Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Piersicutze de 2006


Recommended Posts

Muuh [bum][batetoba][bum][batetoba] BINE AI VENIT! [:D] te asteptam ca pe painea calda....imi statea pe suflet nick-ul tau[:D]...acu'...sa mai vina si Amiss_zip si pot sa dorm noaptea linistita... SARILLA si RAZVAN, copilu' atomic [url="http://new.photos.yahoo.com/silvia_bacale/#page1 "]POZE [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 292
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Leistra si noi i-am facut pasaport Ioannei de acum 2 luni. Are o mutrisoara in poza`...[;)] Am fost cu ea in tara de Craciun. De Paste nu ne putem duce pt ca se casatoreste unul dintre nasii nostri in Cipru. Vroiam sa mergem toti la nunta, dar nu stiu cum i-as putea pregati Ioannei mancarea, asa ca o sa se duca numai Mihalis. Oricum o sa vina mama aici si o sa stea vreo 2 luni :) Apropos de mancarica Ioannei, dupa Craciun ne-am intors cu 5 pui si o curca in geamantan, de la matusile si verii de la tara pt Ioanna ... carnita bio [:D] Despre cariera pot sa spun ca intradevar sunt satisfacuta de cum a fost pana acum. Si mie imi place f mult sa calatoresc si am putut face asta mergand la conferinte. Am fost in Germania (2 luni), Franta, Spania, Irlanda, Elvetia, Belgia, Polonia, si la Vatican am ajuns intre 2 zboruri chiar cand a fost ales noul Papa. Am fost la conferinte importante la care au participat cei mai tari fizicieni din lume in domeniu. Chiar si proful meu din State (am un prof aici si unul in State) e dintre cei mai cunoscuti. Pentru mine cred ca am atins varful si ma simt implinita cu asta. Acum chiar ma simt f fericita sa fac o pauza si sa stau acasa, sa am un mod de viata complet diferit. Asa ca probabil o sa stau ceva timp cu copiii (speram sa mai avem macar inca unul). Dupa aceea cred ca o sa vreau ceva mai linistit. Chiar astazi vorbeam cu Mihalis ca poate peste 1-2 ani sa intru in invatamant, la scoala. Salariul nu o sa fie nemaipomenit, dar destul de bun pt munca depusa. In invatamant as lucra putine ore pe saptamana plus ca as avea toate vacantele libere si ma gandesc ca de ex vara m-as putea duce o luna cu copiii in Romania, si pt mine dar si pt ca ei sa cunoasca si sa traiasca putin si acolo ca sa le fie macar ca o a doua tara. Oricum astea sunt doar niste ganduri facute acum, om vedea ce o sa mai fie. Poate ca daca stau mai mult timp fara fizica o sa-mi lipseasca. P.S. Spuneti-mi si mie cum sa scriu bold si cu culoare numele. Am incercat ca in word si nu merge . [help] Raluca
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Raluca mai intai frumoasa povestea ta...ca a multor fete de pa aici. Apoi dupa ce dai "raspunde la subiect" si ai scris mesajul tau, selecteaza cuvantul dorit, dai clic pe "B" din fereastra albastra (la format) si iti va apare bolduit (poti verifica la vizualizare). La fel si la culoare: selectezi cuvantul sau cuvintele, dai clic pe culoare si iti alegi. Sarilla nu ma [zid] ca nu am scris despre mine, vin si eu cu povestea mea promit, dar sa am un pic de timp. De azi dimineata ma chinui de descarc niste poze...ca am muuulte de tot...pentru voi.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Raluca numele tau (in stanga)nu il poti scrie boldit si colorat decat cand o sa ai muuuulte mesaje si muuuulte puncte. In rest cu textul te poti juca cum ti-a explicat Sarilla Iulenca [foto][url="http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10722;104/st/20060808/n/MARIA+THEODORA/dt/8/k/82d2/age.png"]VARSTA MARIEI[/url][:D] [foto][url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/iulenca/album?.dir=d55bre2&.src=ph&store=&prodid=&.done=http%3a//pg.photos.yahoo.com/ph/iulenca/my_photos"]MARIA THEODORA[/url][:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cronologic: Copilaria pentru mine inseamna fotbal cu baietii, batai cu zapada, miros de fan proaspat cosit, impletit coronite din margarete si stat culcata pe iarba, cu mainile intinse, urmarind norii impinsi de vant...si visand ca eu am puterea aceea de a muta Pamantul din loc. Adolescenta cam tot pe la acelasi nivel, respectiv cerul numarul 7, insa studioasa si curioasa nevoie mare...multilateral dezvoltata. Cred ca toata viata mea nu am iubit sa fiu pe primul loc, chit ca am fost de la comandanta de unitate pana la sef de depatament, insa mi-a placut sa fiu speciala, in felul meu. Balanta fiind cred ca un talger la mine e total in aer, iar celalalt lipit de pamant, de unde reies extremele mele de a fi cand fff "poeta" ( a se citi naiva), cand fff practica. Plange cel mic asa ca fug, dar revin...nu scapati asa deusor de mine [hot]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...