Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

FETELE FANTASTICE (9)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 289
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

quote:
Originally posted by aelita
fetelor,sunt tot aici deocamdata.au trecut durerile.inc anu vrea. va urez SARBATORI FERICITE !!!! din nou,ca nu se stie pana maine..
[url="http://new.photos.yahoo.com/aelita1972/photo/294928804107554687/1"]pt toate mamicile !! [/url] [pegeam] [gravi]39+ [fetita]
alarma falsa ???[:D] poate-ti face figura in noaptea de rev.[:D] de fapt cand e data probabila??? baftaaaaaaaaaaa..... *[grup]-ul fetelor fantastice*
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sarbatori Fericite!![aho][aho] Fetelor va pup pe toate de la mic la mare si pe samburelul din burtica [pup] . Aelita, alarma falsa , huh??[:D] Indiferent cand se va intampla iti doresc nastere usoara . Sunt convinsa ca abia astepti sa scapi de burta [grasa]. Nastere usoara si sa auzim de bine la anu'. Noi inca suntem la Stefy , unde ne cam facem de cap [hop][hop].Cred ca pe 2 sau pe 3 plecam spre casuta.[pegeam] Va transmite si ea salutari [asia] si multe urari de bine [pup]. Nanami, mai ninge la "noi"? Pupa-l pe Tero [:p] *grupul fetelor fantastice * [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/dana_japan2002/my_photos"]D.K.[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

AELITA tine-te bine .IAR DACA bebe vrea sa iasa asta e.[bebic]..NASTERE USOARA.SI UN BEBEL SANATOS SI FRUMOS.[bis][ca in povesti ..mai sti""LA SOARE TE POTI UITA DAR LA DINSUL BA}"".IAR pt voi fantasticelor un AN NOU FERICIT SI MAI BUN DECIT CEL CARE SE SFIRSESTE.[cheers][disco][floare3][floare3][loveyou] ken
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

nanami,naspa cu orataniile alea la tine acolo! azi am 40 fix fix ! a fost iar o alarma falsa dimienata,noroc ca nu alerg a spital,ca sunt lenesa,si asa dupa cateva ore imid au seama ca e la fenta,fii-mea are chef de vrajelutze. puf nu te certam,bine ca mai apari totusi.[pup] Vio ,.ne lipsesti ! dandush de burta nu as scapa,chiar imi place.eu care am fost balana toata viata,ma mandresc si eu cu ceva[:-)))] doar ca as vrea sa o vad si eu in brate,pe fii-mea,sanatoasa si intreaga. Stefy ce mai face? ea nu ne mai scrie? cu artificiile cum stati? vedeti sa nu dati in cap la vecini vreo petarda.ca voi doua sunteti in stare sa dati foc si cartierului [:-)))] ai fost cuminte doar cat ai fost bolnnava,acum simt cum iit revii[:-)))] ken si daca bebe nu vrea sa iasa,in vreo saptamana banuiesc ca mi-l scot ei,vrea nu vrea.[:)] Eu fac revelionul in casa,vin prietenii la noi,cu de toate,la pachet.ca eu va dati seama ca nu m-am apucat sa fac nimic,nici nu sunt in stare,ca abia merg,plus ca alarmele astea in fiecare dimineata la 4 ma termina.. asa ca vin ei cu totul pregatit,si mai ales PREGATITI SA MANCAM SI SA MERGEM LA SPITAL inc az de.. Deci,in nopatea asta,ORI LA BAL ORI LA SPITAL!
SA AVETI UN AN NOU MINUNAT !

[url="http://new.photos.yahoo.com/aelita1972/photo/294928804107554687/1"]pt toate mamicile !! [/url] [pegeam] [gravi] 40 FIX FIX FIX [fetita]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

la multi ani fetele mele fantastice, la multi ani si celei care e pe drum deja aelita ma gandesc la tine in noaptea asta sa ai grija de tine, pupici multi pt voi amandoua pupici pt cici pupici pt dandushici pupici pt vioici care chiar daca nu are net acasa stiu eu ca se gandeste la noi, pupici kenici pupici nanamici pupici si celorlalte fantastice disparute, poate anul nou ne va aduce macar vesti de la ele ________________________ grupul fetelor fantastice
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[bis] La Multi Ani fantasticele mele scumpe!!![bis] La noi deja e aproape ora 4 dimineata, abia am reusit sa ne adunam pe-acasa . Am fost impreuna cu tot familionul sotului lui Stefy la unchiul lui acasa intai iar apoi intr-un Karaoke bar si ne-am distrat super de misto doar ca o parte din noi suntem betzi la ora actuala. Aelita, Stefi e bine, si iti transmite toate cele bune. Chiar daca nu mai intra sa scrie , e alaturi de noi mereu si ne citeste [pup]. Ai grija de Sofia si de tine [flo]. Asteptam vesti bune si multe poze, chiar daca vor fi pe privat. Fetele, sper ca acest nou an sa ne aduca tuturor mult mai multe momente fericite si multa sanatate. Nanami, sar'mana de telefon.[pup] La multi ani si la multi bani!!!! *grupul fetelor fantastice * [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/dana_japan2002/my_photos"]D.K.[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...