Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Privita altfel???


Recommended Posts

va multumesc[flo]

 

Am auzit ca exista schimbari de comportament, mi s-a parut ft interesanta experienta despartirii si relatiile cu prietenii adevarati sau nu, schimbarea lor. Se vede acum caracterul si calitatea prietenilor.

 

Prietenii de care spuneam erau initial datorita copiilor de aceeasi varsta (la inceput mamele), apoi am facut concediile impreuna, ca familii...nu s-a pus vreodata problema nici in gluma altfel, tipele sunt super ok, e familia cu bun simt sa spun, mie asa mi se pare...o sa trec , dar m-a durut pt ca nu eram altfel deloc.

 

zepellina

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 12
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:Originally posted by Rufus

Z., chiar ma intrebam ce mai faci...si zici ca esti privita altfel de barbati...Nu de privirea lor sa te temi, ci de a nevestelor lor[:)]Exista posibilitatea ca unii barbati sa fi fost mai mult prietenii sotului, plus varianta pe care o stiu ei privitor la motivele despartirii. Ceilalti nu vor sa para prea apropiati de o femeie faina proaspat libera, din bun simt sau de frica nevestei. Este o situatie temporara, de care prietenii adevarati vor trece repede si fara probleme; cei care nu trec, nu-ti sunt prieteni si, deci, nu ai nevoie de ei.poze multe cu noi[foto]Ana a implinit un an[foto]Vara lui 2006[foto]"EXPERIENTA este numele pe care-l dam greselilor noastre" Oscar Wilde


id="quote">id="quote">[flo]merciO sa trebuiasca sa ma obisnuiesc, dar nu intelegeam de ce ma evita, era vorba de discutii absolut normale.Asta e. Eu incercam sa fiu absolut la fel.Nu au fost ei ft buni prieteni, oricum eu nu m-as impotrivi nici sa se mai intalneasca.In general incerc sa imi revin din viata cam de telenovela, nu am incheiat inca divortul.zepellina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

atunci cand simti ca esti evitata incearca sa faci glume pe seama faptului ca esti femeie divortata. Situatia ta poate ii pune in incurcatura, eu personal nu cunosc pe nimeni in sau dupa divort si chiar nu stiu cum m-as comporta. Pe de o parte i-as intinde amandoua mainile, pe de alta m-as gandi ca daca se simte prost etc.etc. Incearca sa-i faci pe toti sa inteleaga ca esti aceeasi, ca momentan nu vrei decat sa te linistesti, ca nu-ti tb alt sot (mai stii ce e in capul unora??) si tot asa.

 

Cristina

-----------------------------------------------

www.esel-initiative.deid="size1">id="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...