Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cluj rulz!-Prietenele lui Mos Craciun (65)


Recommended Posts

Ciao fetelor, sper ca ati petrecut bine de Craciun iar Mosul a fost darnic cu voi si copiii vostri! Noi am stat in familie, am fost colindati de prieteni, am pus masa non stop si am spalat la vase mama... mama... dar sunt fericita ca am primit si am dat mult dragose la cei din jurul meu! am primit cadouri nenumarate si copiii ai fost in extaz! Merg ca plange Luca! revin! ROMANA , MATEI(04.07.2003) si LUCA (28.08.2005)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 295
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

[hia] fetelor. Si la noi a fost frumos si pasnic. In Ajun am fost la prieteni unde a venit Moshu' un mos excelent, simpatic, copiii au fost superincantati si de Mos si de cadouri. Se pare ca si eu am fost cuminte, am primit un uscator de par si un depilator supermeseriash. In rest am mai primit o fusta mov, un cosulet decorativ, un body scrub de capsuni si o bijuterie pt telefon, foarte draguta, o lebada argintie cu aripi si okisori din pietricele albastre [:)]. Azi am fost in parc, a fost soare dar extrem de frig, ne-au inghetat oasele...acum pustiul doarme si eu ma indop cu cioco si cafea...de maine...incepe aceeasi viata "normala". Va [pup] Roxa
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Saluti!!! Fetelor, noi suntem bine, Dani nu prea mananca, dar o fi de la schimbari. Nu avem zapada. Vorbeam cu Codruta si nici la Dorna nu-i zapada. A fost Mosu...Dani s-a speriat putin, dar ne-am distrat. A dat bani la colindatori si striga dupa ei: "Copiii". Avem un brad de 3m si ceva, super. O sa va pun poze acasa. Nu stiu cat mai stam, dar mai vin sa va scriu. mamica fericita de [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/svety_c/album"]Dany-boy (apetitus continuus)[patut][/url] [url="http://www.dropshots.com/svety"][tv][/url] Steaua noastra nu va apune niciodata si lumina ei va dainui mereu [pasiune]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mai intai de toate "la multi ani!" Stefaniei si lui Stefanel si sa ii ocroteasca sfantul Stefan cum o sti el mai bine, iar de la mine toate gandurile bune. Apoi "la multi ani!" cu intarziere dar din toata inima mea larga Dariei, sa creasca mare si frumoasa si sa le aduca bucurii in ochi si-n suflete parintilor ei. Vine randul urarilor intarziate de Craciun, acum in ultima zi va doresc sa petreceti cu bine restul sarbatorilor si sa va bucurati de cei dragi. In ultimul rand ... sunt tare, tare amarata. Inainte de ajun mi s-a intamplat un avort spontan. Am apucat sa ma bucur cam o saptamana de vestea ca-s insarcinata si apoi ... inexplicabil. Acum ne pregatim sa mergem la Buc ca doar in medicul meu de acolo am incredere sa curete cum trebuie ce a mai ramas de curatat[:(] Eu si zanul pupam toate fetele![dual] ... cu inalte calificari de nasa si matusa.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

LA MULTI ANI, Stefania si Stefan!!!Sa va dea Dumnezeu sanatate,bucurii si mult noroc in viata. Simona,imi pare f.rau ,nici nu stiu ce sa-ti spun.Dar,cum au zis si fetele sint sigura ca anul 2007 va fi unul mai bun si pentru voi.Doamne ajuta. Eu ce sa va spun,pina in Ajun de Craciun am tot fost pe la spital cu Andrei pt.tratament,asa ca n-am prea avut chef de gatit si curatenie,doar printre picaturi. Acum e mai bine,chiar azi am fost la control si sper ca macar Anul Nou sa ne prinda sanatosi. Va pup. gabi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hopsieu] Servus, dragelor!! Ma bucur ca ati petrecut bine si in tihna Sfintele Sarbatori, la fel am avut si noi, agitatie inainte si o liniste mirifica in Ajun si in zilele de Craciun... imi place la nebunie magia ce ne cuprinde in aceste zile[pegeam]. Multumim de urari, dar mai ales La Multi Ani, Stefan al Marianei[:D], sa cresti mare sanatos si voinic, sa fii cuminte si ascultator. Sunteti tare dragute, dragelor, ca intotdeauna. Simona, imi pare nespus de rau ca ai avut acest necaz, iti doresc din suflet recuperare fff rapida si un an mult mai bun, 2007.[floare3][flo] Pt. ca nu ma lasa timpul, revin zilele viitoare, acum imi astept gaza si parintii, (tot familionu'[olala])[pup] [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/ralucames/album?"]minunea vietii mele[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...