Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Racusori, la apel! (22)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 288
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Neata!!! Angela multam de cafelutza, chiar aveam nevoie. Eu inceo alergaturile de azi pentru angajare.S-a dus viata buna!!!![bang] Cristina [url="http://new.photos.yahoo.com/cris1313_2000/photo/294928803583782185/0"]noi doi[/url]
Viata era frumoasa, eu tanar, gata de lupta, sigur de izbanda.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La Multi Ani! si un An Nou cat mai bun pt. toate racusoarele mele! Sper ca nu m-ati uitat de tot?[:I] Va [pup] de mii de ori pe toate, si imi cer scuze pt. absenta. V-am citit, dar nu m-am simtit in stare sa si scriu. Pe scurt, m-am mutat la socrela, copii sunt bine, eu la fel, mama e mai rau, nu se mai poate da jos din pat, a slabit f. mult, si ne asteptam la ce-i mai rau[:(]. Mie una mi se face rau de cate ori suna tel. fix sau mobil... Am fost in vacanta dupa Anul Nou, azi am inceput serv. si nu prea am chef de munca... de ce oare[;)]? Angela, am vazut pozele, sunt minunate. Am fost si eu la New York si gandul mi-a ramas la Central Park. Nu stiu de ce m-am indragostit eu de acest parc, din tot orasul! Din pacate viza mea pe 10 ani a expirat anul trecut in iunie si nu cred ca voi mai avea sansa sa mai plec. Si nici puterea de a mai zbura atatea ore! Am oroare de avion! Va imbratisez cu drag si promit sa nu mai absentez atat de mult (macar incerc!). Vicky
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Na seara racusoare! Mire, multumesc mult pt urari! Cu intarziere zic si eu La multi ani tutror Ionilor si Ioanelor! Cristina, bafta cu alergarile! Si spor la munca! Vicki, bine ai revenit! Imi pare rau pt mama ta. Fruntea sus! Angela, zau ca te asteptam acasa! Noi suntem f, bucurosi azi. Am fost la echo si ne-am vazut minunea! E maricel, avem 3,7 cm numai ca probabil va trebui cerclaj ( asa se scrie? ) Va pupez!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

hopsieu] iulia, da..cerclaj ii zice [:D] io te-am prevenittttttttt viky...of..numai vesti proaste...iti ofer un [pup] poate te ajuta am vb azi si cu bone..care va saluta pe toate si va transmite toate cele bune..are ceva probleme si ea.. nu ma simt prea bine..mi-e greata putin...dar n-am bb [xx(] am inceput sv..abia am tras de mine dimineata.. o seara frumoasa si maine o zi buna [pegeam] MirelaV[pegeam] pupicei pe burticei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata !!! Vicky, tare buna cafelutza!!! Nu te-am uitat, cum sa te uitam!!!Imi pare rau sa aud aceste vesti despre mama ta.[:(] Mire, s-ar putea ca greata sa fie de la virozele care bantuie acum peste tot. Si eu si sotul avem senzatie de greata cu dureri de cap!!!! EU mai am si nasul infundat...[bang][bang] Iulia,sarcina usoara mai departe!! Ai renuntat la fumat???!!![:D] Sa nu ma strangi de gat , ca stii ca nu iti vreau raul...[:I] O zi buna; eu imi continui alergaturile si azi...[bicla] Cristina [url="http://new.photos.yahoo.com/cris1313_2000/photo/294928803583782185/0"]noi doi[/url]
Viata era frumoasa, eu tanar, gata de lupta, sigur de izbanda.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata, July ai grija de tine si de BB.Noi te sustinem sa te lasi de fumat,nu numai din cauza bb-ului ci si din cauza ta. Mire nu stiu de ce,dar si eu dimineata am avut greata ,Desi de abia am scapat de musafiri.Poate Cristina are dreptate. Vicky pupici si pentru tine.Din pacate eu nu am vizitat NY si sincer imi pare rau.Poate alta data. In rest o zi buna la toate fetele cucuietele. ANGELA
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Angela super tare visul tau!!! NU esti singura care ai vise dintr-astea...spre rusinea mea( proaspat casatorita[:D][:I])!!!!!!! Eu am avut azi cateva drumuri de facut, dar din pacate maine o iau de la capat. Cristina [url="http://new.photos.yahoo.com/cris1313_2000/photo/294928803583782185/0"]noi doi[/url]
Viata era frumoasa, eu tanar, gata de lupta, sigur de izbanda.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...