Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

FETELE FANTASTICE (9)


Recommended Posts

quote:
Originally posted by aelita [pe una din aia care umileste un copil cupancarde de gat,o las in curu gol in strada,sa vada cum e.si scrisa cu pixul: sunt o vaca!muuu! [copil][url="http://b1.lilypie.com/2ui6p1.png"] S.[/url]
[:-)))][:-)))][:-)))][:-)))].....esti tare!!!! [pup][pup] Tot ce se intampla,se intampla intotdeauna cu un motiv! *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [i][flo] [floare3] --------------------------------------------------- Vio,mamica de viitor "avionar" [avion]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 289
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Cicina as veni yo in Italia,ca-mi place....da.....deh....stii tu!!! cand o strange barbatu' bani de excursie....ca acu' ii trebuie [alcool]...glumesc!!! ma gandesc sa ajung si eu odata prin niste tari in vizita si Italia e una dintre cele mai frumoase,dupa mine! Arinna sa va ajute Dumnezeu sa vi se implineasca visele.....si nu te mai gandi la varsta,asta nu e atata de importanta daca dorinta e mare......in fine,pana la urma e cum vrea Dumnezeu! Aelita nu prea am cum sa le zic in sedinta ca aceea e un si la inceputul anului....si oricum chestiile astea trebuie sa le spun ca sa se auda unde trebuie,eventual o reclamatie la inspectorat,dar inca nu m-am decis,nu stiu..... nu vreau sa le fac rau.... dar stiti ca Mihne astie ca doamnele il urasc?! asa mi-a zis azi azi,ca doamnele nu-l iubesc pe el ca doamnele il urasc.....deci cam asta....macar nu-l intereseaza parerea lor! sau asa cred eu,nu=l vad afectat.....e un baiat puternic.... [pup] pt Ana, Danadush Mady Ken nanami si restul... Tot ce se intampla,se intampla intotdeauna cu un motiv! *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [i][flo] [floare3] --------------------------------------------------- Vio,mamica de viitor "avionar" [avion]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Violeta,multumesc![pup] Noi avem un musafir si stam la taclale desi e 3 noaptea- in apropiere e o localitate cu partie de ski si mai vin cateodata prieteni pe la noi, ca la cabana[pahar][papica] Suntem cu 7 ore mai devreme decat Romania si vad ca apar cei din tara pe mess....si pe forum[cheers] [RO]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cicina asa e,mi-am bagat netu' acasa! sa aiba fi-meu jocuri si eu sa comunic cu lumea...de oriunde...si oricand [:D]...acum nu mai avem loc unul de altul la jocuri...si uite cum las eu munca pe lasate secului [bang] te [pup] Tot ce se intampla,se intampla intotdeauna cu un motiv! *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [i][flo] [floare3] --------------------------------------------------- Vio,mamica de viitor "avionar" [avion]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor va pupic si incep sa va dau raportul cu noutatile la mine, sper sa fiu logata sa nu scriu iar ca bezmetica si sa nu-mi apara mesajul. Deci de la inceputul anului am muncit in draci, pe 1 ian cand lumea abia se trezea din mahmureala, eu munceam... Apoi cand s-a inceput munca peste tot, mandrul meu facea km cautand un sediu de birou pentru firma. Dupa vreo doua saptamani cand credeam ca nu mai avem nici o sansa (preturi exorbitante - 1000 euro apartament cu 2 camere, 10 euro mp la spatii de 100 mp, 7 euro mp in subsol la niste foste fabrici), am gasit ceva superb 110mp intr-o vila la etajul unu cu parchet, termopan si centrala proprie in Cotroceni la "doar" 700 euro/luna (impartit frumos - 3 camere mari, inca o camera mai mica, hol mare la intrare, 2 bai, bucatarie). "Frumusetea" a fost ca am platit avans pe 2 luni la proprietar si comisionul la firma imobiliara, asa ca ne-am trezit fara bani de mobilat cele 3 camere si ne-am mutat intr-una singura momentan pana mai producem de restul. E socant cate iti trebuie intr-un birou nou...acasa ma obisnuisem ca le aveam pe toate la-indemana. Plus ca deja comoditatea mea sarise calul, ca in prima zi la birou imi venea sa-mi iau campii si sa plec acasa. Ne-am mutat pe 1 feb cand am implinit un an de activitate pe firma. Am primit o invitatie de participare la o licitatie, nu sunt convinsa ca or sa ne bage in seama ca se deschid intai plicurile cu referinte si noi suntem la inceput si concuram cu firme de 5-6 ani in domeniu, dar daca ajung la plicul cu preturile cred ca avem o sansa. Pe 5 la 10.30 se deschid plicurile o sa va rog sa-mi tineti pumnii. Din cauza mutarii am ramas si fara calculator acasa pentru ca a trebuit sa vin cu el la birou, asa ca ieri dimineata cand m-am trezit nu stiam ce tre sa fac, unde sa ma asez, eram kiauna la mine in casa si parca imi lipsea o mana, drept urmare azi am venit la birou sa butonez, cred ca am virusul in sange si nu mai am cum sa scap de el. Cam atat cu noutatile personale. Ninsoare a fost ieri cat sa acopere tot sa nu uitam cum e cu zapada, dar azi cred ca a furat-o cineva pe toata sa-si faca provizii. Fetelor va pupic pe toate de la A la V si invers. ________________________ grupul fetelor fantastice
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

