Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

FETELE FANTASTICE (9)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 289
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

quote:
Originally posted by violeta69
dana sa fii fericita alaturi de cei dragi! te asteptam cu drag inapoi! [pup] Tot ce se intampla,se intampla intotdeauna cu un motiv! *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [i][flo] [floare3] --------------------------------------------------- Vio,mamica de viitor "avionar" [avion]
inapoi ? i jp. sau pe forum? ca in jp. sigur nu mai vine decat in vizita , care e buna si aia [:D] oricum eu cred si sper sa nu uite berea amara pe care am baut-o impreuna si sunt sigura ca pe mine nu ma uita [:p] dar imi pare rau ca nu mai am cu cine imparti si bune si rele , desi au fost mai mult rele [q], dar am avut suficiente clipe frumoase [:D], si amintiri [:D] nu mai zic mai departe [bang] va pup [dual] *[grup]-ul fetelor fantastice* [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/gabby303k/album?.dir=362ascd"]G.K[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

nanami,ziceam inapoi pe forum.... stiu ca ai pierdut o prietena,dar ai pierdut-o doar fizic....si apoi mai suntem si noi pe-aci'..departe,stiu,dar suntem....cine te indruma pe tine sa tii piept babelor alea nebune?![:D]si-n plus ai ca bonus si un soldatel!!![:D][:D] Tot ce se intampla,se intampla intotdeauna cu un motiv! *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [i][flo] [floare3] --------------------------------------------------- Vio,mamica de viitor "avionar" [avion]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

arinna,pt pozele astea minunate,si pt sufletul tau sensibi,iti doresc sa aimulta bafta cu analizele !!!! sa ne dai vesti bune!!! iti tin pumnii strans strans ! puf pune linkul mereu la mesajul tau,sa iti votam soldatii .ca sa nu cautam. violetamsufletel e musuroi pe mine acum,adormise la san,am pus-o in coshuletul ei si apoi au trezit-o niste nashinici nerusinate si s-a pus pe urlat,ca deh..sa vina mami sa certe bashinicile.si am luat-o aici,am tinut-o un pic si acum doarme facuta ghem,ca nu sta intinsa in brate.s-o duc inapoi in cosh. nanami te dai la soldatii lui puff ?? te dai la uniforma,ai? bai,cunosc unul,avea 50 de kile cu ambalaj cu tot,si un metru si ceva,acolo..era sublocotenent,sau ceva asa..facuse scoala aia.si isi gasea numai gagici mai mari ca el si in inaltime si in latime,si el iesea mereu la plimbare cu ele imbracat in hainele alea de parada militara,si avea o casca maaaare pe capul lui mic,data as ape spate,gen gargea de la vacanta mare...si invartea mereu niste chei de la o dacie in mana,si mergea MANDRUUUU.lumea il poreclise GENERALUL. mi-adusei aminte ,cu soldateii astia... la multi ani,Stefi !!!! dandush pleci la tati ????? vai ce bineeee!!nu poti sa ramai acolo cu el ??? si cu pititci cu tot???? ca tare te mai chinui singura !!!! drum bun si sa fie intalnirea voastra ca un vis !!!! sa fiti fericiti !!!! sa se bbucure si copiii cu tati !!! hai,spune.mic a vei ramane acolo !!!! [copil][url="http://b1.lilypie.com/2ui6p1.png"] S.[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[q][q][q] a plecat [q][q][q](dana) , of... nu ma pot opri din plans [q] acum a plecat de la mine , am stat impreuna de ieri , dar cand a iesit am stat imbratisate amandoua , si am plans ...........de nu mai puteam , doamne ,,,asa de rau imi pare , de abia am gasit-o , nu avem decat 2 ani , am impartit si bune si rele , ne-am si certat , ne-am si pupat [q][q][q] iar am ramas singurica [q] o sa-mi fie asa dor de ea si de copii , si hiro asa de tare a plns dupa ce au plecat , si spunea ca ii pare rau , chiar daca se mai certau erau prietenii lui , stiu ca va am pe voi si pe ea , stiu ca o sa se gandeasca la mine mereu , dar.....nu e aici langa mine , sa o vad , mi-a ramas mirosul ei in casa , si cate o haina alta , si tot imi vine sa o strig [q] doamne ce dureroase sunt despartirile astea [q][q][q] oare cat va dura pana o sa ma obisnuiesc ??? o pup dulce si ii urez succes in toate , sper sa vina sa ma vada , macar o data la cativa ani . acum m-a sunat si iar am bocit de numa , nu ma mai pot opri , va las ca tremur toata [pup] *[grup]-ul fetelor fantastice* [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/gabby303k/album?.dir=362ascd"]G.K[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

