Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

FETELE FANTASTICE (9)


Recommended Posts

Fetelor.....nu v-am parasit,doar ca ieri am lipsit motivat! Mihnea a fost bolnavior si a trebuit sa mergem la medic! a facut doua guguloaie la gat si am crezut ca e otita...dar nu era otita ca e vaccinat erau /sunt ganglionii umflati,probabil de la o viroza netratata corect sau o alta care e pe cale sa vina! nu stim inca,dar ne tratam..... altfel el e vioi nevoie mare! am trminat cu serbarea,deci si cu gradinita ....pe anul acesta! a venit mosul cu darul dorit de el....de unde o fi stiut mosul asta ca vreau eu stilou cu multe rezerve si pic....si penar!!!wow ce dragut,sa-i aduca si lui Tudorica la fel!!!el nu stie ca suntem colegi si le incurcam....mami sa-mi scrii numele pe penar sa nu-l incurc.....mami dar asta sa stii ca nu era mos craciun,n-ai vazut ca avea o cocoase falsa,era un cearsaf bagat acolo....l-o fi trimis pe nenea asta in locul lui!!!si-n plus ai vazut ca nu a venit cu sania ca nu e zapada....stii de unde vina mosul asta mami?! iti spun eu din JAPONIA....DANA-tu l-ai trimis pe mos la noi?![:D]....mai,nu din Japonia din LAponia......ba nu ai auzit tu gresit,mosul vine din JAPONIA......mi-a spus mie la ureche......deci mosul s-a mutat in JAPONIA!!![:D] fetelor eu o sa fiu in concediu asa ca nu ma dati disparuta!! va spun Craciun fericit,sa fiti sanatoase si iubite si fericite si tot ce a fost rau anul acesta sa nu mai vina niciodata ..... LA MULTI ANI!!!! [pup][pup][pup][pup][pup]- pt toate fantasticele!!! un pupic in plus pt viitioarea noastra [zana].....[pup]...daca se naste pana revin eu!!!! Tot ce se intampla,se intampla intotdeauna cu un motiv! *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [i][flo] [floare3] --------------------------------------------------- Vio,mamica de viitor "avionar" [avion]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 289
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Vio, nu l-am trimis eu pe [aho] Mos, dar daca baiatu' zice ca ai auzit tu gresit, insemna ca asa e. [:)] Ai scapat tu de otita (de fapt Mihnea ) si a facut-o Ery. Am fost cu ea la medic si se simte mai bine . Pleci in concediu?? [q] O sa-mi fie dor de tine. [pup] Multa sanatate si sa dea Domnu' ca toate sa avem un an mai bun [ruga] *grupul fetelor fantastice * [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/dana_japan2002/my_photos"]noi[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fantasticelor, intru doar pe fuga sa va salut. Am plecat de la gradinita de la 9 dimineata ca ma simteam rau, si abia la 12 am intrat la medic( urgente cica). Acum vreau sa pap ceva si sa ma pun in patut. Dandushule, fa putin efort.......ai grija de operatia aia.[pup] si inca unu' pt Erika[pup] [pup][pup] astia-s pentru voi toate[flo][flo] "Prietenia este mana care-ti sterge lacrima atunci cand viata te doare......" Mihaela
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna gagici [bis] wow... deja am fost colindate [aho] , ce fain e de voi ca aveti craciun , asa cum e normal[:D] vai! ery iar are otita??? si noi sapt. viitoare tre sa mergem la scos tuburile din urechi, sper sa fie totul bine , si sa nu mai am treaba cu spitalul de urechi [:D] eu ma retrag , ca sunt asa de obosita si fizic si psihic , nu ce a fost azi cu mine , ca , numai belele am facut , m-am taiat la degete de 3 ori , la aceeasi mana , m-am lovit peste tot , parca-s ametita , si cred ca ma ia si un pui de gripa [bang] va pup pe toate si numai bine [pup] Craciun Fericit ! G.K.R
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[neand] Haideti inapoi pe prima pagina. Aelita[gravi] nu a asemnat condica peste noapte...s-ar putea sa fie cazul sa aducem sampania din beci. Daca e cum presimt eu.... ma [ruga] sa fie totul bine si sa nu-i fie prea greu . Multe [flo][flo][flo]pentru [mamica] in devenire sau deja devenita. [flo][flo][flo] *grupul fetelor fantastice * [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/dana_japan2002/my_photos"]noi[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Iliuta, dar ce-ai patit?? Sper ca orice a fost a trecut si iti doresc numai bine. Stii ca speranta moare ultima , nu>??!! [pup] Nanami, odihna placuta in weekend . Ai nevoie de mult , mult somn. [nani][nani] Sarbatori fericite! *grupul fetelor fantastice * [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/dana_japan2002/my_photos"]noi[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nanami...abia acum am vazut (la maneliste) ca si tu ti-ai pus la semnatura "grupul fetelor fantastice ".... [pup][pup][pup]...te las ca stiu ca nu-ti place sa fii pupata prea mult [:p] dar hai inca unu' [pup] muuaaahhh *grupul fetelor fantastice * [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/dana_japan2002/my_photos"]D.K.[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

dana yacs , ce m-ai imbalat [:D] yada yo [zz] in sfarsit a venit si we-dul , tare lunga a mai fost sapt. asta , de azi beau , mananc si ma distrez , ca doar e craciunul nu? [cheers] de luni iar o luam cu munca si gradi , asa ca de maine incepem petrecerea , "noi 3 si o umbrela" [cina2][bonjovi] nu-mi mai vine CM , daca am pus-o de-o burtica , sunt terminata si cred ca-l castrez pe dumnealui , daaaaa....cu siguranta , sper sa fie o alarma falsa , ca de obicei [:D] ma doare burta si salele ingrozitor , dar nu vrea sa vina [bang] hai, pupici la toate [pup] *[grup]-ul fetelor fantastice*
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

numai bine [si-eu][pegeam].sa aveti parte de sarbatori fericite si tot ceea ce va doriti alaturi de cei dragi[cina2][cheers].cred ca am sa i-au si eu o pauza{de scris} ca sint c-am deprimata [bang]{asa mi se intimpla cind sint singura}.CRACIUN FERICIT SI LA MULTI ANI.[*][*][*] ken
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...