Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Racusori, la apel! (22)


Recommended Posts

Chiar ca e nasol in perioada asta sa-ti platesti facturile.Eu chiar acum am intrat in casa....de la "plati facturi".Am stat in frig ca erau cozi la bancomate, asta ca sa nu mai stau in banca la coada(si macar era caldura).M-am fentat. Asta e. Mire, apropo ...la noi au spus ca nu se poate plati factura la banca, numai la caseria Astral.Si acolo erau niste cozi groaznice, dar n-am avut de ales ca n-am platit 2 luni. Fetelor, eu vreau sa va urez pentru noul an sa aveti parte de multa fericire, bogatie, iubire si sanatate ca asta e cea mai importanta (parerea mea)si probabil ca o sa ne mai auzim aici pe DC, ca eu una am sa-mi petrec Revelionul acasa, la caldurica, la pijama, la lumanari parfumate.(ca 2 batranei). Pupici ....de la mine. MG [flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 288
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Mire sunt prezenta la datorie [:p] nu face prezenta inca, ca fetele noastre care pe unde mai trage la cratita, la frecat una alta sau pe la croitorie cu ultimele retusuri pt tinuta dintre ani. Si ...da, se pare ca am pacatuit,caci ieri a spalat masina 2 ture de haine,am lacuit bolta din bucatarie si am curatat baia [:(] ...Dumnezeu sa ma ierte,ca nu le-am facut cu intentie...ci am uitat pur si simplu... Cristina eu zic sa-ti iei ceva lejer ...eventual un deux piece format din pantalon si sacou sus cu un corset asortat si elegant,iar in picioare poti sa-ti iei eventual niste cizme cu tocuri inalte simple si elegante [;)] vei arata grozav! Angi io astept si pozele din LA,dar sunt curioasa si de cele din Mexic [:D] ...so ,.baga mare... [RO][url="http://community.webshots.com/user/Menna1979"]Menna[/url] [*] "I am still determined to be cheerful and happy, in whatever situation I may be; for I have also learned from experience that the greater part of our happiness or misery depends upon our dispositions and not upon our circumstances..." __________________________________________________ [url="http://www.animapro.org/"]Intra aici si alegeti catelusul spre adoptie - SI EI AU DREPTUL LA VIATA!!![/url] "Sacrificarea oricarui animal care nu este absolut necesara, precum si orice decizie care duce la un asemenea act constituie o CRIMA." - Articolul 7 din Declaratia Universala a Drepturilor Animalelor, Paris 1978.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

fetele...eu am intrat sa va pupacesc si sa va ofer eu azi [cafea] nu-s intr-o stare roz...ma incearca o greata...din cauza de .. probleme [:D] si azi o cam intind din bucuresti [:D] probabil k voi mai intra pe aici..dar decat un fuga asa k..va urez de pe acum distractie maxima in seara dintre ani, un 2007 mult mai bun k anul acesta, mai plin de impliniri, dragoste, intelegere si tot ce isi mai doreste fiecare! va pupacesc [pegeam] MirelaV[pegeam] pupicei pe burticei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare [cool] Sunt si eu un racusor mic. Pot sa vin si eu in clubul vostru? Ziua mea? 16.07 si am ascendent leu . Sunt cand un leut rau cand un racusor incapatanat depinde ce imi iese [:D] de la puiu meu[:D] Sotul e si el un mic berbecut si pe care il iubesc mult, mult. Cam atat. V-am pupat [pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata fetele! Dau eu cafeluta in ultima zi a anului! Va urez la toate un an nou cat mai luminos, plin de realizari si fericire! Nu stiu cum sa va spun, dar pt mine anul 2006 a fost un an f., f., f. bun pentru ca, daca ne ajuta Dumnezeu, din august 2007 familia noastra se va mari! Fecian, bine ai venit in randurile noastre! Sedere placuta si activa! Mire, distractie placuta! Mona, e frumos mama draga si la lumanare in doi! La noi totul e alb ! Se pare ca a nins sau ca e chiciura, nu-mi dau seama prea bine, dar e alb totul! Inca o data LA MULTI ANI si tot ce doriti sa se implineasca!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor, LA MULTI ANI!!! Anul 2007 sa va aduca i bucurii , fericire , realizari !!!! July, felicitari!!!![pup] Fecian, bine ai venit!!! Sedere cat mai lunga si placuta!!![grup] Mona, ne vom gandi si la tine.[;)]
LA MULTI ANI 2007!!!!
Cristina [url="http://new.photos.yahoo.com/cris1313_2000/photo/294928803583782185/0"]noi doi[/url]
Viata era frumoasa, eu tanar, gata de lupta, sigur de izbanda.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...