namani zau ca mi-au dat si mie lacrimile [q] hai,nu mai fii trista....o sa fie bine!!![grup] aelita pup nasuc dulce de Sofiuta [pup][pup][pup] si de mamica [pup] Tot ce se intampla,se intampla intotdeauna cu un motiv! *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [i][flo] [floare3] --------------------------------------------------- Vio,mamica de viitor "avionar" [avion]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'Neata fetelor, Oooooooof!Cata tristete aici...parca mi-au dat si mie lacrimile citind ce a postat Nanami....Imi pare rau de tristetea ta,Nanami draga,dar cum scria si Vio...pe Dandusha ai "pierdut-o" fizic ,caci ea o sa scrie aici,o sa vorbiti voi cumva si,nu in ultimul rand,bucura-te pentru Dandusha ca a plecat la mai bine pentru familia ei si pentru ea.[pup] Fetelor....e WEEEEEEEEEKEEEEEEND mintenash!Iar ma bucur ca fata mare la maritat,zau asa!Dar,cum scriam eu si saptamana trecuta,o sa fim iar cu totii acasa....[:D] Va pup,dragelor si sa auzim numai de bine! Ana-Maria,mami de[url="http://community.webshots.com/user/petenchea"]Alex&Luana[/url] si [url="http://rides.webshots.com/album/555798257CyAVzE"]Ea e TOYO...[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

da, asa e , mai fetelor , stiu si sunt constienta ca-i va fi mai bine ca aici, dar ce sa fac? asa sunt eu , cand ma atasez de cineva ........ acum am vb. cu ea si s-a descurcat f. bine , a trecut deja pe poarta si asteapta sa se urce in avion , mai are 2 ore. deocamdata m-am mai linistit , dar cred ca atunci cand voi gasi ceva de-a ei iar ma va apuca [bang] multumesc pt. incurajari si sustinere [pup] *[grup]-ul fetelor fantastice* [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/gabby303k/album?.dir=362ascd"]G.K[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Apar si eu , si nu stiu ce s-a intamplat. De ce a plecat Dana in Australia, si unde ca poate ii gasesc alta prietena pe acolo pe umarul careia sa se sprijine. Nanami ti-a ramas Steffi care o pup si ii spun LA MULTI ANI cu intarziere. Ana, m-apuca nervii n-am primit nimic pana acum, si asteptam ca o paine calda. Aelita, cat de mult imi place cum povestesti de micuta Sofie, tare mult mi-ar place sa va vad. Vio, ai gasit scoala pentru omuletul nostru' Puf, aranjeaza-ti biroul ca atunci cand vin pe la tine sa-mi oferi o cafea. "Nessuno e cosi ricco da poterne fare a meno di un sorriso" Cicina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'neata fetelor!! azi suntet plecate toate? cicina inca nu am fost sa gasim scoala....adica m-am uitat pe la cateva,aici in sect 5 sunt toate modernizate,ca s-a ocupat Vanghelie de ele,macar de scoli si gradinite s-a ocupat...la restul are numai bile negre!!! vrem undeva mai pe langa casa,dar in cazul acesta nu au unde sa ramana dupa ora 12 cand se termina cursurile.... asa ca ne gandim la o scoala pe langa hotelul Mariot care are si semiinternat si poate sa-si faca temele,mananca si stau cu o ingrijitoare pana vin parintii sa-i ia ... in rest suntem bine...Mihnea ma tot consoleaza cand ma vede suparata imi spune ca se duce el la DD sa ia bagheta fermecata si sa o aduca pe mama mea inapoi....insa"mami,dar sa stii ca DD stie,ca el stie tot si ma vede cand o sa iau bagheta magica....asa ca nu stiu daca o sa reusesc!" [:D] si seara trecuta imi spunea ca el inainte sa se nasca era ingeras la DD(ca asta i-am spus eu cand m-a intrebat unde era el inainte sa se nasca!) si ca de acolo m-a ales pe mine,ca fiecare ingeras s-a ales o mama.....si "mami,nu-i asa ca tu stiai cum arat eu?" sa stii ca eu ma oupam cu zburatul,asta era misiunea mea....nu-mi mai amintesc exact ce faceam,dar are DD o carte de amintiri acolo.....crezi ca dupa ce murim si suntem iar ingerasi mai venim inapoi aici?" [:D][:D][:D] va [pup][pup][pup][pup] Tot ce se intampla,se intampla intotdeauna cu un motiv! *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [i][flo] [floare3] --------------------------------------------------- Vio,mamica de viitor "avionar" [avion]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...