Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Deserturile Nataliei si nu numai ale ei (14)


Balbina

Recommended Posts

Corina,astept pozele! [:D] Abia astept sa-i spun prietenei mele ca poate sa faca si ea prajiturile! [;)] Ea spunea ca nu gaseste decat smantana cu procent mic de grasime si care seamana la gust mai mult cu iaurtul. [alcool] Eu o stiu ca e cam ametita dar n-am vrut sa va spun si voua! [:-)))]

 

Eu aseara am facut "Prajitura Boema". Nu e printre deserturile Nataliei,dar am folosit glazura de la Brownies.Se pune? [:D]

 

Suntem in top 100, multumim tuturor id="purple"> [;)]

 

 

Azi poti fi caine...Maine poti fi copac...id="size2">id="green">id="Comic Sans MS">
id="right">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 295
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Corina, bravos, abia astept pozele. Glazura iese mai subtire, daca o torni mai calda. Daca o lasi sa se mai raceasca, se mai ingroasa si iese stratul mai gros.

 

Miha, subiectul are denumriea schimbata, asa ca poti veni aici cu diverse deserturi, nu doar cu cele dupa retetele mele. [:)]

 

------------------

Numai bine,

 

Natalia si Vlad

Poze

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Uitati aici si prajitura mea krem, cam pleostita dar cu un gust nemaipomenit. Azi a avut consistenta potrivita dar era prea tarziu. Data viitoare o fac cand nu e sotul meu acasa ca sa nu se mai infiga in ea prea devreme. Cateodata e mai ceva ca un copil, pana si asta micu' e mai rezonabil.

Uitati smantana, in poza sunt 2 ca mi-am luat rezerva[:D], exista si alte marci. Aici este praful de budinca folosit de mine.

 

Corina, mama lui Aris(12.08.2005)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Corina,prietena mea cred ca zicea de smantana aceea (naturala)care o poti face si frisca dar o poti folosi si la mancare.Oricum am salvat pozele si o sa i le trimit. [pup]

 

Suntem in top 100, multumim tuturor id="purple"> [;)]

 

 

Azi poti fi caine...Maine poti fi copac...id="size2">id="green">id="Comic Sans MS">
id="right">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Miha, pe cutia a doua scrie "whipping cream, from pasteurized cow milk". Eu zic ca e vorba de frisca naturala.

 

Corina, ce yami arata kremul tau, sa stii ca nici mie nu-mi iese intotdeauna o forma tare frumoasa. Dar gustul e bestial, ca de fiecare data.

 

------------------

Numai bine,

 

Natalia si Vlad

Poze

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...