Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Racusori, la apel! (22)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 288
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

hello hello...am ras sa mor cu voi mai fetelor..asa carevasazica..angela si cristina...indragostite de noapte [alcool] [:-)))] [:-)))] [:-)))] eu am ajuns de la munci...daca mai am 3 zile k ieri si azi...imi iau concediu de odihna [bang] cristina, te angajezi sa lucrezi sau numai sa fii prinsa undeva si sa traca timpu'? unde? ameea, bine ai venit eu ma retrag..poate mai apar..nu promit [9cer] MirelaV[9cer] pupicei pe burticei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mire, se mai intampla!!! Cand vezi atatia barbati bine in jur....[il]adica fizic, ca nu stiu ce le poarta mintea....[bang] Mire, eu ma angajez fiindca chiar vreau sa invat medicina( e visul meu de la 4 ani), nu sa frec menta. Urmeaza acum 5 ani, in care , sub indrumarea unui medic ( sunt un fel de ucenic[:D]), voi invata tot ceea ce tine de chirurgie vasculara(sper). Bineinteles daca am norocul sa prind un medic care vrea sa imparta si altora meseria de medic si sa aiba rabdarea si dorinta de a-mi arata. Am colegi care nu fac nimic, se duc doar ca sa semneze si sa razeme peretii.[:(!][haibat] Angela, sa ne spui si noua ce ai mai visat!!!1 Cristina [url="http://new.photos.yahoo.com/cris1313_2000/photo/294928803583782185/0"]noi doi[/url]
Viata era frumoasa, eu tanar, gata de lupta, sigur de izbanda.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

io am pus la fiert o ciorbita de cartofi pe care o acresc cu zeama de varza...mai lasam deoparte sarmalele si alte cele fetelor...voi ce mai gatiti? ia veniti cu 1 idee doua... cristina, eu sper sa n-am nevoie de tine..dar poate sa bem o [cafea] sa ma laud si io k am o cunostinta medic [:D] dar mai am o prietena...rezident [:D] vreau concediu mai fetelor...k m-am invatat acasa....n-am nici timp sa visez si io noapte...baieti (barbati) frumosi.. [:D] [9cer] MirelaV[9cer] pupicei pe burticei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mire , si eu tot pe ciorbe acre am trecut, fara carne, cu multe legume si supa cu galuste!!! Dar sotului meu nu prea ii plac, el vrea carne in supe si ciorbe!!!![bang][bang] Cristina [url="http://new.photos.yahoo.com/cris1313_2000/photo/294928803583782185/0"]noi doi[/url]
Viata era frumoasa, eu tanar, gata de lupta, sigur de izbanda.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hello fetele! Ameea bine ai venit printre noi! Regula nr 1 e cine scrie prima da cafeaua! In rest, inveti pe parcurs ca nu e nici o regula! Cristina, Angela va constitui grup de sustinatori antifumat si o pun sefa pe Mirela. Cristina, sa sper ca nu vom avea niciodata nevoie de tine, dar tare e bine sa ai o pila! Uite un pup dublu pt pila dubla![pup][pup]. Angelooooooo, ma omori cu visele tale! Zi macar cum era musiu! Fetele, dorm pe mine! Va pup!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...