bravo,mai Puf esti tu mica da' puternica [greutati] si cu asa mandru langa tine o sa fiti primi la licitatie...tinem pumnii sa reusiti si sa va mearga bine de acum inainte! eu am fost tare suparata ieri...mi-am amintit de mama mea,ca i-am facut parastasul si...si mi-am amintit de ea... cand era sanatoasa si in viata,evident...cand eram noi copii imi povestea cum mama ei venea in vis si ea ii spunea tot ce face... "relatia" asta a duart aproape 20 de ani...ii povestea(in vis) cum m-am nascut eu,cand s-a nascut fratele meu,viata ei cu tatal meu....i-a spus odata:"mama,uite cat imi e de greu,ca nu ma inteleg bine cu barbatul,ce fac eu cu copii mei?!" si ea i-a raspuns" stiu mama,lasa nu-ti face grija ca am eu grija de copii tai,nu-ti face griji!".... si ma gandeam ca i-a fost mai usor sa stie ca mama ei de sus de acolo e cu ea...ca intr-un fel are grija sa nu se intample ceva rau celor dragi ei....ca asa chiar daca nu era fizic prezenta,era totusi prezenta! si apoi mi-a parut rau ca eu n-am apucat sa-i spun sa vina la mine in vis sa vorbesc cu ea,sa-i spun of-urile mei,durerile mele.... cred ca m-a uitat si de asta am plans ieri.... azi-noapte i-am visat pe amandoi parintii mei...mai mult pe taica-meu...acum nu-mi mai amintesc exact cum,dar cred ca au simtit ca imi e dor de ei si ca le simt lipsa.... si uite ca acum palng din nou.... ma gandesc ca va veni vremea cand nu voi mai plange ......cand nu ma va mai durea atata.... sa ma iertai ca v-am spus astea...dar voi sunteti fantasticele mele si langa voi simt ca nu sunt chiar atat de singura....nu o sa uit niciodata ca ati fost cu sufletul langa mine cand mi-a fost greu.... va [grup] si [pup] Tot ce se intampla,se intampla intotdeauna cu un motiv! *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [i][flo] [floare3] --------------------------------------------------- Vio,mamica de viitor "avionar" [avion]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vio stiu ce simti, mama a plecat si ea de mult, anul asta se fac 12 ani, si cand ma apuca dorul de ea, urlu cu vorbe. Nu cred ca exista o perioada dupa care se va estompa durerea, mai ales ca pentru mine mama era toata lumea mea. Doar Dumnezeu sa te intareasca si sa ai credinta ca vegheaza impreuna cu parinti tai asupra ta si-ti dau putere sa razbati in viata. ________________________ grupul fetelor fantastice
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[bis][bis][cheers][cina2][cool][i][i]ma ierteti dar acum nu prea am timp.Totul e ffff bine din toate punctele de vedere.Sint multe de spus.....ce ma bucura e ca se simte foarte bine la noi.Saptamina viit mergem la munte[PREDEAL}si abia astept sa vad ce reactie are.Oricum a venit pregatit cu un ghid{o brosura} si imi spune el ce vrea sa vada.AVETI GRIJA DE VOI [loveyou] ken
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

arinna ce nasol de cunostinta voastra...chiar de revelion.. imi place sa vad zapada,asa o data,dar nu as vrea sa am atata zapada ca la tine acolo... brrrr iti doresc sa faci un bebe cat de curand,sau cand iti doresti tu !! cam cat de presata esti de varsta?? vio ,mihnea nu pare afectat..dar ma indoiesc sa nu il afecteze.e totusi un copil,si sa stie ca doamnele il urasc..nu e ceva pe intelesul lui.cred ca ar fi fost mai bine daca ar fi venit sa planga,dar ma tem ca iti seamana,ca pare ca nu e afectat dar defapt in sufletul lui este... ca si tu ai tendinta sa iti duci singura durerea. e mai rau asa. ia vezi tu ce e de facut ,nu trebuie neaparat sa le faci rau,nu le denunti daca nu vrei,dar fa ceva sa te asiguri ca nu se maiintampla nici cu MIhnea,nici cu altii.nu te baza ca nu il afecteaza,ca daca vacile mai fac si alta data cine stie ce faze..s.-ar putea sa il afecteze pe viitor. cicina ce sa cauti,iubi,la prapadenia aia de zapada ? nu auzi la Arina ce spune ca e?? puf,felicitari pt mutare,sa fie intr-un ceas bun! sa va mearga super! tin pumnii azi !! vio,asa rau imi pare,draga mea,ca nu ii mai ai ...dar sa fii sigura ca ei nu te.-au uitat,nu au cum,esti sangele lor,e cum l-ai uita tu pe mihnea,e imposibil. ma bucur ca i-ai putut visa.au venit la tine. plangi,daca asta iti face bine..dar sa stii ca ei sunt langa tine,te vad.te ajuta chiar daca nu iti dai seama. puf imi pare rau ca ca nici mama ta nu mai este langa tine.... ken plimbati-va,distracti-va,dar in primul rand stati voi doi de vorba,iubiti-va,profitati de timpul asta! [copil][url="http://b1.lilypie.com/2ui6p1.png"] S.[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...