Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

FETELE FANTASTICE (9)


Recommended Posts

'Neata fetele... Ken...ce frumoasa e dragostea asta...!!!!Asa m-a lovit fericirea ta in freza..de m-a ametit,zau asa!Bravo voua,s-o tineti tot asa![:D] Nanami,puiule...japonezii sunt recunoscuti pentru stilul lor de munca si cred ca in felul lor ordonat si strict de a fi ii intrec si pe germani...la ei e dictonul "lege si ordine"...Pai banuiesc ca singura ta metoda de a iesi din "calificativul : de straina era sa muncesti cat ei sau chiar mai mult...Bafta![bis] Cicina,asa se da vacanta la clasele primare,o saptamana,cand se termina semestrul...Nici eu nu pricep prea multe cu scoala asta,mai nou....dar iau totul de-a gata...Au si de Paste vacanta...[:D] [:D][:D][:D]Uau,uau,uau...Aelita mama...esti mai rau ca o tigroaica,si bine faci!Zau ca unele educatoare chiar merita asta...Din fericire pentru mine eu inca nu am avut parte de "povesti" urate cu nici unul din copii,dar poti sa mai sti?[:D] Arrina...pai dupa cum povestesti de vremea de iarna de pe la voi...zau ca imi vine sa cred ca locuiesti la Polul Nord...Brrr![:D] Vio,te pupicesc si io...Care mai e mersul pe la "facultate" la Mihnea?Imi pare rau ca ai fost trista...si te inteleg...si eu vorbeam cu mama,in vis,intr-o vreme,pe urma n-a mai venit...Si cu tata am mai vorbit...Pentru ei e mai bine si mai liniste acolo unde sunt![ruga] Puf,pai ati avut parte de ceva aventura cu mutatul ala...Sa aveti mult spor in toate![:D] Dragele mele...va doresc o saptamana cu multe realizari si o zi buna!va pup si mai vorbim![pup] Ana-Maria,mami de[url="http://community.webshots.com/user/petenchea"]Alex&Luana[/url] si [url="http://rides.webshots.com/album/555798257CyAVzE"]Ea e TOYO...[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 289
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

pufbafta mai departe! Ana Aelita puf Cicina va multumesc pt incurajari....azi ma simt mult mai bine.... Fi-meu e cuminte acum,ca sunt in vacabta si nu mai sunt atat de multi copii....si,probabil ca sunt si educatoarele mai atente! si i-am promis ca-l duc sa patineze [:D] cu prietenul lui(si eu cu mama prietenului!) si daca nu mai face asa "vocalize" il mai duc in parc sa-si vada prietenul... acum ne gandim la ce scoala sa-l dam,pt ca am vrea una cu program prelungit,gen semi-internat...si unde sa poata ramane pana venim noi de la serviciu... in cazul in care nu nimerim o scoala de genul acesta va tb sa gasim o bona care sa-l ia de la scoala si sa stea cu el pana venim noi.... va [pup] pe toate de la A la V si inver (vorba lui puf! [:D])[hia] Tot ce se intampla,se intampla intotdeauna cu un motiv! *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [i][flo] [floare3] --------------------------------------------------- Vio,mamica de viitor "avionar" [avion]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

puff ti-am votat soldatii !![:-)))] pup fetele!!! vio e buna o scoala din aia cu program prelungit,sa mamance acolo...decat acasa cu o bona .ar fi bine daac reusesti! manaca bine copiii astia la scoala,ca se indeamna unul pe altul.acasa,singuri..ajung sa nu mai mamance. e si un fel de protest la ei,ca sunt singurei,si vor companie. si bona..stim,,se va uita la telenovele si va striga alene: manaaaaaanca! [copil][url="http://b1.lilypie.com/2ui6p1.png"] S.[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aelita, sunt presata intre 20[:D]20 adica 40 in vara. Ieri au sunat de la cabinet ca vrea Dr sa ma vada azi- ceea ce nu e bine, insemna ca analiza pt ovulatie nu e buna, cine stie.Ei te suna in general doar daca nu e ceva bine. Asa ca am nervi.Nici nu stiu ce analiza era ca am uitat sa ma uit pe trimitere si aici nu se dau rezultatele decat copii si numai cu cerere.E analiza de sange si mi-a facut-o in prima zi a CCL- ce ovulatie e aia???Si asa nu ma pricep, la cate am numai de ovulatii nu ma mai ocupam. Ana, Cicina, ninge rau si intr-una, desi-s -18 grade, stiam ca pe ger nu ninge dar aici vad ca nu se aplica.Sper sa putem ajunge pana la medic,vad ca nu mai circula nimic.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

puf credeam ca 95 de dolari [:D]...ca incepusem sa ma gandesc la afaceri..... votam,votam...dar pt ce votam? [:D] asta e un joc?! arinna bafta multa cu BB...iti tin pumnii sa ti se implineasca visele...toate![flo] aelita cum mai e sufletel?! are colici,sau au trecut deja? [pup] si [pup] pt toate fetele Tot ce se intampla,se intampla intotdeauna cu un motiv! *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [i][flo] [floare3] --------------------------------------------------- Vio,mamica de viitor "avionar" [avion]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...