Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Suceava 14- Sarbatori in Bucovina!!!


Recommended Posts

Acum la rascrucea dintre ani va doresc un 2007 mult mai bun decat anul care trece, implinirea tuturor dorintelor, sanatate voua si intregii familii, prosperitate in tot ce faceti si sa ne auzim cu bine. Petrecere frumoasa alaturi de cei dragi![cina2] Va doresc toate cele bune si multa dragoste ... [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/siminastefana/my_photos"]POZE CU NOI[/url]
Simina [zana] cu Teo (7.06.2006)[copil] ,Diana (30.05.2003) [huta]si Andrei (10.04.2001)
[grup]Fiecare om pe care l-am iubit si pe care nu mai pot sa il iubesc e pentru mine un pas spre moarte. Asa ca voi aceea ce stiti ca meritati dragostea mea aveti grija sa nu ma ucideti!!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 291
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

La Multi Ani! Va doresc un an nou cu bine, sanatate, sa vi se indeplineasca dorintele si Dumnezeu sa aiba grija de noi si de familiile noastre. Ne-am intors si noi pe 29 de la Oradea si nu am avut timp decat sa citesc in mare graba. De revelion fetele au stat la mama mea si noi am fost cu prietenii nostri acasa la cineva, a fost foarte frumos. Am o "leeeeeeeeeeene de ma doare", as sta in pat non stop. Acum Daria doarme si Ana se joaca iar noi doi fiecare cu treaba lui. Sper sa ma invrednicesc mai tarziu sa pun niste poze mai recente cu pozele. Sa va zic ce am patit io: sambata trecuta mi-am cumparat o pereche de pantaloni de la oradea (de la reduceri evident) si ma gandeam ca am cu ce sa ma imbrac de revelion, numai ca ... surpriza.. pantalonii nu ma mai incapeau, asa ca dupa sarbatori am de lucru. Voi cum v-ati simtit? carmen & ana (04.11.2002) & daria (22.12.2004) Regretul zilei de ieri si grija zilei de maine ne fura bucuria zilei de azi.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetele cochetele, in anul 2007 sa aveti parte de 12 luni de sanatate, 52 de saptamâni fericite, 365 de zile cu bogatie, 8640 ore de întelepciune, 518400 minute de distractie si în final 31104000 de secunde petrecute alaturi de cei dragi. La Multi Ani si un An Nou Fericit !!! eu tocmai am adormit terorista !!!! sint terminata ! si ea, insa ea doarme ! mi-am propus sa o las sa behaie in patucul ei si sa nu o mai iau in brate... greu, dar zis si facut... a durat aproape doua ore... copchila e revoltata, adica ce tupeu la ma-sa sa se uite la ea de sus (la propriu), sa o mingiie pina i seintepeneste subsuoara pe marginea patucului, sa o linisteasca prin vorbe blinde, da' sa nu ia plodu' in brate cind racneste ca sirena lu'Vasile Roaita, ea asa ceva n-a mai vazut ! apropo, are cineva numarul de telefon de la Protectia Copilului, asa mami insensibila trebe reclamata urgent !!!!!! e 3,26... mi-a fugit si somnul.. da cineva o cafea la prima ora ? pupici fetelor cochetelor si va doresc copii somnorosi ! Ioana si Zamfiruca, minunata mamei (7 02 2006) http://photos.yahoo.com/irina_inm "Ne nastem uzi, goi si flaminzi... Abia dupa aceea lucrurile se inrautatesc ! ..."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by ilincalif mi-am propus sa o las sa behaie in patucul ei si sa nu o mai iau in brate... greu, dar zis si facut... a durat aproape doua ore... copchila e revoltata, adica ce tupeu la ma-sa sa se uite la ea de sus (la propriu), sa o mingiie pina i seintepeneste subsuoara pe marginea patucului, sa o linisteasca prin vorbe blinde, da' sa nu ia plodu' in brate cind racneste ca sirena lu'Vasile Roaita, ea asa ceva n-a mai vazut ! apropo, are cineva numarul de telefon de la Protectia Copilului, asa mami insensibila trebe reclamata urgent !!!!!!
Cam aceeasi metoda am aplicat-o si eu de la 9 luni, dupa ce am intarcat-o pe Alexia (pana atunci adormea la san) si functioneaza. Eu o puneam in patut, ii spuneam in fiecare seara aceasi text (...noapte buna puisor, sa visezi blablabla) si o pupam, dupa care ieseam din camera. Dupa mine... potopul[alcool] La inceput o lasam singura 5 minute inainte de a merge sa o linistesc, dar dupa care am marit distanta intre vizite; o mangaiam, pupam, o tineam putin de mana (in patut) si iar ieseam din camera... A durat cam 3 sapt. pana s-a obisnuit cu noua situatie, dar de atunci puiul meu doarme (si adoarme) singur in patut,la ea in camera, mai bine de 12 ore/noapte, fara treziri, iar noi ne-am mutat in dormitorul nostru unde somnul meu a devenit mult mai odihnitor. Deci iti doresc multa rabdare si consecventa, pentru ca rezultatele vor aparea cu siguranta, iar tu vei avea satisfactie maxima (eu cel putin am fost mandra de nu-mi puteai ajunge cu prajina la nas[:D]) Oana, mami de bebish Alexia (25.12.2005)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

LA MULTI ANI! fetelor, sa aveti parte numai de sanatate si fericire si sa vi se indeplineasca toate dorintele! Si un LA MULTI ANI! special pentru draga noastra Ilincalif, sa-ti fie viata lina si sa ai parte de tot ce-ti doresti! Marea mea realizare de anul asta este faptul ca m-am lasat de fumat....am facut o criza in seara de rev (cred ca am avut o cadere de calciu....cred...) ca am speriat pe toata lumea (nu mai zic de mine)...asa ca mi-am jurat ca nu ami fumez....si iata ca am trei zile...o sa ma tina sigur. Va pup pe toate si mai astept vesti de la voi! Ana si Bianca-iubita
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata! La multi ani! Sa aveti un an bun, sa fiti frumoase in suflet, sa va creasca copiii (daca aveti) si sa-i faceti(daca n-aveti)! Ioana, la multi ani! Sa te bucuri de ce-ti ofera viata mai frumos si ce-i rau sa nu bagi in seama. Eu, la servici, din nou. Tocmai m-am enervat cu o colega care face fite de dimineata, cre' ca nu i-au priit sarbatorile astea. Da' trece. Hai sa aveti o zi buna, bunaaaa. irina [url="http://community.webshots.com/user/turtitafermecata"]Poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...