Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

FETELE FANTASTICE (9)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 289
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Saluti fete, Ken,cum mai e cu iubitu' tau?Ce ati mai facut? Fetele,azi se negociaza la noi salariul....tineti pumnii! Va doresc o saptamana cat mai buna!Va pup pe toate si mai vorbim! Ana-Maria,mami de[url="http://community.webshots.com/user/petenchea"]Alex&Luana[/url] si [url="http://rides.webshots.com/album/555798257CyAVzE"]Ea e TOYO...[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor La multi ani pe noul an! Aelita sanatate la printesa sa fie un copil cumintel sa nu te scoale prea des noaptea si sa creasca intr-un an ca alti in 5...:P Noutati la mine nu's, va pupicesc ________________________ grupul fetelor fantastice
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor,mi-a fost atat de dor de voi !!!! Suntem acasa,suntem bine,nu am avut timp sa va scriu cand am plecat la spital,pt ca m-a luat din somn pe 2 ianuarie,la 5.30 dimineata , si la 8.52 am nascut.m-am trezit cu dureri contractii din 4 in 4 minute.fara sa fi avut ceva la culcatre,fara sa am si eu ca omul contractii la juma de ora.nu apa rupta,nimic,direct dureri mari mari,si apoi sange,si dupa coiala prin casa,ca o fi,ca n-o fi,ca fa un dush..al meu cat pe-aci sa nu ma creada si sa plece la munca (plecat era,ca face o ora pe drum) .cand am vazut sangele ne-am speriat si am fugit,si nu ne decideam la ce spital,ca aveam noi doua la care ne gandeam!! dementi! pana la urma,hai la ala mai departe.ca sa nastem pe drum,nu de alta! noroc ca lumea era in vacanta,si ca nu a fost chiaaar asa aglomerat,ca altfel,nu mai ajungeam la spital.a mers cu 170 la ora pe unele bucati de drum, si tot am facut vreo 20-30 de minute.in masina am zis ca-mi dau duhul,va dati seama ce frumos sa ai dilatare 8 in masina,durerile crunte in loc sa le ai pe un pat la spital,sa le ai cocarjata in masina.ca ma tineam in calcaie si in doua maini agatata de manerul ala de sus de la usa,si-mi venea sa sar pe geam. cand am ajuns,supriza: dilatare 9,nu mai e timp de epidurala,direct la sala de nasteri. si cate palnuri imi facusem eu cu epidurala asta!! 40 de minute da-i si.-mpinge de am zis ca mor si invii inca odata,ca nu iesea ,prea mare purcica pt mine, pana l aurma mi-a ars o taietura si a iesit URLAND ca sa stim cine e.neagra,paroasa,vanata ..si eu care asteptam blonda alba si frumoasa[:-)))] si devreme-acasa [:-)))] apoi in spital,al meu nu a mancat,nu a dormit 2 zile, a stat continuu cu ea in brate,ca urla,a invatat sa ii faca baie,sa o schimbe,sa ii spele buricul,etc..ca eu nu ma puteam ridica decat cu greu din pat,abia ma taram la baie ,in dureri,si mi se facea rau.. in fine,a trecut,printesa tigancusa e acasa,e mai neagra ca mine dar astept sa se albeasca[:-)))] cam grea fu reuperarea,am o saptamana si abia azi ma pot aseza aici pe scaun .si abia azi am mers si eu cu mers mai normal. de Revelion am chefuit pana dimineata,am dansat ca un pinguin .pe 1 ianuarie am stat in pijamale,mie imi venise de iesireeeeeeee,si al meu zicea ca nuuu,ca maine merg la munca si vreau sa ma odihnesc si eu am lasat botul ca vreau AFARAAAAA.el a presimtit,saracul,ca e ultima zi a lui de odihna,ca a doua zi dimineata venea Sofia. ken,,sanatate multa iubitului tau ! cum se mai simte? fetelor,va multumesc mult de urari !!! cicina a ajuns asa repede felicitarea??[pup] arinna,SUPERBE [flo] peisajele !! Anna cum e cu salariul?? puf daca o sa creasca precum ta-su cat altii in 5... sa o incalt cu pashpa' (cu 44 adica)[:-)))] Vio pe cat zicea ca inecepe munca? pe 8 parca? [copil]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

AELITA[mamica] RECUPERARE RAPIDA SI MULTI PUPICI PT SOFIA[pup][pup][pup][sper ca nui-am gresit numele.[:D]..nu de alta dar eu stau la bloc si daca am botazat-o fara sa vreau nu am de unde aduce MIELUL}.IUBITUL{am niste nervi [batcap][batcap]pe el ca imi vine sa nu il mai sun si nici sa ii mai raspund la telef daca ma suna el}miine incepe munca cica la rugat seful lui sa il ajute la o lucrare.IL mai doare piciorul putin dar ii e rusine sa isi refuze seful.[bang].SI cu asta se pare ca toate planurile mele sau dus la girla.[poc]ASA imi trebuie daca visez cai verzi pe pereti.[neand]ASTEPT urmatorul lui concediu{cind o mai fi si ala....} ken
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...