Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

FETELE FANTASTICE (9)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 289
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

VESTE PROASTA...iubitul meu cred ca are apa la genunchi iar miine se duce la spital.E MAI veche probleme dar de incapatinat ce a fost nu sa tratat pina acum.DE citeva zile il doare iar{am crezut ca ii va trece]CIND ma rugam de el<<<hai sa mergem sa vedem ce ai ...poate te opereaza>>>nu m-am ascultat.IMI vine sa turbez mai ales cind stiu ca nu are pe nimeni care sa ii de-a o mina de ajutor {o cana de apa la nevoie}.ILare pe frati-su dar acesta are si el familie si un job care ii ocupa tot timpul.MAI BINE NU MA MAI GINDESC CA AM INCEPUT SA ABEREZ SI NU E BINE..TREBUIE sa astept pina miine si sa ma rog ca totul sa fie bine. ken
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[cafea][cafea][cafea][cafea][cafea]pt toata lumea.BUNA ZIUA{DIMINEATA}NU prea am putut dormi.CUM m-am trezit l-am si sunat.Afost la doctor si exact cum m-am astertat...necesita operatie{doar daca vrea el] si a primit niste pastile.OPERATIA chiar daca nu o face acum in viitor tot trebuie sa o faca pt ca i se macina oasele de la genunchi.M-IA zis ca ii e frica acum pt ca e singur ken
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ken,tin pumnii sa fie bine pentru al tau ca bradul!Curaj si ai incredere!Poate ca ar fi mai bine sa nu mai amane operatia...sti tu ca toate is la timpul lor...Multa sanatate! Ana-Maria,mami de[url="http://community.webshots.com/user/petenchea"]Alex&Luana[/url] si [url="http://rides.webshots.com/album/555798257CyAVzE"]Ea e TOYO...[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[bang][bang][bang]stiu si eu ca intr-o zi tot va trebui operat.DOAR ca asta necesita timp iar daca eu nu sint cu el acolo ca sa am grija de el in perioada de convalescenta nu are cine il ajuta.[recupererea e intre2-3 luni}.IAR familie nu are decit pe fratele lui care are familie si o firma pe care vrea sa o deschida lunile astea.PE de alta partedaca vine in ROM o sa ma duc cu el la doctor{poate il convind sa se opereze la noi}NU STIU CUM sa spun dar totul depinde de el.SPER CA TOTUL SA SE REZOLVE.VA MULTUMESC-PT INCURAJARI[bis][bis][bis] ken
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...