Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Mai avem vreo sansa!?


Recommended Posts

Aveti dreptate!Ma plang prea mult dar nu fac nimic!Inca mai sper sa se intample o minune sau nu stiu ce astept!M-am intors in Austria nu pt a-i oferi o situatie mai buna copilului meu din punct de vedere financiar pt ca in Ro el ar duce-o mult mai bine ca aici,ci pt ca imi doresc un tata pt copilul meu! Va multumesc ca-mi sunteti alaturi! Pupici
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 133
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

ALEXIA, cunoscandu-te foarte bine, 2 vorbe am sa iti spun, pt binele tau si al copilasului, nu mai sta cu el !!!! Tu nu o sa iti gasesti niciodata linistea alaturi de acest om, MERITI CEVA MAI BUN !!!! (sa nu te aud peste cateva luni ca ma condamni pt cele spuse, mi-ai cerut o parere si ti-am dat-o; citind tot ce am citit si discutand cu tine, asta e concluzia mea, FAPTELE VORBESC) TU SI COPILASUL TB SA FITI PE PRIMUL LOC !!![pup] Flavia, Alexia-Ioana si Daria-Maria http://new.photos.yahoo.com/mamicile_ianfebr2007/album/576460762320651403
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by alexiaaa23
Aveti dreptate!Ma plang prea mult dar nu fac nimic!Inca mai sper sa se intample o minune sau nu stiu ce astept!M-am intors in Austria nu pt a-i oferi o situatie mai buna copilului meu din punct de vedere financiar pt ca in Ro el ar duce-o mult mai bine ca aici,ci pt ca imi doresc un tata pt copilul meu! Va multumesc ca-mi sunteti alaturi! Pupici
poate ar trebui sa te gandesti daca sotul tau chiar va fi un tata bun pt copilul lui sau tu, cu buna stiinta, iti expui copilul la suferinte (nu prea cred ca un bb paote fi fericit cu o mama nefericita si un tata care il ignora)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Alexia! te-ai gandit oare sa ceri ajutorul cuiva de specialitate? avand in vedere ca tu esti f.f.f.f.f. SENSIBILA datoria sarcinii, mai ai si probleme cu sotul....de ce nu te gandesti la optiunea asta? noi iti dam fiecare care un sfat, fiecare in functie de experienta , de starea de spirit . s.a. Un psihoterapeut...te-ar sfatui in cunostinta de cauza. fa si efortul asta! merita!!!! pupici si ai grija de VOI! insist - NU LUA NICI O DECIZIE DRASTICA PANA NU vine bebe, iesi din starea de lauzie si revii la normal. te pup
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna , am dat din intamplare de mesajul tau postat aici. Sfatul meu este sa iti ei gandul de la acest om daca se poate numi asa ( stiu ca este fffff greu ), dar din toate spusele tale nu il intereseaza de tine si implicit de copil.Am o colega de birou care traieste de 20 de ani cu un om care se comporta la fel ca sotul tau, sfatul nostru este sa te desparti acum de el si nu mai tarziu, pt. ca vei regreta toata tineretea pierduta alaturi de o JIGODIE, care te face sa te simti ca o varza, e clar ca umbla cu alte femei. Capul sus , viata merge inainte cu bune si rele si sa nu uiti ca tu si copilul tau sunte-ti cei mai importanti de pe lume , gandeste pozitiv, si sa nu uiti o vb. de la mine : Atunci cand nu te astepti, atunci va veni.Ai sa nasti si ai sa vezi ce bine o sa-ti fie cu copilul tau, ai sa-i dai toata dragostea ta si ai sa uiti de el,trateaza-l cu indiferenta ca asta il va durea cel mai mult ,nu-l mai cauta de loc tu, lasal sa vina el la tine , daca nu te mai cauta e clar, DIVORTEAZA,raul se taie din radacina. Ai sa vezi ca va veni si soarele pe strada ta. te[pup][pup][pup] dulce ai grija de tine si de bebe sa fi-ti sanatosi , ca asta conteaza cel mai mult.[flo][flo][flo][flo] PS: sper din suflet sa nu te superi pe mine. annes
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Alexia [pup] si eu am citit acum cu sufletul la gura toata povestea ta... In primul rand m-ar interesa daca esti bine? Unde esti? Ce faci? In al doilea rand... nici nu stiu ce sfat sa-ti dau. Si eu imi iubesc sotul la nebunie, sunt dependenta de iubirea lui as putea spune si cred ca mi-ar fi foarte greu sa ajung in situatia ta si sa trebuiasca iau o decizie! Avand in vedere ca este copilasul la mijloc, cu siguranta n-as mai sta langa el! Poate daca nu era sarcina... mai ziceam sa mai dai o sansa, sa incerci sa repari ceva, dar in situatia de fata categoric NU! Asta este parerea mea cel putin. Te rog mult, tine-ne la curent![flo][flo][flo]
In asteptarea...[url="http://tt.lilypie.com/92fOp2.png"]fetitzei mele[/url] [9cer] Biby [floare3]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor.Imi pare rau ca nu am mai intrat insa am fost tot plecata! Am avut o discutie foarte serioasa cu sotul meu atunci cand am fost amandoi departe de casa!Da intr-adevar,sotul meu a fost pe teren aproape 2 saptamani,timp in care am profitat de situatie si m-am dus si eu la plimbare!Am discutat tot ceea ce ne deranjeaza pe fiecare in parte si ce schimbari am dorii noi sa faca partenerul.Nu stiu ce anume s-a intamplat,insa comportamentul sotului meu e exact asa cum imi doream eu!Deci mai bine ca inainte de casatorie![il][:D] Tot timpul impreuna,ma alinta,ma apreciaza,respecta ceea ce zic eu,ce mai e cu totul schimbat!Parca m-am indragostit a doua oara! Ei bine,nu stiu cat va dura aceasta schimbare insa eu am invatat sa traiesc clipa!!Sa vedem ce ne rezerva viitorul! Va multumesc pt ca imi sunteti alaturi! Va pup dulce si aveti grija de bebelusii vostri si de voi.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am urmarit povestea ta din umbra iar acum dupa ultima ta postare nu pot decat sa ma bucur alaturi de tine ca viata ta, cel putin pentru moment, a luat o intorsatura fericita. Sper si ma rog ca fericirea de care te bucuri acum sa fie deplina si cat mai de durata. Fericire si un bb sanatos sa ai! Mirela & Rares nazdravan(06.01.2005) [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/mireladei/my_photos "]POZE[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...