Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Racusori, la apel! (22)


Recommended Posts

UF! s-a terminat curtea, podietzu',mansarda,gradina ...ce mai vreti voi, gata! Al meu Manole n-a zidit-o pe Ana lui cea blonda,dar nici nu stim daca au facut ceva concret ...if u know what i mean [xinpat] Vom vedea ce au facut si ce ba ...peste 3 luni. Asta stiti cum e ?! Ca atunci cand mama nu vrea sa stie ce are .Fata sau baiat?! La noi e "daca iese ceva o ba?!"[hot] Cris sa pasesti cu dreptul maine dimineata [;)] .Na un tzuc [pup] de la mine de incurajare. Eh eh mai mire mire .... suparata mi's doamne iara pi tine ... neserioasa mica [:p] Hai ca dispar la nani ... al meu coleg de pat sta in umbra si asteapta sa termin cu tastatul .. noapte buna [nani] [RO][url="http://community.webshots.com/user/Menna1979"]Menna[/url] [*] "I am still determined to be cheerful and happy, in whatever situation I may be; for I have also learned from experience that the greater part of our happiness or misery depends upon our dispositions and not upon our circumstances..." __________________________________________________ [url="http://www.animapro.org/"]Intra aici si alegeti catelusul spre adoptie - SI EI AU DREPTUL LA VIATA!!![/url] "Sacrificarea oricarui animal care nu este absolut necesara, precum si orice decizie care duce la un asemenea act constituie o CRIMA." - Articolul 7 din Declaratia Universala a Drepturilor Animalelor, Paris 1978.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 288
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Hello , good morning , wake up!!! [cit] Hai fetelor trezirea ce mama nevoii (vb bunica'mi) [:D] [hop][greutati] Putina gimnastica, spalat pe fatzau si la munca cu voi ...toate! O saptamana usoara va doresc si fara prea multe incidente [:)] Tzuc & bye [hia] [RO][url="http://community.webshots.com/user/Menna1979"]Menna[/url] [*] "I am still determined to be cheerful and happy, in whatever situation I may be; for I have also learned from experience that the greater part of our happiness or misery depends upon our dispositions and not upon our circumstances..." __________________________________________________ [url="http://www.animapro.org/"]Intra aici si alegeti catelusul spre adoptie - SI EI AU DREPTUL LA VIATA!!![/url] "Sacrificarea oricarui animal care nu este absolut necesara, precum si orice decizie care duce la un asemenea act constituie o CRIMA." - Articolul 7 din Declaratia Universala a Drepturilor Animalelor, Paris 1978.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Menna mersi mult pentru cafeluta.Buna buna buna.In rest o zi buna si AMR 5 ore. July ai grija de tine si pune-o pe mama ta sa-ti impartaseasca numai tie ideiile ei.Ca poate pe al tau sot nu-l intereseaza. Cristina iti doresc sa ai parte de un servici la care sa fii ocupata tot timpul,asta ca sa inveti totul bine. Mire ai fost pe la micuta Bebelusa?????????hai spune-ne cum e. Vicky cum te mai simti? In rest pentru toate fetele pupici dulcici. ANGELA
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ziua buna!!!1 Azi, a fost zi scurta. M-am reintalnit cu fosti colegi, am mai stat de vorba. Ce bine!!! Si se pare ca si doctorul sub supravegherea caruia sunt e un tip super . Sper sa nu ma fi inselat!!! Din pacate nu am vazut sa aiba net pe undeva, cladirea e in reparatii [bang][bang] Menna, Angela va multumesc pentru incurajari[pup] Menna, nici nu stii ce binevenita a fost cafelutza!!![:)] [url="http://new.photos.yahoo.com/cris1313_2000/albums/"]Cristina[/url]
Viata era frumoasa, eu tanar, gata de lupta, sigur de izbanda.- Axel Munthe
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by angelapriboi
Cristina deci de acum incolo daca avem probleme( Doamne fereste) putem apela la tine. Super!!!!!!!!! ANGELA
Eu sper sa nu aveti probleme!!!...[:D][:I] [url="http://new.photos.yahoo.com/cris1313_2000/albums/"]Cristina[/url]
Viata era frumoasa, eu tanar, gata de lupta, sigur de izbanda.- Axel Munthe
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata fetele! Dau eu cafeaua azi! Menna, sa fie cu noroc! Si Po sa fie mandru tata! Cookie, deocamdata nu m-am hotarat la un medic. Niscaiva idei? Eu merg de obicei la Mereuta la Gyneco Center, dar dumnealui e la sp. militar si nu pot naste cu el. Angela, Cookie stati linistite! Ca ii pasa consortului de ce spune soacra-sa cat imi pasa si mie ce spune soacra-mea! Cristina, nu ne-ai pov cum a fost! Asteptam cu sufletul la gura! O zi buna fetele! Va pup!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hopsieu]la o cafea, fuga-fuguta, ca ma asteapta niste tabelute de facut... Multumim de cafea, July. Idei de dr.? Dr. Cornea - POlizu, dr. Peltecu - Filantropia. Cu Peltecu am nascut eu. Cornea e vechi prieten cu vara-mea. Na, ca ma laud[:I]. Mire, sa-ti traiasca bb-lina. Sa creasca mare si sa fie sanatoasa. Menna, poate totusi... vei fi bunica![:D] Cris, bafta in continuare! Angela? Vise? [pup] ca ma asteapta un vraf de hartii[xx(]. Vicky
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ziua buna!!! July, e buna cafelutza!! EU am mereu nevoie de cafelutza.[:D] CUm a fost prima zi de serviciu???Hmmm...sa incep: 1) intrebat soldatul de la intrare unde e sectia de chirugie vasculara ( e spitalul militar , de aceea sunt soldati in loc de portari) 2) ajung in cladirea respectiva, intru in lift si ii zic liftierei sa ma lase la sect de chir. vasc.; tanti imi zice ca mai exista o intrate pe partea opusa[bang] celei pe unde am intrat eu 3) cobor din lift , ajung la cealalta intrare, dau de o femeie de serviciu, imi zice ca e sectia de chir vasc acolo, dar nu stie etajul 4) norocul meu ca trecea un doctor si ma aude, imi zice ca la etajul 1, urc cu dansul, ma opresc la primul nivel, unde scria neurochirugie ,imi zice ca acolo e de fapt parterul si mai trebuie urcat un etaj...[hot] 5) ajung la etajul cu pricina, dau sa intreb o tanti in costum de chirurg ce trebuie sa fac, tanti tipa la mine, m-a confundat cu restul oamenilor care stau si asteapta pe hol fiindca nu au voie pe sectie si ea tipa la toti!!! FEMEIA _ FATALA i-am zis ( azi am aflat ca de fapt e infiermiera...ca sa vedeti cine ne sunt de fapt sefii) 6) vine seful de sectie , imi zice sa astept pana se termina raportul 7) intrev timp vine si colegul meu ( suntem 2 rezidenti incepatori) 8) dupa o ora se termina raportul, suntem repartizati la 2 medici 9) plec acasa... Azi insa am asistat la o operatie, am aflat ce mai am de cumparat ( alti bani), si din ce carti sa citesc, unde e vestiarul si cam atat!!! [url="http://new.photos.yahoo.com/cris1313_2000/albums/"]Cristina[/url]
Viata era frumoasa, eu tanar, gata de lupta, sigur de izbanda.- Axel Munthe
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...