Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Clipe din trairile sufletelor noastre...(16)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 302
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Neatza...

Sa mai zic si eu doo vorbe ...desi dorm pe mine. Unde-i cafeaua aia?[help][cafea] Poate ma mai trezesc si eu ...

 

Elysa, bine ai venit! Mai zi-ne cite ceva despre tine. Am citit k ai 3 puiutzi. Stau toti 3 cu tine? Cum te descurci? In ce zona stai?

Yasmine, multumim mult pt hainutze. Ne-am delectat okii toate, aseara dupa ce ai fugit.[:D] Imi pare tare rau k nu ai putut sa stai mai mult. As fi vrut sa mai povestim... Noi am stat pina la 1 noaptea iar.[:I] Si bineinteles, k ne-am luptat din greu cu prajiturile aduse iar de Brenda. Ne-a corupt raaauuuuu! Ehhh... dupa o pauza, ne-am apucat si de fripturi si muraturi... am petrecut k de Revelion![:-)))] Data viitoare, te legam si te tinem cu noi cu fortza, dak iar o sa vrei sa fugi.[pup]

 

In rest, am facut pozici... frumoase amintiri...

 

Uhhh...vine tata sa imi aduca ceva. BRB...

 

Marce[gravi][fetita] 36+

 

POOOOOZEEEEE 2005-2006

 

 

Vine bebelina mea, Lara-Ioana!

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata...ptr fiecare![flo]

 

 

 

Alma[flo]Ameera[flo]Brenda[flo]Cati[flo]Eliza[flo]Elysa[flo]Gabi[flo]

 

Ioana[flo]Marce[flo]Miha[flo]Yagmur[flo]Yana[flo]Yasmine

 

 

Alexandru

______________________

Am risipit timpul sau timpul m-a risipit pe mine?Daca am ochii deschisi de ce pasesc in intuneric?M-am contopit cu el si m-am pierdut in abisul gandurilor infinite.Stiu ca nu stiu nimic si nici macar asta nu stiu.Cand voi inceta sa exist am o armata de ingeri in suflet si una de demoni in sange.Si totusi,sunt doar o fiinta asteptand...id="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Seara buna. Am terminat si eu munca pe ziua de azi. Cand e weekendul?:)))) Daca tot am terminat, ma duc sa ma destrabalez cu o cafea reala ( thx alex pt aia virtuala ) si cu o sueta.:))

 

Sileriki, mai ia un pc.:))

 

Marce, esti rezistenta... Imi aduc aminte ca toata perioada de sarcina ma culcam la 11 cel tarziu, altfel adormeam in picioare.:)

 

Gabi, cand e liniste totala... nu cumva fac vreo boacana? La mine e lege.:))) Daca adoarme, tot face zgomot, ca mai cade din pat.:D

 

Sa aveti o seara frumoasa.:)

 

Ioana & Maria Catalina

 

http://photos.yahoo.com/ioana_sora

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Poftiti de savurati poze de la Marce:

 

http://good-times.webshots.com/slideshow/557429226gVbSVn?mediaPosition=1&track_pagetag=/page/photo/goodtimes/friendsfun&track_action=/Owner/Shortcuts/Slideshow

 

 

 

 

 

BRENDAid="purple">

 

[*]Un fulg pentru seara de Craciunid="red">[*]

 

COPIII SUNT MAINILE CU CARE NE PRINDEM DE RAIid="limegreen">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gabi, te cred, Si eu.[bang] Mai ales la expozitia aia de burtici.

[:0]Fetelor dar ce "burtici" aveti!!![bis]

 

Alexandru

______________________

Am risipit timpul sau timpul m-a risipit pe mine?Daca am ochii deschisi de ce pasesc in intuneric?M-am contopit cu el si m-am pierdut in abisul gandurilor infinite.Stiu ca nu stiu nimic si nici macar asta nu stiu.Cand voi inceta sa exist am o armata de ingeri in suflet si una de demoni in sange.Si totusi,sunt doar o fiinta asteptand...id="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pupici bebeilor din burtici... O sa fie niste grasunei la nastere.:)

Eu am fost intr-un bar care s-a deschis de curand, Festival39,la Hanul lui Manuc... Papa bun, atmosfera faina, muzica faina... Un pic aglomerat si mult fum, zic eu, care-s fumatoare... Dar e si un salon separat pt nefumatori, mai spatios....

 

 

Acum, ca ne-am relaxat si in weekendul asta, sa avem o saptamana usoara.:)):)

 

Ioana & Maria Catalina

 

http://photos.yahoo.com/ioana_sora

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...