Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

FETELE FANTASTICE (9)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 289
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Nanami, ma, imi face-ti in necaz cu patinele? Pup pe Hiro ca e patinator innascut si pe tine ca esti o slabanoaga. Noi am fost ieri la ski, doar sa facem o plimbare ca zapada era de neskiat. Se lipea de schiuri si aveai impresia ca vii in gat, dar ne-a m facut pofta un pic pe anul asta, ca alta nu cred sa mai fie. [url=http://i139.photobucket.com/albums/q283/cicinas/Immagine007.jpg]ski[/url] "Nessuno e cosi ricco da poterne fare a meno di un sorriso" Cicina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

violeta vezi sa nu ii bagi prea rau baiatruluiin cap ca nu are voie sa faca fetele sa sufere,si sa se lase el calcat !! ca stii ca sunt si femei care fac rau barbatilor,nu doar ei ... sigur el va semana cu tine,e sensibil ca tine,din cate povestesti tu,asa ca nu trebuie sa iti fie frica,nu va face nimic gresit !la cat e de sensibil,si la cat seamana cu tine,mai bine sa inceapa de pe acum sa invete sa se apere,ca sufletele sensibile primesc lovituri si nu stiu sa se apere. asa ca nu trebuie sa fie doar el serios,trebuie sa stie sa se si fereasca de neserioase. puf merci !!! nu e tarziu niciodata ,eu nu tin sa mi se spuna neaparat in ziua respectiva,ca tot urare de bine e ,nu?[pup] ana eu nu am vazut zapada anul asta.de obicei prindeam si eu o zi,acolo,de doi fulgi ..dar acum nimic. nanami hai noroc,buna berea-face lapte cica-sanatate multa !! ce poze frumoase aveti cu zapada !! frumuselul tau o sa faca ravagii intre fete! madyn,aoleeeu ce frumusete de copil si ce ochi areee! e scump rau rau !! arinna,multumesc![pup]mama mama ce temperaturi pe la tine !!!! moamaaaa,cicina la skiuri !!!! ce mistoaca e !! eu sunt capiata de nesomn.adica azi sunt bine,azi a fost o zi super, a dormit bine,a mancat bine.dar de o aptamana am zis ca nu am sa mai rezist...au fost momente in care m-am pus pe plans si am zis NU MAI POTTTTTTTT ,dar se intampal cate o minune,se culca ea si dorm si eu cat sa imi revin un pic. sunt singura toata ziua,seara ma ajuta si el cat poate,dar dimineata e crunt ,ca as dormi si nu ma lasa. azi e lux,am putu sa intru si aici... nu mananc toata ziua,nu am timo nici sa fac,nici sa mananc,abia seara pregatesc ceva cat sta el cu ea in brate. as avea mare nevoie de un ajutor,cateva ore pe zi,sau de o oala sanatoasa de mancare. si cand ma apuc sa fac le fac un dezastru,ori le afum,ori le fac in reprize si daca nu iese mancarea buna eu nu mananc. ..sper sa rezist.. va pup pe toate! [copil][url="http://b1.lilypie.com/2ui6p1.png"] S.[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[:-)))][:-)))][:-)))] cicina eu slabanoaga????? vai am ras cu lacrimi , daca ai vedea de fapt sunculitele mele , ai sa mori tu de ras [:D] eu te pup dulce pt. acel cuvant , ca de mult nu mi s-a mai spus asa , de fapt am slabit , blugii stau ca pe gard pe mine , dar in kg. tot asa sunt , ca sa nu mai spun de grasimea din jurul burtii , care nu vrea sa scada deloc , dar nici nu are cum , la cata bere dughesc .........[berica] hai noroc [pup] aelita draga de tine [pup] e mofturoasa fiica-ta a??? daca vrei iti trimit eu o oala de orez gata fiert (cu prastia [:p]) ai invatat-o cumva in brate pe pipesa ??? *[grup]-ul fetelor fantastice* [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/gabby303k/album?.dir=362ascd"]G.K[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aelita ai si tu dreptate! asa e cum spui...uite vezi,nu ma gandisem ca se paote intampla si invers.....[pup] va trebui sa ma gandesc ca oamenii sunt diferiti si ca asa cum sunt barbati care faca femei sa sufere exista si femei care fac barbati sa sufere(basca si pe femeia lui!)... poate ca daca aveam in vedere asta.....acum eram .....[alcool] puiutz toata starea asta ti se trage de la hormoni,organismul tau asa reactioneaza....si o sa fii din ce in ce mai deprimata....asa ca,sfatul meu cauta pe cineva de incredere sa stea cu Sofiutza macar 2 ore si tu nu sta langa ea,fa-ti altceva de lucru...mergi la cumparaturi,;a coafor,la cosmetica...detasaza-te de casa,de copil,de tot.... iti spun asta din experienta,pt oricat de mult ai iubi copilul tot te urci pe pereti la un moment dat....si nu e bine...ai nevoie de putin timp al tau! nu=ti face probleme sa fetita va fi bine si fara tine astea 2-3 ore.....si se va obisnui cu alte persoane.... eu am fost fraira,ziceam sa nu la scopilul...si stateam cu el de dimineata pana seara si de seara pana dimineata ...chiar si la [consti] il luam cu mine......era ca marca de scrisoare lipit de mine....plangea de se invinetea daca cumva indrazneam sa-l las 2 minute singur sau cu altcineva.... Cicina ce frumos arati...si relaxata.....[pup] nanami [hia]....si la mine tot prin jurul burtii....cica cu abdomene la greu se duce....[:D] va pup pe toate fara exceptie [pup] Tot ce se intampla,se intampla intotdeauna cu un motiv! *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [i][flo] [floare3] --------------------------------------------------- Vio,mamica de viitor "avionar" [avion]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cicina,frumoasa poza...si arati foarte bine...Dar unde sunt schiurile? Aelita...inca putin si va fi mai bine...cu cat creste micuta cu atat se vor reglementa orele de somn si de masa...Sa fiti sanatoase! Va doresc tuturor o zi excelenta ! Ana-Maria,mami de[url="http://community.webshots.com/user/petenchea"]Alex&Luana[/url] si [url="http://rides.webshots.com/album/555798257CyAVzE"]Ea e TOYO...[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ana, vad in tine o suparare mare, dar nu inteleg de ce? Vio, lasa shuncile de la burta, tu barem ai tzatze, , la mine au cazut pe margine la cur. Nanami, isi ascunde bine shuncile. Aelita, daca erai mai aproape de mine, stateam eu cu pritesa. "Nessuno e cosi ricco da poterne fare a meno di un sorriso" Cicina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dragele mele multumesc de urari! Cici, Nana [il][il] si sa nu va mai plingeti de shunci [neand]! Ca de nu ... vi le arat eu p-ale mele [grasa] ... Aelita o sa treaca toate, peste citeva luni o sa zici ca nici n-a fost. Dar o sa vina altele (dintzisorii, rasfatzul etc). Curaj [;)]! [mamica] si Mihai Nicolae [baietel] - [url="http://image.lafemmebonita.com/c/u276773.png"]My little treasure[/url] [URL="http://tickers.baby-gaga.com/t/catcatard20060801_-8_BOBITZA.png"](01 august 2006)[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

