Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

FETELE FANTASTICE (9)


Recommended Posts

Aelita, insanatosire grabnica la pasarica si pupici multi si dulci Sofiei. Macar te-au tratat bine aia la spital? Ce face dulcica, manca bine? E plangacioasa? Nebuno, de culoare, pai pe la tine prin sat se poarta. Ana, am auzit de negocierea asta, eu refuz sa comentez ca-mi sare mushtarul imediat pentru tot ce se intampla acolo in Ro. "Nessuno e cosi ricco da poterne fare a meno di un sorriso" Cicina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 289
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

BUNA DIMINEATA SI LA MULTI ANI! n-am apucat sa citesc tot,dar ceva tot am prins din zbor..... SA NE TRAIASCA FANTASTICA AIA MICA SI FRUMOASA!!!....ei,nu va uitati asa ca eu ziceam despre Sofia!! Sofia a ramas?! Aeliata ai grija de tine ca acum o sa te doara taietura aia vreo 2-3 saptamani si nu o sa poti sa stai si tu ca omu' in fund.....eu stateam in gaura de la scaun, ca nu ma puteam aseza ...deh,cu taietura direct...in direct[bang] daca ai, poti sa folosesti un colac...colac din acela de copil.... sper ca o sa ne spui cum e frumusetea....lasa ca si daca e mai bruneta o sa fie o frumusete...iti spun eu ca si Mihnea e brunet!!![:D] Cicinasaru'mana pt. felicitare,m-am bucurat f. tare.....imi cer mii de scuze ca nu am apucat sa trimit si eu(nu e vorba ca nici adresa n-am prea inteles-o!![:D])dar am fost asa raciti sarbatorile astea ca nici n-am iesit din casa....noroc ca am lasat "bagajul" la bunici!!![:D] Dana Ana multi pupici pt puii vostrii si pt voi[pup][pup]....si pt toate fantasticele.....[pup][pup][pup] Tot ce se intampla,se intampla intotdeauna cu un motiv! *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [i][flo] [floare3] --------------------------------------------------- Vio,mamica de viitor "avionar" [avion]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutari la fetiliiiiiiii.... Aelitusho....sa-ti traisca si sa-ti infloreasca sanatoasa brunetica de printesa[bis]....Iuuuu...zapacica de mamica ce esti,parca am fi facute de-o mama[:D]....ca si eu tot ca matale aiurita am fost si hai,sa inteleg la prima nastere ca deh! era prima data si nu stiam,dar io si la a doua tot tembela....tot zapacita[:D]...Mey,ce sa mai zic?!Sunt bucuroasa sa citesc ca sunteti bine voi fetele si tie iti doresc refacere cat mai grabnica si cat mai buna...colea intre degetele mari de la pishere[:D]...iar Sofiuta sa fie papacioasa si sa doarma ,ca sa te lase si pe tine la odihna.Eeeeiiii...zici ca sotioru' imbaiaza pe mandra?Las' ca greva foamei care a facut-o i-a prins bine,ca a mai eliminat din toxine....[:D]hehehehe...Inca o data felicitari pentru minunea pe care ai adus-o pe lume si sa fiti sanatosi si fericiti toti 3![bis] Ken...asa sunt barbatii ,mai fricosi cu d-ale sanatatii si ale spitalelor....Apoi cu chestia de ajutat sefi...mai bine iti bagi un bat in kur,decat sa ii convingi ca nu e necesar sa faca gestul ca oricum nu primesc recompensa...Lasa,nu mai fi suparata si da-i cu gura pe el,ca il convingi tu cumva![:D] Vio....LA MULTI ANI! pe 2007 si tie....ce faci?Ce face flacaiasul tau?Cum ati petrecut?Te pup! Cicinelu'...asta este!Ce mi s-a intamplat mie suna clar a discriminare sexuala,dar nu am ce face!La varsta mea si la pregatirea pe care o am...e foarte greu,aproape imposibil sa imi gasesc altceva,asa ca adopt zicala"capul plecat sabia nu-l taie" si merg mai departe. Dragelor,va pup si va doresc o zi buna....La Timisoara sunt 12 grade cu plus....in piete sunt deja ghiocei...e ca o zi de sfarsit de martie,nicidecum inceput de ianuarie...[bang] Ana-Maria,mami de[url="http://community.webshots.com/user/petenchea"]Alex&Luana[/url] si [url="http://rides.webshots.com/album/555798257CyAVzE"]Ea e TOYO...[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ken ,imi pare rau ca nu mai poate sa vina prietenul tau.. erai atat de fericita :( cicina haha cica recuperare la pasarica[:-)))] m-au tratat bine in spital. fetelor,pai mie imi plac brunetii,brunetele,dar asta era doar cam neagra si paroasa la nastere [:-)))] acum parca se mai lumineaza[:-)))] violeta,ai aparut !!!! vezi ce facui eu cat fusesi tu in concediu? o fantastica mica. cea mai tanara membra de la fantastice. nu am avut colac,si acum deja inecpe sa imi treaca ca mi-aui scos luni firele,care ma strangeau prea tare.am chitzait ceva acolo,dar acum e mai bine. a zis sa suport acum,ca sa fie bine apoi. ana,multumesc la fe. dar tu ec ai afcut la nasterea Luanei de zici ca tot asa? tot asa pe drum sau cum?[:-)))] eu zic ca la a doua nastere ( ma gandesc totusi la a doua!!! ) osa prind epidurala aia,mama ei !!!! "La Timisoara sunt 12 grade cu plus....in piete sunt deja ghiocei...e ca o zi de sfarsit de martie,nicidecum inceput de ianuarie..." doaaaaaaaaamne ,ce frumos trebuie sa fie !!!!! ce dor imi e de ghiocei [q] [copil]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

