Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Iubim - de cate ori in viata?


Recommended Posts

  • Răspunsuri 22
  • Creat
  • Ultimul răspuns

De indragoistit si eu m-am indragostit de multe ori, dar de iubit am iubit de doua ori. Acum e a doua oara. Si inainte am iubit atat de mult si m-a durut ata de mult totul, incat am stat in relatia respectiva mult mai mult decat trebuia. Si am trecut si eu prin faza in care eram convinsa ca nu voi mai iubi. Din fericire m-am inselat! Totul e sa speri si sa fii deschis si receptiv. O alta iubire poate aparea oricand.

 

Bee

si Ana Teodora (22.12.2005)

http://www.dropshots.com/dochia

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am iubit de doua ori.

Prima oara...la 17 ani, a durat 6 ani, am iesit dezamagita de EL, dar optimista , increzatoare in mine...

a durat 9 ani pana sa iubesc din nou.

S-a intamplat cand ma asteptam mai putin,cand nu-mi doream chiar sa iubesc, aveam cu totul alte prioritati, dar...s-a intamplat.

iubesc cu toata fiinta mea, ii iubesc calitatile, defectele, asa cum e el ..cu bune si rele!

Iubeste-te pe tine, si va aparea si omul care iti merita sentimentele,garantat!

 

 

 

bebika 12+

vacanta Filipine

vavanta Brasil

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

No c-am revenit....

ti-am vazut pozele...esti o femeie foarte frumoasa sa stii[olala],no ca eu una ma declar fan al tau...

cat despre capabilitatea de a iubi dinnou...eu zic ca nici nu iti dai seama ce capabila esti sa iubesti!

iubesti o floare??mirosul primaverii?natura?marea?

daca DA, atunci poti iubi si un OM!

 

 

 

 

bebika 12+

vacanta Filipine

vavanta Brasil

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Iubim - de cate ori in viata?
id="quote">id="quote">

De fiecare data![flo]

 

Alexandru

______________________

Am risipit timpul sau timpul m-a risipit pe mine?Daca am ochii deschisi de ce pasesc in intuneric?M-am contopit cu el si m-am pierdut in abisul gandurilor infinite.Stiu ca nu stiu nimic si nici macar asta nu stiu.Cand voi inceta sa exist am o armata de ingeri in suflet si una de demoni in sange.Si totusi,sunt doar o fiinta asteptand...id="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by roxana1974

Alex2, ca bine zici...de acord si cu dianaintruder si Elise...dilema mea este acum daca pentru fericirea de "atunci" merita sa suferim "dupa"... dar cine poate sa calculeze asta?


id="quote">id="quote">Merita, merita, ca doar de aceea e iubire! [pk]Alexandru______________________Am risipit timpul sau timpul m-a risipit pe mine?Daca am ochii deschisi de ce pasesc in intuneric?M-am contopit cu el si m-am pierdut in abisul gandurilor infinite.Stiu ca nu stiu nimic si nici macar asta nu stiu.Cand voi inceta sa exist am o armata de ingeri in suflet si una de demoni in sange.Si totusi,sunt doar o fiinta asteptand...id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cand am iubit prima oara si am fost inselata am crezut ca niciodata nu o sa mai pot iubi alt baiat. ( aveam 22 de ani)

Actuala iubire a inceput altfel decat prima, mai incet, dar a crescut in timp si este mult mai frumoasa decat prima, pentru ca este o relatie sanatoasa (zic eu).

 

[baietel] 13+

 

http://pg.photos.yahoo.com/ph/brazuca22/my_photos

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...