Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

La noi la Galati sa veniti ! (31)


Recommended Posts

Buna dimineata ! Iar sunt prima la cafea? Hai ca va fac si azi. Am un examen tare greu si imi trebuie o cafea mare si tare. Cand vreti sa ne intalnim, poate cu copiii!? Nu as vrea sa-mi las fata acasa. Saptamana viitoare ar fi bine, dar pana miercuri ca incep serviciul, pana atunci sunt in medical.Luni sau marti?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 299
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Neata ! Cafeaua e gata !!!! Cu lapte si putin zahar ! La mine nici vorba de intalneala...Stau la serviciu pana pe la 18-19 si apoi fug repede la copila....Doar printr-o minune sa pot fugi de la serviciu. Imi pare tare rau, poate data viitoare. Duminica, la Teatrul de papusi este Pinochio. I-am promis Dariei ca mergem; asa ca daca vreti ne intalnim acolo.[:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ah, Viorica, ce-as merge la patinoar...sper sa ajungem duminica viitoare.Si Doru e foarte incantat, chiar daca, deocamdata, sta numai pe langa margine... Am fost luna trecuta si am luat de acolo patine si mi-a fost si mie frica pentru ca n-am mai patinat de 10 ani, iar patinele pe care le-am avut eu( si le-am dat, c-am fost desteapta) erau din acelea cu frana, iar astea de inchiriat sunt fara! cand am intrat m-am dus dunga, nu mai puteam sa ma opresc, iar acum trebuie sa invat s-o fac!Dar sunt perseverenta...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

e suuper la patinoar! sincer cam aglomerat pentru gustul meu dar cand vad cat e de fericita fiica-mea imi trece supararea pe cei care se lovesc de mine sa ma dea jos. dar nu ma las! merg cu patinele pana invat din nou. sa-l vedeti pe sotul meu!e asa de caraghios! patineaza pe langa mantinela si ii tremura picioarele. am ras in hohote de el pana s-a suparat si s-a descaltat de patine. eu alunec dar nu stiu sa pun frana si sa intorc . asa ca ma izbesc de mantinela la greu ....dar nu ma las![^] Viorica [url="http://community.webshots.com/user/vioavram"]poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oau! patinoar [hippi] Ce-as mai vrea si eu...n-am mai patinat de...hmmmm...cam multisor! Nici rolele nu le-am mai pus in picioare...m-am lasat de sportul asta cand am ramas [gravi] si de-atunci, ioc! Imi place de voi ca sunteti curajoase! Bravo! Cookie si [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/cookiesrv/my_photos"]Sabina bulina[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...