Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

De cate ori??????


Recommended Posts

  • Răspunsuri 71
  • Creat
  • Ultimul răspuns

[hopsieu][il].

Daca ar fi dupa el, nu am face altceva[:I]. Dar sunt perioade cand o facem in fiecare seara cel putin odata, si sunt perioade in care o facem de 2-3 ori pe sapt. Depinde de mine, de fiecare data, cum ma simt, cat de obosita sunt...rar de tot e invers! Iubesc si sunt iubita. Si e minunat!

 

Vicky

 

http://community.webshots.com/user/viki39

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

pai... cand eram gravida nu era zi sa nu facem prostii (mi se urcasera hormonii la cap si-mi crescuse libidoul de am crezut ca-s nimfomana....[alcool]), dupa nashtere, exceptand cele fix 5 saptamani, se rudusera la jumtatate cam o jumatate de an, apoi erau valuri de pasiuni zilnice si chiar continue urmate de dormit spate in spate cateva zile.... Nu am fost foarte atenta la contorizat, dar o singura data stiu ca a durat vreo luna jumatate de abstinentza impusa ca eram in prag de divortz... bineintzeles ca ne mushcam buzele unul langa altul in pat, apoi nebunie totala ca eram des fara fata acasa, apoi de vreo 6 ori pe saptamana, apoi iar 3 saptamani pauza prin octombrie, apoi nebunie cum prindeam momentul pana pe 27 decembrie 2006. Si de atunci ni s-a dat Interzis de la stapanire pe motive medicale. Si e tare greu, of of... pana pe 20 februarie cica ar trebui sa fiu irascibila si de nesuportat.[:D]

 

diana

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...