Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Racusori, la apel! (22)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 288
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

[bang] [bang][bang] Tocmai am reusit sa ii stric sotului meu surpriza !!!L-am asteptat sa vina de la serviciu si sa imi explice. NU stia ca eu am gasit cotrobaind in lucrurile lui "fluturasul de salariu " de acu 1 saptamana in care erau trecuti mai multi bani la salariu. Luase de fapt o prima de Craciun, de care , evident ca nu mi-a spus.Dar nu mi-a spus fiindca din ea imi cumparase cadou de Craciun!!!![alcool][alcool][alcool]Un set de bitujerii pe care mi-l doream de acum 4 luni.... Dar , macar acu stiu ce o sa pimesc...[:I][:(] Cristina [url="http://new.photos.yahoo.com/cris1313_2000/photo/294928803583782185/0"]noi doi[/url]
Viata era frumoasa, eu tanar, gata de lupta, sigur de izbanda.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata!!! [:D] Mire, mersi de cafelutza.In legatura cu al meu sot, stiu ca le da alor lui din cand in cand bani( desi ei au bani , dar din cand in cand le da ) Nu ma deranjeaza . Parintii lui sunt pensionari , dar crede-ma ca au niste pensii cum putine sunt in Romania. Mie in schimb, inca mai imi dau uneori parintii mei bani...[:I]Mi-e si jena sa zic ce salariu am eu...[:I] Cristina [url="http://new.photos.yahoo.com/cris1313_2000/photo/294928803583782185/0"]noi doi[/url]
Viata era frumoasa, eu tanar, gata de lupta, sigur de izbanda.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by MirelaV
vreo 3 mil ai tu...am si eu o prietena rezidenta..si stiu...ea mai lucreaza si in alta parte k altfel..jale... unde or fi fetele astea? [pegeam] MirelaV[pegeam] pupicei pe burticei
Cam asa ceva Mire...Asta e!!! Cred ca fetele fac cumparaturi. SI eu mai am atatea de facut; cu cat fac mai mult cu atat imi dau seama cate mai am de facut!!! NU se mai termina....[bang] Cristina [url="http://new.photos.yahoo.com/cris1313_2000/photo/294928803583782185/0"]noi doi[/url]
Viata era frumoasa, eu tanar, gata de lupta, sigur de izbanda.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Na seara fetele! Mai apar si io pe aici, cand si cand. Cu treaba multa! Dar asa e acu de sarbatori! Imi plac tare mult, dar tare multa munca mai e! Cookie, imi pare rau ca mititica nu e bine! Aveti grija de voi! Multa sanatate! Angela, frumoase poze! Te asteptam cu impresii noi! Mire, stii tu povestea cu neuronu meu! Pricep greu si uit repede! Ce vorbesc fetele astea pe aici? Bebel? Hmmmmmmm!!!!! Cine s-a facut frumoasa? Mona , Menna? Nu ma luati si pe mine de maneca?Macar la un pensat! Cristina, sa porti santaoasa setul de bijuterii! Va pupezez fetele! Maine dispar pe la curte sa fac turtele!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

bine v-am regasit fetele!intru sa va urez UN CRACIUN FERICIT SI SARBATORI FERICITE!,mosul sa fie plin de bucurii,si cadouri multe! noi suntem bine toti 3 ,am pc-ul super plin de virusi,si nu prea pot sa intru la voi pana nul reformatam iar !la mine nu se fac mari pregatiri de craciun ca se lucreaza ,japonezii astia nu stiu ei ce e craciunul,si dak ne luam liber ,ne luam si un sut in fund! cam asta este ,mie dor de voi ,dar nu sunt in conditii sa va povestesc prin ce am trecut ,nu vreau sa va stric sarbatorile si nici nu vreau sa-mi amintesc ,abea astept sa treaca anul asta sa iasa soarele si pe strada mea ,ca tare m-am saturat de probleme! haideti la cafeluta,nes ceai ce vreti voi si buna dimineata dupa mult timp! un pupic mare la [grup] vesel!!!! ROXY
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...