Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ce v- ar face sa va inselati sotul?


Recommended Posts

  • Răspunsuri 92
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Nu l-as insela , indiferent care ar fi relatia cu sotul meu ! Dar l-as parasi pentru motive foarte serioase ... Dar nici dupa despartire nu m-as arunca in bratele primul barbat intalnit , deoarce am anumite pretentii de la mine si nu as vrea sa fac ceva de care sa-mi fie rusine mai tarziu . Pisimuki , crezi ca nu te va mai insela daca tu ii platesti cu aceiasi moneda ? Eu cred ca , din contra , ii dai posibilitatea sa se afiseze cu cealalta , pentru ca " nici nevasta nu e usa de biserica " , ba chiar va puteti desparti ! Tu ce iti doresti ? Daca vrei sa-l inseli si dupa aceea el sa si afle, trebuie sa te gandesti si la divort , iar probele vor fi si in defavoarea ta ! In primul rand trebuie sa te respecti pe tine ! Discuta foarte serios cu sotul sau , mai ales ca este pe drum si cel de-al doilea copil , analizati situatia , intreaba-l cum vede el viitorul vostru ( inclusiv viitorul copiilor ) si poate se trezeste la realitate . [pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Chiar ma gandeam intr-o zi, daca as putea sa port o masca si sub ea sa pot zambi linistita....nu cred ca as reusi, nu e stilul meu. Poate, daca ceva ar reusi sa fisureze relatia noastra nu as mai fi eu, atunci mi-as cauta un alt drum...insa ar fi doar lipsa de iubire...si sper sa nu par putin aroganta, dar ca sa citez un batran care imi spunea ..."caci atunci cand treburile merg in pat totul e ok in casa"............ Alina[cit] si printul Rares[pirat] [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/alinatanasache/album"]Pozele noastre[/url] Cand un somnambul merge pe acoperis.....nu-l trezi...se poate prabusi!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pisimuki, imi pare rau ca treci prin asa o situatie mai ales acum in prag de sarbatori si cu o sarcina avansata. Incearca sa nu te mai gandesti la cealalta caci ii faci mai mult rau la bebe. Curaj. CRACIUN FERICIT [pegeam][pegeam][pegeam][pegeam][pegeam] "L'inspiration, c'est de travailler tous les jours." Charles Baudelaire
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Draga Pisimuki,ti-am citit povestea si inainte sa iti dau un sfat vreau sa iti povestesc ceva despre cea mai buna prietena a mea!S-a cunoscut cu sotul cand avea 17 ani.Prima dragoste,primul si singurul barbat,viitorul tata al copiilor ei! Pe parcursul prieteniei a inselat-o de foarte multe ori,s-au casatorit dupa cum ti-am zis si dupa 9 luni a venit primul bebe!Se iubeau foarte mult.Chiar daca el o insela,facea asta probabil din dorinta de a se simti in continuare atractiv!Ti-am zis ca au avut 3 copii,dar el nu inceta sa o insele!L-a prins de mai multe ori cu mata in sac,dar ca orice barbat nega!Ultima oara cand l-a prins cred ca ii ajunsese!A ramas cu el pt ca il iubea dar si pt copii!A sunat-o pe duduie,care surpriza era mai tanara decat prietena mea insa arata mult mai in varsta!Era mai grasa,casatorita si cu o fetita in clasa 1.Atunci cred ca respectivul sot a realizat ce pierde si din acel moment s-a schimbat radical!Peste tot mergea numai insotit de sotie!Nu a mai inselat-o,si i-a aratat cat de mult o iubeste si facea orice ca sa o recompenseze pt cat a suferit! Prietena mea nu si-a inselat barbatul,cu toate ca sincer e frumoasa si are un corp de invidiat dar tot timpul a zis ca nu isi bate joc de ea! Ei bine,sfatul meu e sa nu te razbuni astfel pe el pt ca nu merita!Barbatii sunt niste jigodii,dar daca il vei insela cred ca tie iti va fi mult mai greu decat ai impresia!Eu personal nu sunt de acord cu adulterul.Daca nu mai merge,divorteaza dar nu iti bate joc de tine!Omul la nervi spune multe,dar cand se limpezesc apele realizeaza de fapt ce a facut sau a gandit! Nu merita sa iti bati joc de tine. Ai mare grija de tine si de copilasii tai si iti doresc mult noroc in orice ai alege!Daca alegi totusi sa inseli,iti recomand o sticla de vin.[:)][flo][flo][flo]! Sarbatori fericite si sa ne auzim cu bine.Pupici
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pisimuki, eu mi-am amenintat sotul ca daca vreodata il prind ca ma inseala, i-o platesc cu aceeasi moneda, il insel. Stiu insa ca nu as putea sa o fac, nu pot sa imi bat joc de mine insami, totusi as face in asa fel incat el sa fie sigur ca am facut-o. Pentru ca e foarte usor sa bagi un barbat la idei daca vrei neaparat. Si stiu ca l-ar durea foarte mult. Sfatul meu este sa nu iti bati joc de tine, cum spunea cineva mai sus, sa fii subiect de discutii al barbatilor la spritz, dar plateste-i-o, nu il lasa asa. Pupici [flo] Angelique [pegeam] [url="http://community.webshots.com/user/kristina_deppner"]poze[/url], [url="http://forum.desprecopii.com//forum/topic.asp?TOPIC_ID=48808&whichpage=7"]povestea nuntii[/url], [url="http://community.webshots.com/user/kristinadeppner"]luni de miere...[/url][9cer]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ca sa raspund direct la intrebare: ABSOLUT NIMIC nu m-ar putea face sa imi insel sotul!!! Daca as considera fie ca el nu ma mai face fericita, fie ca altul m-ar face mai fericita decat sotul meu, as pune punct acestei casnicii si apoi mi-as (re)face viata cu "Fat Frumos". A-ti insela partenerul (a) nu da dovada numai de egoism, ci si de o lasitate fara margini. Si eu nu sunt nici egoista nici lasa.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...