Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

rugaminte sector 3


Recommended Posts

fetelor... dupa multa agitatie- interioara mai ales- am ajuns sa o spun si pe asta: vreau sa merg la DPC sector 3.. va rog deci spuneti-mi si adresa si eventual nr de tel sa vad ce orar au etc... sint destul de nesigura pe mine,dar d eundeva tb sa incep, nu? Multumesc pepsica
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 21
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Pana intra vreo fata de la sect.3, am cautat cu google si am gasit [url="http://www.members.tripod.com/cicfa/Ro/ghid/ghid/dpcuri.htm#3"]asta[/url] Vezi poate te ajuta, daca nu sigur o sa aflii de la altcineva datele cerute. Succes!
Cristina si [zana] Alexandra (30.09.2004)
[url="http://photos.yahoo.com/temiscris"][foto][/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

DPC sector 3 Pentru serviciul Adoptii, Asisienta maternala si Alternative familiale trebuie sa mergi in str. Jean Steriadi nr 40 A (zona Circa 13 Politie, Centrul de plasament Sf. Nicolae) tel 345.10.10 program: L-J 8.00-16.30 V 8.00-14.00 La comisii am fost in Lucaci Serv. juridic Str. Lucretiu Patrascanu 3 Succes!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mersi fetelor sint si eu agitata daea ceasta decizie, cu atit mai mult cu cit sint atit de ravasita din cz prob pe care am avut-o la serviciu a trebuit sa plec cu acordul partilor,asa ca acum nu mai am serviciu de loc.. ins ma gindesc ca poate asta a fost un semnn sa incerc sa ma ma int ce acte trebuie, cel putin acum cind am mai mutl timp lliber.. eu credeam ca dpc e pe str lucaci, dar vad de la voi ca e in alte parti.. o sa va tin la curent caci nu prea stiu nimic... .. si inca o itrebare.... oar cum stiti de dinainte daca vei fi o mama buna? eu nu prea am avut instict amtern niciodta, stiu doar ca as dori sa dau un surplus din mine unei alte fiinte, o fi suficient? pepsica
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu cum sa va spun mai bine, dar faptul ca existati - fie chiar intr-un mod virutal- imi da mare curaj.. eu va urmaresc de mult, si aici la adoptii, si la asteptind un ingeras.... si de fiecare data am simtit aceasta prietenie care ne leaga in mod invizibil ... inteleg chiar ca ati si organizat intilniri si poate ar fi o idee buna sa vin si eu cindva, insa.....parca s-au adunat prea multe si am nevoie sa imi dau seama cit mai bine cine sint si ce doresc- suna aiurea dar chiar asa e.. cind iti spune brusc intr-o zi cineva ca nu mai esti dorit in locul acela, dupa ce ai muncit din greu si cu pasiune, normal ca iti dorsti sa dispari o vreme.. profit deci de moment sa caut drumul actelor si apoi.. sa ma indurmati voi ce si cum, caci nu am nici cea mai vaga idee. cel mai mult ma streseaza ideeea CUM IL /O VOI RECUNOASTE? Daca sotului meu ii va palcea un copil si mie altul? as fi curioasa sa stiu ceum ati facut voi, s-a itnimpalt pur si simplu? Mersi tutturor.... pepsica
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aceeasi intrebare cred ca ne-am pus-o toate, si toate care am trecut prin astea iti vom spune la fel: il recunosti pur si simplu. Ca il va place unul din voi mai mult si altul mai putin.....asta e doar o impresie. La inceput ai dubii oricum (cel putin asa am fost eu), dar pe masura ce timpul trece si puiul e in bratele voastre.....nu ai sa mai vezi un copil mai frumos ca al tau.....Ai sa vezi cum la anul pe vremea asta vei scrie si tu la fel....asa ne scriau si noua fetele care deja trecusera pe drumul acesta. Cat despre a nu mai fi dorit la munca....eu trec prin asta chiar acum. Am impresia ca deja sunt data la o parte, cand/daca ma voi intoarce acolo nu stiu daca voi mai avea pozitia de pe care am plecat. Dar la mine e vorba de un santaj si de o razbunare ca am indraznit sa vreau sa stau acasa.....Toate insa sunt mai putin importante decat clipele petrecute cu pitica mea.
Cristina si [zana] Alexandra (30.09.2004)
[url="http://photos.yahoo.com/temiscris"][foto][/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...