nanami.,mai pune poze ca sigur exagerezi cu suncile alea!! cre'ca am cam invatat-o in brate pe sclifosita.dar cand o vad cum se strange de burta... si cand o aud ca urla..m,i-e mila si de ea,dar si de urechile mele,ca nu suport galagia. violeta stau fara copil,fara nicio problema.nu sunt din aia care nurezista.in weekend iese tati singur pe-.afara cu ea,nici nu visez.si am mai iesit la cumparaturi si au ramas nisteprieteni cu ea,am stat doua ore ,la fel ,nu m-am sinchisit,am zis CE BINE EEEEEEE .chestia e ca nu am cui sa olas.cu tata nu am curaj,ca pana acum nu aluat-o in brate,si dac ao ia burta,sau oplange prera tare,sa o ridice pe umar sa ii mai treaca,dar el cel mult ar lua-o cuburta in sus,si mai rau plange asa. plus ca el acum schimba programul din telecomanda la tv,si in secunda urmatoare ADOARME.peste cateva minute se ridica in cur si mai mananca un biscuite,in secunda urmatoare iar e pe spate cu gura cascata .il trezesc si ii zic sa se duca in dormitor,si zice NU DORM !!!! in prima saptamana,cand era copilul cuminte imi zicea ca doarme prea mult,ca noi parca nu dormeam asa cand eram mici.na,zic,acum nu mai doarme,URLA! (nu mai stiu daca am zis ca il am pe tata din decembrie pana in martie la mine) a venit sa isi cunoasca nepoata. uned vedeti voi ca Ana e suparata ?? si eu nu captez... ana,ai ceva???? madyn spe sa treaca si la mine repde! tu cum te-ai descurcat?ai avut ajutor? [copil][url="http://b1.lilypie.com/2ui6p1.png"] S.[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...