Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Deserturile Nataliei si nu numai ale ei (14)


Balbina

Recommended Posts

  • Răspunsuri 295
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:Originally posted by Balbina

Ami, la glazura cantitatea de ciocolata e mai mare decit cea de frisca, pe cind la crema tortului e invers.------------------Numai bine,Natalia si VladPoze


id="quote">id="quote">[:I] asa este[flo]barem mai aveti o varianta de glazura[:)][foto]poze id="red">siid="blue"> filme[:D] Amissid="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ia ghiciti ce prajitura am facut eu azi ? [:D]

 

Krem a la krem .[bis]

 

Suuuuper delicioasa si super rapida .Pina la urma au adus crema Ole si la mine in cartier .Probabil au remarcat cit de mult e cautata [:D]

 

Acum sa vad ce urmeaza sa incerc .Sau poate imi sugerati voi ceva

 

GABI[gravi]25+ ,de 3 ori mamaid="blue">

Poze

iedul cel mic

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gabi, sper ca ai cumparat tot stocul de creme ole de la voi, nu de alta, dar nu se stie citi vecini de cartier intra in subiectul asta si au auzit de krem [:-)))] Bravo pentru reusita!

Sint multe retete usor de facut in lista, citeste-le si vezi care crezi ca o poti face tu. Mult succes!

 

Ortansa, super tortul! [cool] Cred ca nepotul e in culmea fericirii! Astept si sectiunea. Apropo, am vazut sectiunea tortului cu trandafiri, arata tare [pofta].

 

------------------

Numai bine,

 

Natalia si Vlad

Poze

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Miha - am umplut foile cu crema ta. Si a iesit o minunatie. Am adaugat glazura pe care am folosit-o la krem si niscaiva alune. Iata ce a iesit: http://community.webshots.com/album/557856801nCOSnS

 

Natalia - iar te stresez...am vazut eu la tine niste babornite[:D]. Ai postat pe undeva reteta? Mi se pare super pana si denumirea[il] Saptamana viitoare o sa fac niste lemon meringue, ca arata super-bine. id="Trebuchet MS">

 

Roxana si [copil] Catalin (5 iunie 2006)id="purple">id="Trebuchet MS">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Roxana, frumoasa prajitura ti-a iesit, bravo! Babornitele [:D] sint niste "babas" in engleza, am facut eu haz. N-am postat pina acum reteta si mi-a mai cerut-o cineva, dar, spre rusinea mea, am uitat de ea si inca n-am tradus-o. Incerc sa o fac saptamina asta, cit mai curind.

 

Miha, unde-s bunatatile facute in we? Doar placinta cu mere ai facut? (am zarit noutatea din album)

 

------------------

Numai bine,

 

Natalia si Vlad

Poze

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...