Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

De cate ori??????


Recommended Posts

  • Răspunsuri 71
  • Creat
  • Ultimul răspuns

nu stiu daca are mare importanta cat de des faci dragoste cu partenerul de viata.cred ca e mult mai important sa nu te simti singur atunci cand esti cu celalalt.raspunsul meu e ca o facem de fiecare data cand simtim si dupa 7 ani de casatorie e la fel de bine ptr ca ne iubim.si cel mai important....suntem foarte buni prieteni,prin natura meseriei petrecem foarte mult timp impreuna si avem tot timpul ce sa ne spunem.avem 2 televizoare dar folosim doar unul.mie a inceput sa-mi placa fotbalul si lui telenovelele.

 

dya

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

n-am contorizat niciodata, da' sigur n-avem un program fix de un anumit nr. de ori. [:D]

S-a intimplat si sa luam vreo pauzare de cite o luna - s-a intimplat si sa stam o saptamina amindoi acasa si sa nu facem nimic altceva.

 

Si eu cred ca mai mult conteaza cit de "memorabile" sint datile alea, nu cit de multe.

 

Elise & BBLisa

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Daca se intampla doar de 3 ori pe an ar trebui analizate cauzele...Hai sa va fac o marturisire:ni s-a intamplat si noua in anul in care ne-am deschis propria afacere!Eram tot timpul impreuna ,munceam cot la cot,faceam multe planuri ...si ne era frica sa nu facem copii care atunci consideram ca nu sunt bineveniti.Intr-un final am realizat si noi ca suntem ca un frate cu o sora.Si ce ne-am mai distrat dupa....ce sa-i faci tr sa recuperam!!![:D][:D]

 

dya

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by sfarsitoarea
quote:La noi in familie cam de 4 ori pe saptamana.E mult,e putin nici nu stiu ce sa zic.........
id="quote">id="quote">Adica toata familia?
id="quote">id="quote">Mortala intrebarea![cool](Angela, nu te supara, dar nu da nimeni cu rosii.)Gabiko, la tine nu se pune. Eventual de-aici inainte.[;)]A, trebuia sa raspund si eu? Nu pot, ca vede Tora si apoi striga ca mint!poze multe cu noi[foto]Ana a implinit un an[foto]Vara lui 2006[foto]"EXPERIENTA este numele pe care-l dam greselilor noastre" Oscar Wilde
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La inceput timp de 3 ani cat am fost prieteni, fiecare intalnire se finaliza cu [xinpat].Cu timpul dupa ce ne-am casatorit, in primul an a fost des, apoi din ce in ce mai rar.Si prin natura serviciului pe care il avea (ture de noapte, oboseala si nepotrivire de timp liber).Apoi a devenit director, lucru bun dpdv financiar dar rau pt.viata intima.....in fine dupa 7 ani in care suntem impreuna se intampla cam 1 data pe sapt., insa calitatea conteaza.De multe ori si eu ma intreb de ce nu o vrea si el mai des...imi spune ca e mult prea obosit si adevarul este ca munceste enorm...de la 8-23.In fine, sper ca macar asa cum e sa se pastreze in timp.Pa.

 

chis

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ho, ho, ho, 2 pagini la subiect, in nici 7 ore. [:D]

Fratilor, dar preotul zice ca nu e bine lunea, miercurea, vinerea, sambata si duminica, si nici mai mult de o data in 24 de ore.[alcool]

 

Alexandru

______________________

Am risipit timpul sau timpul m-a risipit pe mine?Daca am ochii deschisi de ce pasesc in intuneric?M-am contopit cu el si m-am pierdut in abisul gandurilor infinite.Stiu ca nu stiu nimic si nici macar asta nu stiu.Cand voi inceta sa exist am o armata de ingeri in suflet si una de demoni in sange.Si totusi,sunt doar o fiinta asteptand...id="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...