Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Barbatii nu gandesc in nuante?


Recommended Posts

Deunazi un prieten imi spune ca barbatii nu inteleg nuantele de culori. Cum e asta? "Simplu" zice, "barbatii nu inteleg nuantele ca bej, vernil, piersica." Asadar, barbatii nu gandesc in nuante? Daca ii spun unui barbat: "Situatia e galbuie", el intelege ca ori e alba, ori e galbena? Si daca extrapolam, putem ajunge la grave probleme de comunicare intre barbati si femei! [blabla] "Nimic nu se pierde, nimic nu se castiga, totul se transforma." Roxana, mamica lui Andutu grasunelu' bursucelu' scumpicu' zis "Piedone"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 34
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:Originally posted by coraly

Cred ca se referea la simplul fapt ca multi barbati nu deosebesc nuantele de culori. Atat. Adica in loc de bej vad gri, si de astea. Si al meu la fel zice[:D]Coraly si Sergiu (3 ian 2005)poze


id="quote">id="quote">Abia acum imi dau eu seama de ce exista si culoarea GREJ, despre care n-am inteles mare lucru la momentul cand am auzit de ea!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by sali
quote:Originally posted by coraly

Cred ca se referea la simplul fapt ca multi barbati nu deosebesc nuantele de culori. Atat. Adica in loc de bej vad gri, si de astea. Si al meu la fel zice[:D]Coraly si Sergiu (3 ian 2005)poze


id="quote">id="quote">Abia acum imi dau eu seama de ce exista si culoarea GREJ, despre care n-am inteles mare lucru la momentul cand am auzit de ea!
id="quote">id="quote">[:-)))][:-)))][:-)))][:-)))][:-)))]Beeeeeetoooooon!M-am spart de ras...Asta e cea mai tare chestie pe ziua de azi....Acu' pe bune:chiar exista nuanta asta?Ca nici eu n-am mai auzit de asa ceva!Ana-Maria,mami deAlex&Luana si Ea e TOYO...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by sali

 

Abia acum imi dau eu seama de ce exista si culoarea GREJ, despre care n-am inteles mare lucru la momentul cand am auzit de ea!


id="quote">id="quote">

Si cam ce ar denumi GREJ, sali? [:D]

 

 

"Nimic nu se pierde, nimic nu se castiga, totul se transforma."

 

Roxana, mamica lui Andutu grasunelu' bursucelu' scumpicu' zis "Piedone"

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

GREJ exista, parol! ca s-o descriu mi-e greu mie, ca fomeie... cred ca barbatzii au inventat-o ca sa scape de teroarea lui bej+gri [:D]

 

barbata-meu isi dadea intalnire cu un tip cu care nu se cunostea dinainte... aveam un oltcit bej pe vremea aia! cica: ne intalnim acolo, o sa ma reperati sigur, sunt intr-un oltcit gri! [alcool]

 

_________________________________

Aid="red">Nid="green">Aid="orange">Mid="blue">Aid="purple">Rid="green">IAid="red">id="Stencil">, mama soldatzeilor de plumb

[hagi]Bogdan - 04.07.2000 si [bonjovi]Tudor - 13.06.2003

 

poze cu frumosii mei (si nu numai [;)] )

************************

DRAGOSTEA NU INSEAMNA DOI OAMENI CARE SE PRIVESC UNUL PE ALTUL, CI DOI OAMENI CARE PRIVESC IN ACEEASI DIRECTIE ! id="teal">id="size1">Antoine de Saint-Exupery id="teal">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu ma intreb de ce fac greseli de genul asta? Sau de ce nu le inteleg? O fi doar din lipsa de interes?

 

 

"Nimic nu se pierde, nimic nu se castiga, totul se transforma."

 

Roxana, mamica lui Andutu grasunelu' bursucelu' scumpicu' zis "Piedone"

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...