Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Racusori, la apel! (22)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 288
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

buna dimineata [:D] o [cafea] ? [:D] feteleeee...unde sunteti? ati plecat la job? de ce nu e nimeni pe aici? io am plecat sa beau o cafea la prietena mea ieri dimineata..si am ajuns pe partie la clabucet [:D] am ajuns acasa moarta de oboseala...dar a meritat am fugit..tre sa beau o cafea k nu ma dezmeticesc o zi frumoasa in continuare [pegeam] MirelaV[pegeam] pupicei pe burticei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mire, o cafelutza e binevenita!!!Cred ca a fost super la munte!!! Noi am fost ieri la socrii si am stat destul de mult. Azi stau sa ma odihnesc.[:D] Cristina [url="http://new.photos.yahoo.com/cris1313_2000/photo/294928803583782185/0"]noi doi[/url]
Viata era frumoasa, eu tanar, gata de lupta, sigur de izbanda.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cristina, da..chiar a meritat plecarea..cu toate k drumul a fost super aglomerat..se mergea bara la bara..am facut 1h si 25 min predeal - sinaia dar apoi...a fost putin mai bine eu ies sa mai platesc 1 factura 2 - 3 si apoi poate ajung la finuta mea cu cadoul de la Mosu' va pupicesc si ne auzim later [pegeam] MirelaV[pegeam] pupicei pe burticei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La Multi Ani si Multa Sanatate la toti racusorii din lume ...sa fiti iubiti , respectati si cinstiti! poop din partea unei racusoare incepatoare (07.07) aveti niste postari super poze si mai si ... sper sa fiu binevenita in grupul vostru!! pupici dulci, elena nihil sine deo!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Na seara fetele! Emma, bine ai venit! Da-ne mai multe date despre tine pentru ca Mirela sa te treaca pe listuta! Mirelus, ma bucur ca te-ai distrat. Cred ca a fost super sa te joci cu zapada! Cristina, si la mine a fost ieri zi de socri! Nu zic cat de "bine" a fost, ca mi-e ca mi-o iau pe coaja de la consort! Bone, sper ca e totul bine la tine. Cookie, ce iti face mititica? Mona, Menna si voi in campul muncii zilele astea? La mine e ca la nebuni! Vicki, tu cum mai esti? Maine avem minirevelionul la servici, asa ca nu cred ca apuc sa va pupacesc, dar va pupacesc azi si pt maine!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Emma bine ai venit ! Sedere placuta la noi [pup] July, da si eu in campul muncii [batcap] ...mai am de vopsit tocurile la usa si sa mai dau o tura de lac ici colo ... sa mai curat baia,sa mai bag 2 ture de haine la spalat [spala][rufe],apoi de spalat catzelu' si apoi tre' sa ma apuc de tocit legislatia pt [sofer] Mire vrem poze [:D] Hai pup la restu' ...fug in pat [hia] [RO][url="http://community.webshots.com/user/Menna1979"]Menna[/url] [*] "I am still determined to be cheerful and happy, in whatever situation I may be; for I have also learned from experience that the greater part of our happiness or misery depends upon our dispositions and not upon our circumstances..." __________________________________________________ [url="http://www.animapro.org/"]Intra aici si alegeti catelusul spre adoptie - SI EI AU DREPTUL LA VIATA!!![/url] "Sacrificarea oricarui animal care nu este absolut necesara, precum si orice decizie care duce la un asemenea act constituie o CRIMA." - Articolul 7 din Declaratia Universala a Drepturilor Animalelor, Paris 1978.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Menna...azi a fost..Sf. Stefan..uii..si tu..ai spalat??? sau..cred ca vorbeai de ce mai ai de facut anu' asta [:D] io acum am ajuns acasa de la fina-mea...m-a capiat. nu mai vreau copii..sa imi aduceti aminte cand ma auziti k imi trece..si vreau iar [:D] noapte buna.. [pegeam] MirelaV[pegeam] pupicei pe burticei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...