Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Racusori, la apel! (22)


Recommended Posts

Fetelor, m-ati lamurit! Intru si eu in grupul asta, cu nervisori si certuri cu consortul[bang]. Care consort tot rac este, asa ca va imaginati ce scantei ies? Toata saptamana ne-am [blabla]! Sper in wk sa ne impacam[:I], ca el ar fi vrut, dar nu a avut cu cine[:D]! Wk placut va doresc. Si vreme buna, ca ce acum afara,brrrr! [pup] Vicky
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 288
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna dimineata! Dar ce vant de [blabla] bate pe la racusori in case? Io nu prea am timp de certuri( nu ca nu m-ar mai manca si pe mine [hot]), dar pur si simplu cad lata seara, aproape ca n-avem timp sa stam de vorba. Ei, sa si cand m-apuca....se lasa cu [drac][mariaj] si evident, cu [q] Va [pup], un weekend minunat va doresc! PS Si o [cafea] mare, fara zahar(cu indulcitor [:D]), dau si laptic pentru doritoare! Cookie si [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/cookiesrv/my_photos"]Sabina bulina[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata fetele! Am fost lipsa la apel ieri din cauza de pomana! Am fost plecati la Tandarei la pomana de un an pt tataia consortului. Am ajuns acasa pe la 5.30, am urmat o traiectorie bine definita: patul si mi-am chinuit consortul! Nenorocita de ureche isi face de cap numai seara1 Si credeti-ma, am incercat tot ce ati spus voi! Si cu vata cu rivanol si cu sare incalzita ( asta ma linisteste cel mai bine). Bucataria mea arata ca dupa razboi ( ca doar consortul a trecut prin ea zilele astea). Mi-am pus mainile in cap si m-a luat instant durerea de cap cand am vazut acu dimineata ce e in ea! O sa vad diseara cum mai e si daca tot doare, maine ma duc la ORL-ist. Mire, cum te-ai distrat? Asteptam povesti si poze. Cookie, la noi a fost un curent de certuri cu sotii si am presupus noi ca e din cauza zodiei! Alina, n-am patit nimic deosebit! E din cauze naturale! Sunt insarcinata! Fetelor, de Ramona mai stie cineva ceva? O fi nascut? Va pup si bineinteles, dau cafeaua! Am fugit sa remediez dezastrul din bucatarie!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hopsieu] dupa p noapte in care m-am distratttt cum demult n-o mai facusem. ce nu dansez eu..aseara am dansat de la 20:00 la 2. jaleee..si acum ma dor picioarele Iulia, da, Ramonaa a nascut...dar vad k p'aci nu intra sa ne spuna. o sa o modific in lista...[hot] vad ca fetele-s lipsa la apel..asa k bem cafeaua in 2...k dupa 12 nu mai avem cafea pt intarziate [:D] dau eu [cafea] k Iulia vad k ne da vesti proaste [:D] pup...o zi frumoasa va doresc..k io mai stau nitel si plec pe la mama. ne auzim later [9cer] MirelaV[9cer] pupicei pe burticei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mirela, ei bravo! Asa, mai! [ispita] Da' n-ai voie sa te plangi de picioare [:D] Am profitat si eu ca-mi doarme copila si am pus niste pozici noi de la Sf. Ion, ca sa vedeti si voi ce distractie pe capu' nostru! http://pg.photos.yahoo.com/ph/cookiesrv/detail?.dir=/1169re2&.dnm=3121re2.jpg&.src=ph [pup] la racusoare, odihniti-va, maine e luni [:D] Cookie si [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/cookiesrv/my_photos"]Sabina bulina[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu ma dati disparuta!!! Ieri am umbalt prin centru sa imi caut costum pentru spi tal, halat gros de purtat pe deasupra cand e frig si papucei pt spital!! Dupa aceea am plecat la socrii care stau in Racari( dupa Tartasesti, pe drumul spre Targoviste) si am ramas acolo peste noapte. Ne-am mai relaxat si noi putin. Mire, mie imi place tare mult sa dansez!!!!Abia astept si eu o petrecere.[bis] July, cum iti mai este??? Vicky, Menna, Angela, Cookie, [pup] Un inceput minunat de saptamana tuturor !!! [url="http://new.photos.yahoo.com/cris1313_2000/albums/"]Cristina[/url]
Viata era frumoasa, eu tanar, gata de lupta, sigur de izbanda.- Axel Munthe
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata fetele! Mire, mai buna cafeaua ta de ieri! Azi pot s-o dau eu? Bucataria mea a revenit la normal! Pt cine prefera dau ness! Cookie, frumusica bebelinaaaaaaaaaaaaaaa! Sa-ti traiasca! ce de-a torturi acolooooooooo! Cristina, ai gasit costum pt spital? Ieri si azi mi-a fost mult mai bine. Ma mai doare inca, dar e mult mai bine. In final, am o banuiala ca a fost maseaua de vina, nu urechea! Cea de minte! Am fugit fetele! Va pup si o saptamana usoara!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...