Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Racusori, la apel! (22)


Recommended Posts

buna fetelor! si bine v-am regasit pe anul asta! si la multi ani 2007 de sf ion!mereu v-am citit ,dar nu imi venea inspiratia sa scriu nimic interesant si chiar nu vreau sa fiu negativista de la racusoare! acum ca m-am calmat un pic pot sa va spun ! incepand de anul trecut la mine in fam se moare pe capete ,si acum pe 8 ianuarie a murit tata asa dintr-o data ,l-au descoperit cu ciroza de craciun si a murit cam in 3 saptamani, si acum sambata ce a trecut a murit alt unchi ,anul trecut a mai murit o matusa si fosta sotie al sotului meu si numai sunt in stare sa mai gandesc cum trebuie sunt intoarsa ,am inceput sa vad viata cu alti ochii!in 4 luni viata mea a luat o intorsatura radicala, sincer muncesc sa platesc inmormantari ,si datorii! de aceea nu am vrut sa va stric bucuriiile de carciun si anul nou !daca am fost egoista iertati-ma! july felicitari pentru sarcina! sa stii ca si eu m-am certat cu buda 9 luni si la nastere l-am disperat pe doctor de cat am vomitat!si sa mai stii ca m-am ingrasat 22kg ![bang]nu e o lege ce va fii primul ,baiat sau fata SANATOS SA FIE!a si cu tigarile sa stii ca si eu fumam ,dar le-am redus si am intrebat medicul ca eu pofteam la tigari ,si mi-a zis fumeaza fata mea nu te lasa ,dar nu abuza ,sa zic ca eu fumam un pachet de tig in 5-6 zile!si greturile le potoleam cu ceai de sunatoare! angi ,ai mare dreptate nu am mai trecut de mult timp pe la voi si acum imi intelegi lipsa!? cookie frumoasa fata ai mey sa-ti traiasca! viki lasa ca te muti tu la casuta ta si o sa ai net! ramona sa-ti traiasca bb mic! menna pana la urma po a reusit e tatic? mire stiu ca esti suparata pe mine ! iertare , dar nu ma sterge de pe lista pls!!!!!!ca mie imi palce mult la voi!nu promit ca intru in fiecare zii ,dar cel putin sambata sper sa pot bea o cafeluta cu voi! spun bun venit la fetele noi si sedere placuta! si nu in ultimul rand FETELOR IERTARE PTR LIPSA MEA INDELUNGATA! VA TUK ,VA IUBESC MULT ,SI NE MAI AUZIM !!!!![flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][pup][pup][pup][pup] ROXY
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 288
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Seara buna, fetele!!1 Eu abia acum o juma de ora am venit acasa. Am descoperit ca au net la serviciu, sper sa reusesc sa intru si de la serviciu.[alcool] Bone, imi pare rau ; condoleante![pup] July, si mie imi place costumul meu grena!!!!Na, ce ma mai mandresc cu el.[^] Sunt moarta de oboseala, asa ca va doresc o seara placuta si [pup] !!! [url="http://new.photos.yahoo.com/cris1313_2000/albums/"]Cristina[/url]
Viata era frumoasa, eu tanar, gata de lupta, sigur de izbanda.- Axel Munthe
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