AELITA... da nostima esti...lasa ca se mai deschide copilul [bebic]la culoarea pieli.IUBITUL CICA vine[bine inteles ca trebuia sa faca el o pocinoaga..[batcap]..ieri il suna seful lui si acesta il roaga cica sa il ajute la o lucrare...bine inteles ca nu la refuzat chiar daca il mai durea putin piciorul....eu m-am suparat .[bruta]..azi ma sunat...eu nu am vrut sa raspund...imi trimite mesaj de pe telef lui...zice sa il iert si ca zilele astea se duce sa cumpere bilet de avion.]SI CA sa il compatimesc[asa sa gindit el} imi zice ca dupa ce tremina vacanta inROM se opereaza la el in tara.[asta era freza din finelul mesajului].CE ma deranjat era faptul ca [drac]al naibi boss stia-ca al meu isi luase concediu si totusi la chemat.SA AVETI GRIJA DE VOI.Scuze daca am scris c-am anapoda sper sa se inteleaga .[loveyou][loveyou] ken
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'neata FANTASTICELOR! Ana, sunt bine.....ma pun pe directie [olala] pt. noul an!!! Puilu meu e bine desi a fost bolnavior....s-a revent acum si e intr-o mica vacanta de refacere la bunici! noi n-am prea petrecut pt ca am fost bolnavi si a trebuit sa ne doftoricim..... dar a fost bine si la cabana plapumioara ca macar ne-am odihnit!!! desi eu m-as mai fi odihnit inca pe atat,dar,asta e....trebuia sa se termine si mini-vacanta asta odata. Aelita am vazut ce ai facut cat am fost eu plecata....o MINUNE !!! M-AM GANDIT MEREU LA TINE SI MA TOT INTREBAM CE O SA AFLU CAND O SA MA INTORC SI O SA CITESC....STIAM CA O SA VINA ..... va pup [pup] pe toate si va spun sa aveti o zi perfecta, Tot ce se intampla,se intampla intotdeauna cu un motiv! *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [i][flo] [floare3] --------------------------------------------------- Vio,mamica de viitor "avionar" [avion]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutam fantasticutele.... Ken...sanatate iubitului si lasa,nu te mai necaji,ca poate tot raul asta cu plecatul si necazul de sanatate...sunt spre binele vostru. Aelita mama,pai la Luana mi s-a rupt apa....si habar nu aveam ce e aia de scurge pe picioarele mele in jos,ca la Alex nu mi s-a rupt nici o apa [:D]....si ii spun la neica Marius problema si el ma intreaba:"si ce inseamna asta?ai racit?"...Io ma uit la el,el se uita la mine si ii spun:"pai nu,cred ca e timpul sa vina fi-ta pe lume"....si sa te tii panica pe musiu Marius,care era sa isi puna pantoful drept in piciorul stang....cum ii tremura vocea la telefon chemand un taxiu' si cum eu ziceam ca ma cam doare burta si Marius ma tot indemna sa stau pe wc....ca poate ma taie kkrea...[:D]Si cand am ajuns la maternitate...era vreo 12 noaptea...clisma(prima oara in viata mea[bang]),urmarile clismei...plimbat pe holul din fata salii de nasteri ca n-aveam stare... si la 3.20 a iesti Luana la lumina,m-am usurat de greutate si da-i bancuri cu nenea doctoru' in timp ce ma cosea unde a mentionat Cicina...[:D]Asa ca d-aia zic,ca si eu tot aiurita am fo....chit ca era a doua oara...Sa fiti sanatoase si pupam piticutza Sofiutza! Vio,imi pare rau sa citesc ca ati fost bolnaviori!Hai sa dam mana cu mana:de Craciun ,in 25 ,am zacut in pat cu 38.5 temperatura si de Anul Nou...in loc sa ciocnim un pahar de sampanie...eu si copiii am ciocnit o lingurita de sirop si o doza de amoksiklav....Luana mi-a facut aproape 40 temperatura,in 27 decembrie seara,de am zis ca innebunesc de panica si am readus-o la 38 cu prosoape ude....Sa aveti sanatate si te pup! Dragelor,sa aveti parte numai de bine si o zi buna!Mai vorbim! Ana-Maria,mami de[url="http://community.webshots.com/user/petenchea"]Alex&Luana[/url] si [url="http://rides.webshots.com/album/555798257CyAVzE"]Ea e TOYO...[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vio, dar cand ai fost pe acasa nu ai reusit sa citesti posta, ca eu am trimis la toase vestea nasterii. Aelita, te asteapta o surprisa, daca ne spui cum e aia mica, de trage tare din tzatze , doarme, e cuminte. "Nessuno e cosi ricco da poterne fare a meno di un sorriso" Cicina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cicina nu am reusit sa citesc posta....electronica ca uite acasa nu am pus internetu'[^] da' il pun,e pe vine.....sa vezi atunci ce-mi fac de cap....[alcool] numai ca e fi-meu gata de atac si cred ca o sa ne batem pe "maus"[:D] Tot ce se intampla,se intampla intotdeauna cu un motiv! *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [i][flo] [floare3] --------------------------------------------------- Vio,mamica de viitor "avionar" [avion]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...