Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

FETELE FANTASTICE (9)


Recommended Posts

ce bine ca Ana nu e suparata....ca ma suparasem si yo [alcool] Aelita sa-ti traiasca sotul,dar si tatal....ce bine ca ai cu cine sa lasi bebelina.... si,nu uita sa o inveti sa faca spaghete ca Mihnea e fan....ar manca in fiecare zi [:D]....daca face spaghete bune l-a cucerit si sigur se muta acolo..... Cicina tu ce mai faci? nu vii la noi sa schiezi? ca a nins.... va [pup] Tot ce se intampla,se intampla intotdeauna cu un motiv! *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [i][flo] [floare3] --------------------------------------------------- Vio,mamica de viitor "avionar" [avion]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 289
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Salutam fantasticele! Da, am avut ajutor mai mult ziua dar din cind in cind si cite o noapte. Bunica mea, soacra ... sa-mi traiasca [cheers]. Dar bebitzu' a fost (si mai este inca) destul de cumintel, adik plinge doar cind ii e foame si bineinteles cind avea colici (dar nu f. rau). Dar se trezea noaptea din 3 in 3 ore sa pape. Dupa 3 luni i-am scos cite o masa de noapte si acum maninca la ora 22 si apoi la 6 dimineata. Dar mai scirtie el si acum noaptea adik se trezeste, mai vorbeste, se mai joaca etc. [mamica] si Mihai Nicolae [baietel] - [url="http://image.lafemmebonita.com/c/u276773.png"]My little treasure[/url] [URL="http://tickers.baby-gaga.com/t/catcatard20060801_-8_BOBITZA.png"](01 august 2006)[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dragele mele....v-am citit si m-am bucurat ca am asa prietene ca voi...si nu sunteti numai fantastice,sunteti super-mega-giga-ultra-extra formidabile... Va pup si va imbratisez din goana scrisului pe tastatura....ca am treaba cat China la servici si asa ma enerveeeeeez....de imi vine sa fac asa[bang] intr-una cu capul in ecranul monitorului,ca mi se blocheaza compul cand folosesc un program special....si iar asa[bang]in tablia biroului ca am 3,4,5... informatii diferite despre un singur X sau Y sau Z,cum vreti...si nu le pot pune cap la cap....ling dosare si descalcesc ce au innodat predecesorii mei...[bang] Da' si cand 'oi reveniiiiii.....sa va tineti![:D] Ana-Maria,mami de[url="http://community.webshots.com/user/petenchea"]Alex&Luana[/url] si [url="http://rides.webshots.com/album/555798257CyAVzE"]Ea e TOYO...[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

fetelor bine ca sunteti bine si ca munciti...munca inobileaza pe om [bang][:D][bis][cheers][^] acu' s va zic si voua ca voi il stiti mai bine pe puiutzul meu.... sunt eu nebuna?! deci cam ce am scris si la capitolul de la cartierul meu.... -despre ce s-a peterecut zilele trecute la gradi si la cat m-am suparat....ma gandeam chiar sa fac o sesizare la minister...dar ma abtin.....de data asta...desi au mai facut ele si altele si nu e un lucru de laudat pt niste oameni care educa copii... zilele trecute au facut prostii,cum fac ei de obicei....al meu tipa...rade....nu asculta...stiu ca e imposibil...dar mai stiu ca daca are o preocupare sta si atent....cand e lasat sa faca ce vrea face ce vrea... el are ceva apucaturi si la ore...nu stiu...ca n-am stat...dar asta nu e un motiv sa le legi de gat o coala de hartie pe care sa scrii PROSTUL sau MAGARUL si sa-i plimbi prin gradinita ca ceilalti copii sa rada de ei.... ca nu a fost singur,au mai fost vreo 2-3.... asemenea metode feudale sunt antii-educatie...si ma mir ca suntem in secolul 21,dar mentalitatea e ....medievala.... de asta zic..... nu dau cu paru'...desi asa as face ceva.... el imi spune ca la scoala o sa fie cuminte ca nu vrea sa ma dezamageasca,ca stie ca eu am incredere in el..... si ca o sa si citeasca ca el vrea sa stie.... acum e tare nazdravan,dar unde sa alerge?! Doamne,cum sunt si oamenii astia!!!... adica educatorii astia,de ce nu-si gasesc de lucru cu aparate ca alea stau linistite,nu zic nimic.... [pup] Tot ce se intampla,se intampla intotdeauna cu un motiv! *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [i][flo] [floare3] --------------------------------------------------- Vio,mamica de viitor "avionar" [avion]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hia] mai , dar ce atata munca??? eu mai am putin si ma dezmembrez [grasa][bang], asa-s de proasta ......ca muncesc ca vaca , si ma duc tot ca vaca la fund [:D], ma doare spatele de mor [q] dar imi place ca sunteti vesele [pup] cat despre sunculitze .....eh!!!! eu stiu sa le ascund , hihihihihihi[berica] hai noroc si veselie [berica] *[grup]-ul fetelor fantastice* [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/gabby303k/album?.dir=362ascd"]G.K[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ana, zii mama tot ce vrei, dar ce ai zis, ca n-am inteles nimic? Vio, situatia lui Mihnea la gradi nu e de totul normala. Drept e ca sant mici, jucausi si le trebuie spatiu de joaca.Daca nu zburda acum , cand o s-o poate face. Pai daca la gradi fac alea asa, dar la scoala ce-o sa le faca sa-i lege de calorifer? Se pare ca acele educatoare nu sant corespunzatoare rolului pe care-l ocupa sau sant prea putine pentru multi copii, si si-au pierdut rabdarea.Dar asta nu justifica gestul asta. Rushinica. Nanami, Hiro de atunci de cand a venit speriat de la gradi si-a mai revenit? Ti-a spus ce s-a intamplat, sau ce-a vazut? "Nessuno e cosi ricco da poterne fare a meno di un sorriso" Cicina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