va pup si eu. nu-s intr-o stare prea roz..si nici nu stiu cand imi revin dar...viata merge inainte. de cateva zile am mai incheiat un capitol din viata mea. nu vreau sa vb despre asta .. sper doar k timpul vindeca orice rana. va doresc la toate o seara minunata eu ma refac cu greu dupa o criza de fiere care am avut-o acum 2 nopti...am zacut 36 ore in pat...astazi...abia ma tineam pe picioare dar m-am ridicat cu chiu cu vai si am plecat la birou k ma dureau toate oasele..acum sunt deja mai bine... cam astea sunt vestile de la mine.. sunt prin zona.. [9cer] MirelaV[9cer] pupicei pe burticei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bone sincere condoleante si sa stii ca aici ai multi umeri pe care poti sa plangi,asa ca nu ezita sa ne scrii. Mire de ce nu incerci sa te dai peste cap,sa faci tumbe.La mine tine intotdeauna si fierea se dreneaza cam dupa 5 astfel de sedinte. Cristina deci esti pata de culoare in Spitalul Militar,sa inteleg????? IN rest pupici la toate fetele ANGELA
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu inchid eu deschid. Atunci buna dimineata si va invit la o cafea si un ceai pentru cine doreste. Mire sper ca totul e ok cu fierea ta. Bone o sa treci tu si peste problemele astea ca stiu ca esti o luptatoare si invingatoare. Menna nu mai stim nimic despre tine. Vicky sper ca si la tine totul e ok. Cristina tie nu pot sa-ti spun decat spor la invatat meserie. Cookie tie spor la munca,ca stiu ca ai destul de munca. July sper ca nu te mai certi cu buda... In rest pupici la toata lumea. ANGELA
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna, fetele vesele! Bone, sincere condoleante[pup]. Mire, incearca sa iei REDIGEST. E f.bun, si mult ceai se sunatoare. Eu cu astea ma tratez in cazuri din astea.[pup] sa treaca criza si sa-ti revii repede dupa "capitolul incheiat". July? Ti-a mai trecut raul? [pup] si tie. Cristina, sa inteleg ca daca ajung prin sp. Militar te recunosc dupa costumul grena? Eu trec zilnic pe langa spital, cine stie, poate te zaresc din trolebuz[;)]. Angela, o sa trimit PM. [pup] pentru toate fetele si o zi buna! Eu sunt dupa-masa azi, asa ca ar fi cazul sa mai si muncesc[xx(]... Vicky http://community.webshots.com/user/viki39
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Abia am ajuns si eu acasa. Din pacate pe computerul de la spital e bataie -mare!!!!!Asa ca tot de acasa va voi scrie.[:D] Sa inteleg ca va place cotumul meu grena??!!! SI mie, e tare dragut si chiar e o pata de culoare...[bis][bis][bis] Eu voi lucra si sambata, caci sunt de garada, asa ca, pot zice ca am inceput sa lucrez din greu. Azi am intrat si in sala !!![bis] Mire, multa sanatate. SI eu am probleme cu bila; depinde foarte mult de mancam si o alta chestie importanta ca sa evitam aparitia pietrelor la bila, este sa mancam cat de cat mai des, ca sa favorizam drenajul bilei, impiedicand astfel aparitia pietrelor!!! Bone, cum mai iti este?? July, cum decurge sarcina??? Angela, nu mai ai vise " deocheate "??!![:I] O seara placuta, eu ma duc sa mananc si sa mai citesc cate ceva. Va pup!!![pup] [url="http://new.photos.yahoo.com/cris1313_2000/albums/"]Cristina[/url]
Viata era frumoasa, eu tanar, gata de lupta, sigur de izbanda.- Axel Munthe
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by angelapriboi
Cristina nu mai am vise "deocheate" ca mi-au zis fetele dedeochi si mi-a trecut. ANGELA
[:-)))][:-)))][:-)))][:-)))]Angela, ce pacat!!!! [url="http://new.photos.yahoo.com/cris1313_2000/albums/"]Cristina[/url]
Viata era frumoasa, eu tanar, gata de lupta, sigur de izbanda.- Axel Munthe
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Na seara fetele! Mire, ma bucur ca ti-a mai trecut criza! Bone, imi pare tare rau! Suntem alaturi de tine! Si multumesc pentru urari! Cristina, is sigura ca esti frumusica foc! Angi, noi ti-am zis de deochi? Am tipat eu sus si tare ca is la post, da mai viseaza, draga mea!b Ca asa visam si eu! Mie mi-e mult mai bine, se pare ca bebelul meu a revenit la sentimente mai bune! Face mofturi numa dimineata! Nu am scris ca nu am avut net si din acest motiv, eram plina de nervi! Va pup fetele si fug repejor la nani( adica in pat la tv)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...