Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

De cate ori??????


Recommended Posts

  • Răspunsuri 71
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Nu trece zi fara sa ne iubim[il],in weekend si de 3,4 ori pe zi.

Cu sau fara motiv, dimineata, in pauza de pranz, seara sau tarziu in noapte. [:D]

 

V-am pupat, sa fiti iubite!

 

[gravi]Iulica nevestica

 

 

 

Floricica lu' Taticu'

 

http://community.webshots.com/myphotos?action=viewAllPhotos&albumID=551117007&security=ZavRUA

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by ina_nz

In fiecare zi.Fie ca el e acasa sau nu :)Ina


id="quote">id="quote">[:0][:0][:0] ..... oooopsssss !!!Petronelaid="size3">id="Trebuchet MS">id="navy">__________________________________________________________________________Nu-ti fie frica sa faci un pas mare. Nu poti trece o prapastie din doua sarituri mici.id="navy">id="size2">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by ina_nz

In fiecare zi.Fie ca el e acasa sau nu :)Ina


id="quote">id="quote">[:-)))][:-)))][:-)))]Cu cine, cu cine ? [:p] sau cu ce [:D]
Daniela si micuta Isabella [zana]id="Georgia">id="orange">
id="right">Nasterea printesei noastreid="Comic Sans MS">id="green">id="size1">, poze in casuta galbena de sus id="red">id="Lucida Console">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da' top cu cel mai putin nu se face? Ca acolo ma inscriu si eu.

 

Mai, fetelor, dar aveti "treaba", nu gluma. Bine ca omul meu nu stie romaneste, ca as fi incurcat-o. Chiar zilele trecute mi-a cerut sa nu uit sa il trec si pe el pe lista treburilor "casnice" luna asta [alcool]

 

Draga Angela, stai linistita, ca esti dintre cazurile foarte fericite. [:D] (4 ori/saptamina??? si iti mai pui intrebari?)

 

Oana si [majoreta] Eva (29 iunie 2005)

Poze cu Evaid="navy">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by iulissa

Nu trece zi fara sa ne iubim[il],in weekend si de 3,4 ori pe zi.Cu sau fara motiv, dimineata, in pauza de pranz, seara sau tarziu in noapte. [:D]V-am pupat, sa fiti iubite![gravi]Iulica nevesticaFloricica lu' Taticu'http://community.webshots.com/myphotos?action=viewAllPhotos&albumID=551117007&security=ZavRUA


id="quote">id="quote">Alta ocupatie nu aveti? [;)]Ninaid="green">id="size2">id="Book Antiqua">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...