Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

FETELE FANTASTICE (9)


Recommended Posts

nanami,of..mai fata...ce sa iti spun eu ...imi pare tare rau ... nu iti mai intrista si familia... sa iti aduca Mosul multa liniste sufleteasca,multa rabdare ! nu stiu ce sa spun sa faci,nu cunosc bine situatia ta... cicina hehe abia ma mai ridic,ce sa mai dansez.si abia merg,ca o ratza.am distrez si stand :) ken ,of ,si la tine e o situatie tare incurcata si dureroasa .. imi pare rau ca e atat de greu pt voi de Craciun... as fi vrut sa fie toata lumea fericita de sarbatori..dar stiu ca nu se poate.. dar aveti aici mereu un umar !
[url="http://new.photos.yahoo.com/aelita1972/photo/294928804107554687/1"]pt toate mamicile !! [/url] [pegeam] [gravi]39s [fetita]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 289
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

buna fetele [bis] ce faceti? cum v-ati distrat???[:D] eu am muncit pe rupte , mai am si maine o zi si gata , intram in vacanta pana la anul, pana pe 8. de abia astept , sa dorm pe saturate , daca nu-l mai apuca ceva pe hiro [:D] aelita sar'mana [pup], dar asta e . viata mea e mai complicata din alte motive , si daca nu am pe ce ma razbuna , ma iau de el , sau cei din jurul meu. sotul meu e un om f. bun , ne intelegem minunat , numai ca na! traind in tara asta , nu stie sa faca altceva decat sa munceasca , asa ca craciun , sarbatori sau alte evenimente 0. el ar vrea sa fie mereu alaturi de noi , dar daca nu poate ,,,, si uite asa ma apuca pe mine damblalele si fac figuri , ar trebui sa-l inteleg si pe el mai mult , ca e obosit sau..... dar nu pot , pt. ca sunt crestina , si cand ma gandesc cum e acasa la mama, imi vine sa mor cateodata , stau doar cu hiro , ca 2 porumbei , nu-ti bate nimeni la usa , nu suna tel. si tot asa . hihihi,,, cica sotul meu spune mereu , ca atunci cand ne vom imbogati , sau sa avem bani stransi , asa mai multi , sa plecam in romania , s-o saturat si el saracul de tara asta , mereu spune , ca nu vrea sa mai stea aici . eh!,,,gata mi-a trecut , acum sunt ok. si rad ca tare proasta mai sunt si ma oftic degeaba [q] va pupic pe toate [pup] aelita ai grija de burtica [pup] cicina si tie un [pup] dulce , si sar'mana , pt.,,,,,,nici nu stii ce bucurie mi-ai facut [pup] *[grup]-ul fetelor fantastice*
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by cicina
Eu sant in vacanta tot timpul. "Nessuno e cosi ricco da poterne fare a meno di un sorriso" Cicina
adica esti casnica??? daca da, nu te plictisesti? si eu am stat in casa 3 ani , iar acu , dupa ce am inceput sa ies ,,, nu cred ca as mai rezista [:D] *[grup]-ul fetelor fantastice*
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...