Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Mai avem vreo sansa!?


Recommended Posts

Buna,dragele mele prietene. Am lipsit cam mult timp de pe forum dar asta nu inseamna ca v-am uitat.Am trecut cu bine,multumesc lui D-zeu si peste momentul nasterii si clipa cea mare am intampinat-o impreuna cu sotul meu!DAAAA,ati auzit bine impreuna cu el.De fapt el e cel care a stat cu mine toata noaptea si m-a incurajat pt ca altfel cred ca o bateam pe moasa.[:)]A fost o noapte cumplit de grea mai ales ca mai aveam una nedormita si durerile pt mine au fost groazniceee!Dar cand mi-am vazut ingerasul langa mine pur si simplu am uitat de tot.Sotul i-a taiat cordonul ombilical si era si el atat de emotionat incat aveam amandoi lacrimi in ochi.Da revin cu vesti bune,ne-am impacat si dupa lungi discutii am gasit o cale de mijloc,o cale care e buna pt amandoi.Ma ajuta cu bebelusul cand are timp si cu mine se comporta foarte frumos,zic acest lucru dupa o perioada destul de lunga de pace si liniste in casa noastra.Nikolas,asa il cheama pe ingerasul nostru e un dulce si cred ca el ne-a apropiat mult mai mult decat o putea face oricine altcineva si nu numai atat.Am fost impreuna acasa la mine,intr-un final a fost si el acceptat de mama mea si acum totul decurge ok.Pot spune ca suntem one big happy family!! [:)][:)] Sper ca si la voi totul e ok si de acum pot intra mai des pe forum.Va pup dulce si sa ne auzim cu bine Alexandra
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 133
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

  • 1 month later...
Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...