Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Medicinisti din toata lumea uniti-va....AICI! (2)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 291
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Sa zic si io de vergeturi...[:D]...mie mi-e aparut una mica de 1,5 cm pe burta,langa buric fix in ultima saptamana,in ciuda tutror cremelor cu care m-am dat[bang].Aveam cezariana programata miercurea si cand doc. m-a sunat luni dimineatza sa am intrebe daca nu care cumva as avea chef atunci...gandul ca poate in 2 zile imi mai apare alta sau se mareshte asta a cantarit greu in luarea deciziei de a da fuga la spital chiar atunci...[bonjovi] [vampa]Viviana si [copil]Ingrid
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Daryana unde faci rezidentiatul ?La Parhon? Daca da ,am o intrebare ,dr Daniela Paunescu mai lucreaza acolo ? Eu una tocmai mi-am luat analizele de la laborator si am constatat ca am hipertiroidism ( ca tot nu aveam destule ,dar ma rog asta e alta poveste ) si vreau sa dau de tipa asta cu care eu m-am inteles f. bine .Din pacate nu mai am nr decat de la gazda ei de acum 3 ani ,prin urmare nu mai stiu daca mai e acolo si as vrea sa stiu. Daca stiti vreun endocrinolog bun ,fetelor va rog sa-mi spuneti si mie (in eventualitatea ca nu-mi mai gasesc doctorita ) ,numai nu ma trimiteti la de astia cu titluri si mult prea faimosi ,pt ca am avut numai experiente neplacute cu categoria asta de medici (fara exagerare ) .As vrea sa stiu un dr endocrinolog mai pamantean , daca stiti. Ps :aoleu ce mesaj am scris ,ce ti-e si cu stiutul asta Mama lui Andreiutzu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Io iti recomand Corina Neamtzu...tot la parhon Si sa mai intreb si io...tot legat de endocrine...ezista cumva endocrinolog pediatru?si daca da...unde s-ar gasi el...la Parhon sau pe la Gr. Alexandrescu sau Budimex?Adik ma intereseaza pt copchil de 8 luni...al meu mai exact care are niste noduli la tzatzici,cate unul de fiecare parte si acre comform chirurgului de la Gr. Alex Ar fi mastita cu debut la 5 luni....ceea ce i s-a parut si ei cam ciudat ,dar care conform sapaturilor mele pe net ar fi "telarha prematura"...La chirurg n-o mai duc ca zicea ca daca nu dispar cu comprese cu rivanol se baga sa scormone pe acolo...M-ar interesa si parerea unui endocrinolog despre chestiunea asta. [vampa]Viviana si [copil]Ingrid
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc Viviana .O stiu si pe dr asta doar ca este mult prea ocupata si aglomerata si am impresia ca se ocupa mai mult de infertilitate ,echo (poate nu e asa ,dar asa am eu impresia ) . In fine ,endocrinolog nu stiu la care din spitalele de copii e ,dar e mai probabil la Grigore ca e spital mai mare . Mama lui Andreiutzu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

uite, eu ma ocup cu controalele..am fost azi la gineco, e totul ok..mi-a dat doctorita reteta pentru trusa de peridurala..si daca tot avem atatia ATIsti pe aici as vrea si eu sa va intreb: e buna trusa perifix 451 braun? ca dr nu mi-a recomandat ceva anume, da de asta am auzit eu de la o prietena de anul 6 care a nascut nu de mult... asa, si ca anestezic..a scris ceva absolut indescifrabil ce incepe cu N si e in concentratie de 1%(mi-a zis cum se cheama, da nu am retinut...help, ce-o fi? [ups]
[url="http://tickers.baby-gaga.com/p/dev048pr___.png"][9cer]vine bebe![9cer][/url] [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=80909"]Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou![flo][/url]
[url="http://dexonline.ro/corect.php"]asa da, asa nu![/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna, Sunt noua pe aici si nici din bransa nu sunt. Dar poate ma puteti ajuta cu o informatie. Stie cineva ceva de cea de-a doua specializare in regim cu taxa pentru 2007? Ca am incercat o sumedenie de variante, mailuri, telefoane la Centrul de perfectionare, intrebari pe forum la ei, dar nimic. Cand se pot face inscrieri? Merci. Constanta si Calin Calin - cel mai frumos poem al vietii noastre http://pg.photos.yahoo.com/ph/constanta_pravat/my_photos
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...