingerifaraaripi.8k.ro
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by carmen_ardelean
Ei, salutare, salutare! Acum am dat de voi. Taur sadea sunt, 23 aprilie '75, deci....in lista cu mine! An nou fericit, brave fete!
Ei, bun venit, bun venit! [bis] Cum ziceai in lista cu matalutza, dar cum ziceam, o asteptam pe cgaby. Are mama doi flacai.. Matei (4) si [bb] Grigore
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sa-mi bifez si eu "job-ul": La multi ani, tauroaicelor! Cum ziceau si antevorbitoarele mele: fie ca in noul an sa fim sanatoase, multumite, iubite, si pline de bani. Alaturi, bineinteles, de cei dragi, dar mai ales de pruncii din dotare. Sa ne auzim cu bine in 2007! [cheers] P.S. un gand special pt Iustina [pup] Are mama doi flacai.. Matei (4) si [bb] Grigore
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...