Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Piatra Neamt - Perla Moldovei (12)


Recommended Posts

Ana eu zic ca atunci cand o sa vada burtica mai mare,poate poate o sa realizeze si ea ceva,totusi e prea micuta ca sa stie ceva acum,parerea mea. Cred ca trebuie sa iesim pe afara,ma ingrozeste vremea asta asa de calda,tot ma gandesc cum era odata,copii mei nu prea stiu de zapada (mai ales Ana)[bang] [*]Dana si cei mici [*]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 297
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Dana, imi pare rau de Ana ca nu e bine. Daca isi face greata cu antibioticul cel mai indicat ar fi sa o treci pe injectii. Isi fac efectul mult mai repede si nici nu-i afecteaza stomacelul. Zic eu..., dar fiecare cu parerea lui. Multa sanatate! Carmen, te-ai ingropat in hartii? Mai poti? Poate statuia compenseaza la tine salariul prea mic...[:D] Lora
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lora nici nu vreau sa aud de injectii,am sunat dr si ne-a dat amoxicilina,inlocuitor pt ospen,sper ca pe asta il va lua.Mi-e greu ca al meu sot tocmai a plecat intr-o delegatie si nu stiu ce voi face cu amandoi acasa(mai ales cu dusul la gradi dimin si adusul dupa-amiaza al lui Paul),ce greu e sa nu ai pe nimeni(adica am dar mama nu se simte bine),ma duc sa ma lupt cu Ana ca sa pape,[pup] [*]Dana si cei mici [*]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dana, multa sanatate Anei si tie putere sa treci peste zilele astea! Nu ai vreo prietena (ideal fara copil), care se-l ia pe Paul de la gradi? Ospen luam eu ca adult, nu e cam tare pt. un copil? Sotul meu e impotriva antibioticelor, si nu i-am dat Larei niciodata pana sa venim in Ro, unde o doct. i-a prescris pt. raceala, rosu in gat Sumetrolim (sirop). Acum, sunt atatea medicamente, unele au efect la unii copii, altele nu ... e greu sa gasesti medicatia potrivita. Noi folosim des si globuli homeopatici. Sunt usor de luat si cica mult mai buni, nu au asa efect puternic asupra organismului. Si ea tuseste acum si are nasul putin infundat Ii dau bobite d-astea si ceaiuri antibronsitice Pe mine ma termina Lara mea, nu stiu ce m-as face cu doi. Ieri am chemat o femeie la noi sa faca curat, ca era praf si mizerie peste tot. Doua ore a stat si a facut in tot apart. frumos. De mult tot zic ca iau pe cineva sa ma ajute, dar ma tot uit la bani, zic sa economisesc, sa fac eu ... dar mai mare stres. Si uite ca ieri a fost super. Am venit acasa dupa 2 ore si era totul frumos si aranjat. Nu-mi pare deloc rau de bani. Si aici e tare cald. Mie imi place, ca la oras zapada se duce repede si se face mocirla. Mai rau o sa fie cand incepe sa ninga prin martie. o zi usoara! Adriana si Lara
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am deschis capitol nou, ca tare sunteti harnicutze: [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=91733"] Partea a XIII-a [/url] Laura [mamica] de shtrumphi, [bonjovi] Rares si [zana] Bianca 13.06.2005 [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/lauragosu/my_photos"][foto]Fotografiile noastre[/url][url="http://dropshots.com/LauraSN"] Filmulete cu shtrumphi [/url] [url="http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=77878"]Poveste cu shtrumphi [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor... Statuia ...s-au razgandit nu o fac din ipsos ci din bronz si mai intarzie un pic[;)] Uite...acum se lucreaza la niste modificari in Siveco-noul program de conta...si a venit seful sa ne spuna sa nu stam degeaba...sa introducem in ala vechi Sa nu vegetam... In rest bine De cafea...ce sa zic am baut-o si eu azi...de fapt cred ca am baut jum de litru de cafea[cafea]...as avea nevoie si de un pachet de tigari...desi nu mai fumez Maine inaintam la conducere cerere pentru sporul de 10% (OG2/2006)pentru conditii nasole de munca...sunt curioasa ce iese Daca se poate 10% pentru astia mici...ca aia mai mari isi dau 2 sporuri de 100% fara probleme- nu glumesc Puii mei au ajuns deja acasa...si eu iar ajung tz si obosita nastasacarmen
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...