violeta pai daca se muta Mihnea aici,musai temuti si tu,ca nu poti tu fara el !! sigur o sa invete sa faca spaghete,ca si eu manac in toate formele posibile,si fac si bune! asa ca ii dau luiMihnea numai spaghete,de toate felurile. nu,cu tata nu o las,ca nu cred ca e in stare,tot eu ma ocup de el,mancare de regim,spoalat,calcat,stau cu gura pe el ca uneori parca e dus.. madyn,sa-ti traiasca bunica si soacra! te invidiez! pemine nu m-a ajutat ...a venit doar in vizita de cateva ori.drept sa spun,eum-am multumit ca a venit sa o vada,ca ii place,ca o iubeste,ca nu ma asteptam nici sa se uite la ea.. Ana,ia mai da-ti demisia si tu ![:-)))] violeta,stai stai ca nuam inteles bine treaba cu hartia de gat ....CA E GRAVVVV! explica mai pe larg! au facut asa ceva cu Mihnea??? mai,asta e caz grav,e caz de dat afara din invatamant.e la fel de grav ca bataia !! conform legilor. NU CONTEAZA CE FAC EI,PUTEA SA FACA ORICE.Nu se pede`pseste asa,aia defaptnu e pedeapsa,se numeste MALTRATARE,ABUZ! si asta se denunta,draga mea! fara explicatii ca sunt asa si pe dincolo copiii.nu exista justificare.ASA ECVA NU INTRA IN NORMELE INVATAMANTULUI. doaaamne,nu pot sa cred !!!! cretinele ! cums a faca asa ceva?? cred cam ai repede inghiteam o palma,ma gandeam ca si-a iesit din fire domana si nu a resistat.dar asa ceva se face GANDIND !!!ADICA O PALMA TI-O SCAPA,DAR CAND SCRII COALA AIA NU TE TREZESTI????????? Bai eu m-am accelerat.ma duc sa le strang de gat. si asa azi am plans ca am vazut l aun orfelinat din rusia cum le astupau bebelusilor noi nascuti gura cu ghips sa nu ii mai auda plangand!!!! copiii astia nu au dreptul la viata ??????????? de ce doamne sa sufere asa mici?? violetya,denunta ecea ce fac alea la gradinita!! nu te lasa asa ptca e vorba de copilul tau,il afecteaza asta f tare,mai rau decat o bataie zdravana.mai amre umilinta nu se poate decat sa fii cu o hartie de gat in vazul lumii.e ceva gen ...cum as dezbraca-o pe idioata aia de invatatoare si as trimite-o la piatza in p.. goala.sa vada si ea cum e!! si sa-i scriu si ceva cu pixul ,cu carioca,pe piele. va las pe voi sa inventati ce sa scrieti pe ea.hai,la libera alegere,ce scriem pe dansa?? pe "tovarasa" ? eu gata,am luat foc de nervi !!! [copil][url="http://b1.lilypie.com/2ui6p1.png"] S.[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by cicina
O sageata de la buric in jos, scris cu carioca " Ia de-aicea neamule..." "Nessuno e cosi ricco da poterne fare a meno di un sorriso" Cicina
