Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

La noi la Galati sa veniti ! (31)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 299
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

La multi ani, Sabinuta!!! Sa cresti mare si sa fii sanatoasa, pupici de la maimutele mele pentru voi!! Am citit de "goana" dupa brad, ce porcarie, mari smecheri s-au mai facut comerciantii astia. Eu am insistat sa luam bradul cu o saptamana inainte, am luat unul frumusel, nu foarte inalt, cu 45 de lei. Dupa Craciun am ramas cu o mare pofta de mancat racitura, caci ai mei n-au facut. Poate de revelion apuc sa gust... Multa sanatate la copilasi va doresc, si sper si eu, alaturi de Viorica, sa inceapa un an mai prosper si mai fericit, anul mistretului de foc.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani SABINA! Si noi uram cu intarziere dar...e din suflet. Si noi am alergat ca disperatii dupa brad.... doua zile la rand prin toate pietele din oras, la Metro dupa unul artificial...si pana la urma am patit ca Alina... 1 mil o rusine de brad. Plus ca luasem si unul artificial cu o seara inainte de frica ca nu vom mai gasi brad. [:D] A fost o nebunie.... si sper sa nu mai avem parte de asa bataie de joc de la anul. Craciunul a fost super, am petrecut cu finii si cu prietenii. In seara asta la fel....asa ca sa tot tina Craciunul...ca tare bine e!!![:D] Va pup si va doresc toate cele bune. Eliza, multumim de cafelutza si prajiturele. Cris si Razvan cel nazdravan (23.11.2004) [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/ciristina23/album?.dir=66a6&.src=ph&store=&prodid=&.done=http%3a//pg.photos.yahoo.com/ph//my_photos"]Razvan[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata si de la noi ! Dupa trei ture de musafiri si vizite in sfarsit suntem in concediu...Ce bine e !!!! Am reusit si am terminat un pluoveras pentru Daria ( il incepusem de prin octombrie) si o poseta pentru mine ( am sa pun poze sa vedeti ce frumoasa e)[:D]. Sper ca si voi v-ati distrat bine de Craciun !
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare mamici,[hia] In sfarsit am si eu putin timp sa intru sa va salut. Sper sa-mi iertati lunga absenta si sa ma primiti din nou alaturi de voi.[si-eu] De cand nu am mai scris [ca de citit v-am mai citit printre picaturi], s-au intamplat multe lucruri: Stefan merge la gradi si, desi a plans la inceput in fiecare dimineata, acum este teribil de incantat de gradi si abia reusesc sa-l iau acasa.[:D] Dan s-a intors din croisiera [si a plecat din nou[:(][recevere]] dar mi-a lasat un cadou minunat, asa ca sa nu ma plictisesc [gravi][bb][;)] Nu a fost programat sa se intample asa desi eu imi doream al doilea copil, Dan a fost speriat la inceput, am discutat mult si pana la urma l-am convins sa-l pastram[^] La inceputul sarcinii [pe la 5 saptamani] am avut o mica sangerare ce a fost diagnosticata ca fiind hematom decidual, si de atunci fac tratament - dufaston si gravibinon. Bebe pare in regula dar eu sunt cam speriata si ma duc in fiecare luna la control. La ultimul ecograf am aflat ca este tot baiat, am fost putin dezamagita, mi-as fi dorit foarte mult o fetita, dar incerc sa ma consolez si sa ma acomodez cu gandul ca voi fi inconjurata si protejata de cei trei masculi feroce....[help][:D] [trebuie sa recunosc, ca eu inca mai sper ca medicul s-a inselat, dupa calculele mele ar fi trebuit sa fie fetita] De curand, am primit o invitatie speciala de la sotul meu - o croisiera de 11 zile pe vasul unde lucreaza el si voi pleca luna viitoare [titanic]. Abia astept, oricum alte sanse de calatorie nu cred ca vor mai fi foarte curand, dupa ce vine si bebe 2. Ma opresc aici ca m-am intins o gramada, va pup pe toate si sper sa ne vedem cat mai curand. Sarbatori fericite si un an nou mai bun, cu multe realizari. [floare3][floare3][floare3] Roxana [copil] Stefan si [bebic] bebe din burtica http://photos.yahoo.com/roxicucu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...