Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Ce stiti despre Scoala generala 195?


Recommended Posts

  • Răspunsuri 74
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Adresa: Jude#355;: Bucuresti; Localitate: Bucuresti Sectorul 3; Sector: 3; Cartier: Titan; Strada: Lunca Bradului; Num#259;r arter#259;: 2; Corpul: A+B; Parter: 2 ETAJE; Sala: Holuri; Localitate: Bucuresti Sectorul 3 Localitate superioara: Municipiul Bucuresti Telefon: 3404555 Fax: 3404555 Web: - E-mail: - Localizare : La 200 m De Policlinica Titan Infatiseaza Domnului lucrarile tale si gandurile tale vor izbuti (Pilde 16-3)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
quote:
Originally posted by andrei_maria
Va recomand cu caldura scoala 195. intamplator a fost si scoala pe care am urmat-o dar in prezent lucrez (la un after-school) cu copii de la 4 scoli din zona iar cei de la scoala 195 sunt de departe cei mai bine pregatiti(si au invatatoare diferite). Scola nu are semiinternat.
Vreau sa stiu si eu numele unei invatatoare bune, cu care atat eu cat si fetita sa putem comunica. Si eu as vrea sa o dau la after school. Poti sa-mi spui si mie unde pot sa o dau?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by andrei_maria
Despre invatatoare promit sa ma interesez (cele ale copiilor de la mine nu iau clasa I), cat despre after-school gasiti detalii la www.am-afterschool.ro
Multumesc mult pentru informatie. O sa sun chiar azi la ei. Vreau sa ma pregatesc de pe acum, sa nu ma trezesc in toamna ca nu stiu incotro sa o iau. As mai avea cateva intrebari: Cam cati copii sunt inscrisi de obicei? Se lucreaza separat cu fiecare in parte? Chiar se fac lectiile cu ei? Nu mai este necesar sa se lucreze cu ei acasa?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...