Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Racusori, la apel! (22)


Recommended Posts

Neata!!! NU am mai dat de mult timp cafelutza!!! Asa ca azi va rasfat cu o cafelutza cu frisca ... Mire, da ce finuta ai tu de nu iti mai plac copilasii???[:D] Cristina [url="http://new.photos.yahoo.com/cris1313_2000/photo/294928803583782185/0"]noi doi[/url]
Viata era frumoasa, eu tanar, gata de lupta, sigur de izbanda.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 288
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

[hopsieu] cristina, am o finutaaaa...frumusica si desteptatica si vorbareataaaaa si jucausaaaaa..care si-a intins toate jucariile in sufragerieeeee...si cat am stat la ea cateva oreeeeeeee mi-a facut capul calendarrrr de unde am dedus eu k nu vreau copii k n-am rabdare [:D] dar eu o iubesc..si pana maine uit..adika..am uitat deja [il] uiii...cam asta...voi ce invartiti??? [pegeam] MirelaV[pegeam] pupicei pe burticei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mire, acum am inteles. Noi ne gandeam sa mergem de Revelion la Club Bavaria. Am inteles ca mai au locuri. Sa vedem daca avem noroc. Mir3lly, nu te-am uitat. Multam de urari.[pup] Cristina [url="http://new.photos.yahoo.com/cris1313_2000/photo/294928803583782185/0"]noi doi[/url]
Viata era frumoasa, eu tanar, gata de lupta, sigur de izbanda.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hmmmm...cam liniste pe aici. O cafelutza,un capucino, un ceiuc??? Aseara am fost sa aranjam la Club Bavaria, unde ne vom face Revelionul. Sper sa fie super.[bis] Problema ar fi cu ce ma imbrac, caci nu prrea merge elegant acolo.. Poate imi dati si mie o sugestie. E totul din lemn, de la pereti pana la masute. O zi buna si spor in toate. Cristina [url="http://new.photos.yahoo.com/cris1313_2000/photo/294928803583782185/0"]noi doi[/url]
Viata era frumoasa, eu tanar, gata de lupta, sigur de izbanda.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hopsieu] da Cristina, cam liniste. fetele astea ale noastre cam trag chiulul si mi-e k acus fac prezenta si le pedepsesc [:D] felicitari pt alegerea facuta de revelion. eu totusi...as zice sa te mai gandesti in privinta tinutei..k "duamnele" de obicei pt revelion se imbraca elegant si de-l fac la cort [:D] nush..zic si eu [:D] mai bantui putin p'aci si ma duc sa mai fac ce nu fac altii [:D] pupici..o zi buna aaaa...buna cafeaua [hot] [pegeam] MirelaV[pegeam] pupicei pe burticei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by MirelaV
[hopsieu] da Cristina, cam liniste. fetele astea ale noastre cam trag chiulul si mi-e k acus fac prezenta si le pedepsesc [:D] felicitari pt alegerea facuta de revelion. eu totusi...as zice sa te mai gandesti in privinta tinutei..k "duamnele" de obicei pt revelion se imbraca elegant si de-l fac la cort [:D] nush..zic si eu [:D] mai bantui putin p'aci si ma duc sa mai fac ce nu fac altii [:D] pupici..o zi buna aaaa...buna cafeaua [hot] ] Mire, ai dreptate. [:D]Da eu nu ma consider " duamna"...[:I] Angela , distractie placuta !!!!Asteptam poze.[foto] [pegeam] MirelaV[pegeam] pupicei pe burticei
Cristina [url="http://new.photos.yahoo.com/cris1313_2000/photo/294928803583782185/0"]noi doi[/url]
Viata era frumoasa, eu tanar, gata de lupta, sigur de izbanda.
Mire, ai dreptate. [:D]Da eu nu ma consider " duamna"...[:I] Angela , distractie placuta !!!!Asteptam poze.[foto]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

sunt un car de nervi. am factura neplatita la astral..aveam scadent pe 20 dec. cum toti care nu au platit nush cate luni..s-au trezit acum sa plateasca..sunt niste cozi infernale..si nu-s datoare sa stau acolo afara in frig...din cauza spatiului f mic al casieriilor...si ii sun ieri si ii intreb daca am alta varianta de plata. si o cucoana..tare amabila..imi spune k da, la transilvania cu iban-ul ce mi l-a dat ea (k nu mi-a ajuns acasa factura) si ii zic..doamna..eu nu am cont la transilvania..se poate si fara? ea.."da" dar trebuia sa imi dau seama k e cam aeriana..de cand am intrebat-o la ce sucursala au ei deschis contul.. si ma duc io la banca..si .. normal..nu puteam plati..k nu aveam cont la ei [bang] si acum m-am racorit..k in timp ce scriam aici..m-am repezit in una la telefon la astral..si s-a gasit o rezolvare [bang] gata..ma duc la treaba [:D] [pegeam] MirelaV[pegeam] pupicei pe burticei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ihhhh, tare nasol Mire!!!Am dat si eu de" specimene" care sunt venite de pe alta planeta!!!![bang][bang][bang]Multa bafta !!! Cristina [url="http://new.photos.yahoo.com/cris1313_2000/photo/294928803583782185/0"]noi doi[/url]
Viata era frumoasa, eu tanar, gata de lupta, sigur de izbanda.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...