Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cum va place cafeaua ?


florentza

Recommended Posts

  • Răspunsuri 7
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Rece, fara zahar, amara ca viatza [:D], asta intre ghilimele si cu laptic in ea, fara [hot]. O beau in pat unde mi-o aduce sotzul dimineatza, iar urmatoareleeeeee... in fatza calculatorului, la calcat rufe, unde ma prinde vremea [:D]

 

id="right">


Daniela si micuta Isabella [majoreta]id="Georgia">id="orange">
id="right">Nasterea printesei noastreid="Comic Sans MS">id="green">id="size1">, poze in casuta galbena de sus id="red">id="Lucida Console">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mie imi place mai fierbinte (o beau la putin timp dupa ce am facut-o)si sa fie espresso ; pt. mine cafeaua e un moment de rasfat si deci imi place sa stau in timp ce o beau.Stiu ca nu este bine sa fie consumata asa deoarece se zice ca nu-i mai simti gustul (ataca papilele gustative ), doar mirosul.Insa mie asa imi place...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

caldutza,dulce si cu lapte.imi place sa o beau imediat dupa trezire(dar nu mereu se poate,intai nevoile fetei si apoi dorintzele mele[:D]).beau zilnic,macar una ptr ca mi place.culmea e ca pe perioada sarcinii nu am putut sa inghit,pur si simplu imi venea inapoi[xx(].noroc ca dupa alaptare mi am revenit[cafea]

 

andreea25 mami de ariana-irina

(04.08.2006)

Ariana 6 luni.

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...