[:-)))][:-)))][:-)))][:-)))][:-)))][:-)))][:-)))] Cicinelu mama....zau ca m-ai uns pe suflet cu asta...furam in tandem si telepatie completa cand ai scris metoda de mai sus[:D]...ca si la mine primul gand asta fu....Asa ca Vio draga...n-ar fi rau ca maine dimineata sau chiar luni dimineata sa il prezinti pe Mihnea la clasa cu o hartiuta atarnata asa cum sugera Cicina si daca caraie careva comentezi...pai ele cum au putut sa ii plimbe cu hartia cu invective de gat in gradi?Si in fond si la urma urmei cum de si-au permis asa ceva?![bang]Si cred ca si Aelita are dreptate si nu cred ca ar trebui sa lasi de la tine sa treaca o treaba ca asta ca suna a incurajare tacita si se va mai repeta si cu alti copilasi...asta nu e sistem de educare...Daca nu te intelegi cu directoarea mergi si fa o sesizare la inspectorat...Imi pare rau ca inca exista dascali cu mentalitati a la domnu' invatator din povestile lui Creanga....iar noi traim in secolu' 21[bang]...Cred ca tu ai fost mai afectata decat dragul de Mihnea...Te pup sa treaca supararea si pup si pe energicul flacaias![pup] Cicina...pai tu crezi ca io mai stiam cum ma mai cheama ieri,cand am postat pe fuga?[:D]Trebuia sa identific beneficiari nostrii,cu datele de identificare a societatilor lor,gen CUI,nr.registrul comertului si alte alea...banci si conturi,in programul de autorizare scriau niste date,la mine in hartii altele,iar pe tabelul de la Bucuresti cu totul si cu totul altceva....Ce mai?Un talmes-balmes![bang]Si colac peste pupaza ,pentru ca nu e voie sa lucreze mai mult de maxim 3 persoane in programul de autorizari....si noi eram deja 5 persoane in programul asta....mi se bloca frecvent calculatorul si s-a mai luat si curentul de vreo 2-3 ori....ce mai?Crezi ca mai stiam cum ma mai cheama?!!![:D] Aelita...ia aminte la ce scrie Vio...ca nu se stie cum va fi cand va merge Sofia la gradi...[:(] Nanami....la mine e ciudata treaba la servici:cand nu am de lucru...pai chiar ca ma bat de muste...si sa te ti cand este de muncit...se munceste in draci,parca am fi la concurenta,zau asa...care termina primul treaba.Macar de ar vedea careva cat muncim sa ne premieze cu ceva....sanchi!...[:(] Ei dragelor...va pup si sa aveti o zi excelenta![pup] La noi Luana inca e pe antibiotic,aseara am fo la control so tanti doctor a zis sa continuam cu antibiotic pana duminica seara...ca e rosu la gatuletz....Pupici![pup] Ana-Maria,mami de[url="http://community.webshots.com/user/petenchea"]Alex&Luana[/url] si [url="http://rides.webshots.com/album/555798257CyAVzE"]Ea e TOYO...[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

cicina nu mai e speriat , i-a trecut se pare , a vazut "omul invizibil" si ceva cu draci sau ceva de genul asta , [:D][:D][:D]se pare ca a uitat , tre sa caut altceva [:D] ana lasa ca si eu tot intrecere fac , mai ales cu baba , asa ca iti dai seama ca nici dracul ala de baba nu se lasa , zici ca e robot mai , dar nu zice o data ca ar dureaua undeva , si ce crezi ca noi suntem premiati??? nuuuuuuuuuuu.....macar daca mi-ar face o statuie [:D] pup tot in sir indian [dual] *[grup]-ul fetelor fantastice* [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/gabby303k/album?.dir=362ascd"]G.K[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...