Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Mai avem vreo sansa!?


Recommended Posts

Alexia felicitari!!![flo][flo][flo] Sper din tot sufletul ca sotul tau sa-si fi dat seama de greselile facute si ca te va aprecia la adevarata ta valoare! Iti doresc numai bine, o nastere usoara si un bebe sanatos tun! [pup][pup]
In asteptarea...[url="http://tt.lilypie.com/92fOp2.png"]fetitzei mele[/url] [9cer] Biby [floare3]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 133
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Fetelor,ce sa va zic,inca e bine dar ieri am primit un soc din partea lui.Si-a dat demisia!!Eu am crezut ca fac un infarct cand am auzit!Dar cu mine se comporta frumos!Insa inca sunt sceptica in privinta asta!Mai las sa treaca timpul!!Sa vedem ce are de gand sa faca!Eu nu pot lucra deci el aducea bani in casa.Astept o rezolvare ceva ca altfel nu stiu cum voi reactiona!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Incearca sa nu te stresezi prea mult. Gandeste-te la lucruri frumoase, la bebe care va veni. Eu nu cred ca el se bazeaza pe tine financiar, ai ceva rabdare. Cauta-ti solutia care iti este cea mai confortabila psihicului tau pentru moment. Imi pare rau. Adina + [copil]Olivia Karla 04.03.2004
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mda sincer forumul asta parca e un magnet al persoanelor care au suferit sau sufera:[amoras].Ideea e ciudata .. munceste sariti cu pretentia ca nu mai are timp de voi.. nu munceste ..Nu aduce bani in casa. Sunt lucruri in sufletul fiecaruia care nu neaparat ca dor dar apasa si esti constient ca partenerul nu te poate ajuta.Eu nu inteleg spune ca te iubeste . de inselat nu te inseala. si atunci unde e problema? prin faptul ca nu mai e la fel de tandru ca la incepu? Sa fim seriosi la 50 de ani o sa te mai vezi La cine romantice?si biletele de dragoste? Eu unu la fel ca multi Mi-am imaginat o relatie in modula acela de "fluturasii". Pana in momentul in care am dat de prima buba .. Ma inselat .acum dupa cateva zile in care nu iam dat nici un semn ma cautat disperata in ideea ca ar vrea sa ne impacam. In sf se gandeste la copilul nostru. Dar la mine se gandeste? Ea crede ca daca o iubesc voi putea uita ca ma inselat? Sincer cum ziceau si alti A ierta e o arta.. Da a uita? Alexiaaa sincer sunt mai tanar ca tine. Si in principiu cred ca am facut aproximativ acceasi greseala ca sotul tau:) Incetasem cu "a dormi in bratele mele noaptea si lucruri de genul asta" Dar acum gandeste-te la 2 lucruri 1 poate ca tocmai ideea accea de stabilitate care crede ca io ofera actul ala la facut asa sau 2. E un om Nematurizat.Simnte ca inca nu si-a trait viata. faptul ca se joaca pe calculator si se distreaza asta nu presupune ca nu te iubeste.Stie ca tu esti satula de lucrurile astea iar el nu.Si nu cred ca gaseste echilibrul acela de a impaca si capra si varza. Ai grija doar la un lucru. Nu iti dai seama cat Iti lipseste cineva decat atunci cand il pierzi definitiv. Gandeste-te si la asta pentru ca Inca va mai iubiti si Nici 1 dintre voi nu a minstit sau inselat. Subiectele astea creeaza [bang] Momentul in care ajungi la o concluzie este exact momentul in care incetezi sa mai gandesti problema
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Alex777,eu nu sunt sigura ca nu ma inseala!Chiar pe la inceput am spus ca am o banuiala!Ma iubeste?Greu de spus,din moment ce familia lui si prietenii sunt mai importanti ca mine!Si inca ceva,o femeie insarcinata are nevoie de foarte mult sprijin din partea partenerului!Ei bine dupa imediat 6 luni sprijinul lui nu s-a prea facut simtit! Am citit si articolul tau,si nu cred ca te poti compara cu sotul meu!O femeie se satura la un moment dat de raceala,jignirile si de statul singura!Citeste tot si incearca sa fi obiectiv daca poti! Nu toate femeile procedeaza ca iubita ta!Unele se respecta pe ele si ingerasul din burta mai mult decat ai tu idee! Il iubesc si recunosc asta,dar la un moment dat iubirea scade,pt ca avem si noi sentimente!Unele femei,in cazul tau unii barbati! Oricum iti multumesc pt mesaj!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

alexiaaa sicer atunci amandoi cred ca suntem LOST rau de tot. pentu ca multi caracterizeaza iubirea ca pe acel sentiment ce creste si crest cu timpul. Se pare ca in cazul nostru e invers. Si scade si scade pana ajungi sa te intrebi eu de fapt ce caut aici?. nu ai dovezi ca te inseala. si nici nu sti daca te iubeste. Deci cam ai o ecuatie de gradul 2;)si la mine e cam la fel.ideea e ca eu as putea oricand sa imi iau zborul spre alta.Copilul meu nu e nascut cu ea nu sunt casatorit.Si cu toate astea nu stiu ce ma opreste. Momentul in care ajungi la o concluzie este exact momentul in care incetezi sa mai gandesti problema
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Draga Diana,crede-ma ca incerc sa fiu indiferenta!Nu imi este usor dar aseara mi-a zis in fata ca nu ma compar cu fratii lui ca eu sunt doar o femeie iar ei sunt fratii lui!Ei pot face ce vor in casa noastra iar eu trebuie sa tac!Ei bine eu pur si simplu sunt invizibila!Momentan sunt un car cu nervi,si nu pot sa gandesc limpede dar trebuie sa imi revin pt bebelusul meu! Va multumesc pt suport si va pup dulce
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...