Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

ALBA CA ZAPADA


niponel

Recommended Posts

  • Răspunsuri 31
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:Originally posted by strumfi2004

Miha, Adriana, pai vrem si noi chestii d-astea bestiale [pofta]ziceti si la noi cum se fac...


id="quote">id="quote">SCANDURELE4 oua, 250g zahar,100g nuca macinata,6 linguri ulei,1 lingurita amoniac stins cu otet,faina cat cuprinde.Se amesteca toate,se imparte in 4 foi si se coc pe dosul tavii.Crema: se foloseste ca masura un borcan de 800ml1 masura smantana1 masura nuca macinata200g zaharSe amesteca toate,se umplu foile si se da la rece pentru 24 de ore.Mihaid="purple"> [recevere]
Azi poti fi caine...Maine poti fi copac...id="size2">id="green">id="Comic Sans MS">
id="right">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Natalia,reteta mi-a dictat-o mami prin telefon,ca i-am dat ei caietul cu retete. Ca io am internet. [:D] Poate n-o fi citit bine? [alcool] Ma documentez. [biz] Oricum,iti spun garantat ca e foarte buna.Poate totusi stie Adriana?

 

Mihaid="purple"> [recevere]

 

 

Azi poti fi caine...Maine poti fi copac...id="size2">id="green">id="Comic Sans MS">
id="right">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Uite ca ai avut dreptate Natalia. In reteta era trecut 1/2 masura de zahar,iar mami a citit 1...eiii...parca ce mai conteaza...[mariaj] Uite de asta nu postez io retete...[batcap]

 

Scuze inca o data.Offf...

 

Mihaid="purple"> [recevere]

 

 

Azi poti fi caine...Maine poti fi copac...id="size2">id="green">id="Comic Sans MS">
id="right">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...