Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Referinte: pro si contra scoala nr. 97, sect 4


Recommended Posts

  • Răspunsuri 118
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

  • 2 weeks later...
Citat:
citat din mesajul lui radaver
Buna, O stie cineva pe doamna invatatoare Carapanceanu? Fetita mea trece clasa a V-a, am transferat-o la scoala 97 si a fost repartizata la clasa acestei doamne, mi s-a spus ca e o clasa foarte buna, insa as fi mult mai linistita daca as cunoaste si punctul de vedere al parintilor. Crsitina, poti intra pe site-ul scolii (www.scoala97.ro), gasesti acolo o lista cu invatatorii acestei scoli, vezi ce invatatoare are acum clasa a IV-a si restrangi aria cautarilor la cele cateva nume pe care le vei identifica. Bafta! Va multumesc. Veronica
d-na Carapanceanu este o invatatoare foarte buna dansa si d-na Turlea sunt cele mai bune de pe seria aceasta, singura problema este numarul foarte mare de solicitari la clasele danselor si numar mare de copii
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Ela2001
Gabi si eu sunt interesata de informatii despre invatatoarele de la cl. a IV-a de anul acesta, de la sc. 97, caci fetita mea va intra in cl. I la anul.
doamnele care au anul acesta clasa a IV-a, din ce stiu de la prietenele care au copii in clasa a IV-a sunt d-na Istodor Daniela si d-na Dogarel, dar am auzit pareri foarte frumoase despre d-na Robertina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Ne puteti ajuta cu cateva sfaturi, pt ca nu ne putem decide sub nici o forma. Din cele 6 invatatoare care vor prelua clasa 1 in 2011, doar despre doamnele Istodor si Oprea avem referinte... Baietelul nostru este putin mai timid si introvertit, deci in primul rand, dorim sa-i fie mai usor la inceput si abia apoi ne gandim la rezultate... Am inteles ca dna Istodor are rezultate bune. Este dura? Stiti cumva ce varsta au doamnele Oprea si Istodor?
Citat:
citat din mesajul lui maria.amana
Am o prietena foarte buna care a avut seria trecuta baiatul la dna Istodor. Este o invatatoare buna, copiii o iubesc foarte mult, desi uneori ii cearta destul de rau. Are rezultate bune la concursuri cu elevii dumneaei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ne poti ajuta cu cateva info despre doamnele inv ce vor prelua cls 1 in 2011? Baietelul nostru este putin timid si nu stim foarte multe, decat despre Istodor si Oprea... Ne-am mutat de curand in Buc, deci avem referinte putine.
Citat:
citat din mesajul lui Monica_Tl
BUNA, SCUZE DE INTRAZIERE L-AM ACTIVAT SI ASTEPT CU INTERES OPINIILE TALE
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...