Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Suceava 14- Sarbatori in Bucovina!!!


Recommended Posts

Toate urarile de bine Ionilor[:D] si Ioanelor (Ilincalif [flo])care citesc aceste randuri, va dorim si voua cel putin fericirea si bucuriile noastre ! Si pe prima mea fetita o chema Simina-Ioana [flo][flo]dar asa e viata...[pic] Astazi este Boboteaza si bebe Teo implineste 7 luni...[cool] Este un copil vesel si fericit...[copil]iar alaturi de Diana si Andrei descopera lumea pas cu pas. Astazi am reusit sa-i creez un site ...[foto] http://www.totsites.com/tot/daniel-teofil Sper sa reusesc sa notez in fiecare luna ceva deosebit din viata noastra...[mamica] Vreau sa-ti multumesc draga Kali pentru site-ul tau...mi-a placut atat de mult prima pagina incat am incercat sa creez si eu una asemanatoare...[flo] LA MULTI ANI! pentru Ioana...[pup][flo] Doina [pup]tare frumos ai scris despre copii tai...ai copii buni...Doamne Ajuta ! Bine ai venit Adinag, sper sa nu fie doar o vizita de curtoazie[grup] La multi ani , tuturor celor care ne vor vizita pagina ! Va urez un an nou binecuvintat!!! Fie ca viata voastra, familia voastra si casa voastra sa fie sub ocrotirea Celui Preainalt,sa aveti sanatate si bucurie intregul an ! Va doresc toate cele bune si multa dragoste ... [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/siminastefana/my_photos"]POZE CU NOI[/url]
Simina [zana] cu Teo (7.06.2006)[copil] ,Diana (30.05.2003) [huta]si Andrei (10.04.2001)
[grup]Fiecare om pe care l-am iubit si pe care nu mai pot sa il iubesc e pentru mine un pas spre moarte. Asa ca voi aceea ce stiti ca meritati dragostea mea aveti grija sa nu ma ucideti!!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 291
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Fetele cochetele, multumim frumos de urari. Intr-adevar e plin de Ioani si Ioane, mai mici si mai mari, la noi in familie ! Indata vin musafirii asa ca am profitat de un moment de respiro ca sa va salut. Astazi zamfirucul mamei a implinit 11 luni... ma gindesc cu uimire cit de repede au trecut si ce minunatzica avem ! Gata, fug sa ma aranjez un pic, indata ajung invadatorii ! Pupici, mici da'si mai multi ca de obicei ! Ioana si Zamfiruca, minunata mamei (7 02 2006) http://photos.yahoo.com/irina_inm "Ne nastem uzi, goi si flaminzi... Abia dupa aceea lucrurile se inrautatesc ! ..."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

LA MULTI ANI tuturor celor ce poarta numele Sfantului Ioan! Meg, sotul meu nu fumeaza, eu eram "oaia neagra" asa ca acasa nu mi-e greu....la servici e tentatia un pic mai mare dar se pare ca ma descurc...maine fac o saptamana. Adinaq bine ai venit printre noi....la ce scoala ai fost pana in '89? Ana si Bianca-iubita
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Adinag,bine ai venit![si-eu] Simina2005, cu placere, ma bucur ca ti-a placut si ca ti-am putut fi de folos[pup] Doinabita sa-ti fie sanatosi copiii si sa ai parte numai de bucurii din partea lor... sunt copii buni din cate-mi dau seama. Ilincalif, petrecere frumoasa, cadouri multe si "La multi ani!" fericiti. Eveline, mult inainte fara tigari! Multumim pentru urari si dorim si noi, la randul nostru, multa sanatate, noroc si fericire tuturor sarbatoritilor zilei! Am avut si noi musafiri, am primit telefoane... ne-am simtit bagate in seama[cheers]... Alexia e inca putin racita si tot trebuie sa aman vaccinul (de care mi-e o frica teribila[|)])... dar vine si asta vreau-nu vreau. Va doresc o saptamana linistita si cu chef de viata! Oana, mami de bebish Alexia (25.12.2005)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetele cochetele, am scapat... imi place grozav sa trebaluiesc prin bucatarie si sa fac tot felul de bunatati, imi place grozav sa primesc oaspeti, dar toate au o limita... gata, m-am saturat... pina pe 7 februarie ma declar in convalescenta !!!!! (si, la urma urmei, mi-e dor de un bors de fasole si de o strachina plina cu cartofi prajiti!) Kali, LA MULTI ANI scumpicii tale. [bum][disco][grup] De ce spuneai ca te temi de vaccin ? Adica, te temi mai tare la asta decit la celelalte sau in general de fiecare data intri in priza ? Ioana si Zamfiruca, minunata mamei (7 02 2006) http://photos.yahoo.com/irina_inm "Ne nastem uzi, goi si flaminzi... Abia dupa aceea lucrurile se inrautatesc ! ..."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna, zic si eu un intarziat La Multi Ani Ionilor si Ioanelor, spun cu rusine [8] ca si uitasem. Nu este sarbatoare in Austria si neavand Ioni in familie... nici nu m-am gandit! Eveline, pana in '89 am fost intai la Generala 1, apoi la Generala 3. Noapte buna! Adina & Jasmina (24 iulie 2003)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Adinag.....sa vezi faza: eu sunt nascuta in '74....si am facut clasele 1-4 la Gen 1, si 5-8 la Gen 3....se poate sa fii cu un an mai mica in generatie ca mine dar se poate sa fii in aceeasi generatie chiar daca esti nascuta in '75....si amandoua am migrat de la 1 la 3....poate ne stim. Ia sa pui tu niste poze sa te vedem si pe tine si pe puiutul tau! In rest va poftesc la cafeluta si va urez o zi minunata! Ana si Bianca-iubita
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'neata! Mai fetelor, da' ce-i aicea, adunare de la Generala 3? Ca si io tot acolo am terminat. Eveline, tu erai, parca, cu un an scolar inainte. Eu am reusit sa dorm oleaca mai bine asta noapte, ca in cele de dinainte... Dar Ilinca parca, parca e ceva mai bine. Si chestiunea arzatoare a zilei e ca vreau alt servici, aproape orice altceva in afara de contabilitate (Eveline stie de ce...[alcool]). Eu profit de faptul ca e gata cafeaua si ma duc s-o beau. O zi buna, buna!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

si eu am facut 1-4 la generala 3, da mai tarziu un pic ('88-'92)! am mari emotii!azi merg la ASP (autoritatea de sanatate publica) sa primesc niste informatii despre concediul de maternitate si sper sa am dreptul la cei 2 ani (chiar daca nu vreau sa stau decat maxim 1)..sper sa nu trebuiasca sa ma intorc dupa postnatal sau sa intrerup reziul si sa pierd vechimea pe cartea de munca...maica-mea se interesase la ASP suceava, da pe acolo nu au rezidenti si situatia mea e absolut particulara..unde s-a mai vazut sa te angajezi in luna a 8a? [gravi] si nu am continuitate intre licenta si angajare, asta e buba: am 3 luni neacoperite: oct-nov-dec...sa vedem..oricum, o pereche-doua de pumni stransi cred ca mi-ar fi de folos! [pup]
[url="http://tickers.baby-gaga.com/p/dev048pr___.png"][9cer]vine bebe![9cer][/url] [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=80909"]Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou![flo][/url]
[url="http://dexonline.ro/corect.php"]asa da, asa nu![/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...