Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ce v- ar face sa va inselati sotul?


Recommended Posts

quote:
Originally posted by dede_danutza
eu am faut-o si nu e palcut, doar pentru cateva secunde de palcere nu se merita sa pierzi persoana cu care ai hatarat sa stai toata viata, nu merita, si chiar dak el o face nu trebuie sa ne razbunam pe el, pt k razbunarea se intoarce asupra noastra. NU SE MERITA!![biz] dedemy
Data viitoare incearca cu altcineva. Speedy Gonzales nu e bun... Glumesc, nu te supara![:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 92
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

La un momendat era sa o fac.Sotul lipsea pe motiv de "indragosteala tirzie din crarti"eu la o intinlire de afaceri,unde 2 stieau de problema noastra si prin invaluire,sau poate vorbiti, au vrut sa ma compromita.Nu sint o frumusete,tot timpul sint constienta de asta,dar ...Nu am cedat si nu as ceda in veci.Vorba prietenei mele"esti de moda veche"Da, dar sint mama unui copil minunat care la 17 ani a cisigat o bursa in USA(am plins pe la subiectul Fete din USA)Deci aveti incredere si nu cedati NICIODATA chiar daca sinteti inselate noi sintem STILPUL EI FARA NOI SINT...homosexuali.CU BINE IUBITI-VA MULT VIATA ESTE SCURTA.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Monotonia ... asta m ar putea determina sa l insel. Desi la cat sunt de deschisa la dialog si la cat vorbesc si la cate fantezii am, slabe sanse sa intervina monotonia [:D] ________________________________________ Daria & [zana]Giulia (2004 08 16) [url="http://www.webshots.com/user/giulia16"]poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by adella-63
[...]noi sintem STILPUL EI FARA NOI SINT...homosexuali.CU BINE IUBITI-VA MULT VIATA ESTE SCURTA.
Mai sa fie ce filosofie adanca... ai meditat mult pana ai emanat-o?[zz] Marius Pernes www.marius.rdsor.ro [url="http://good-times.webshots.com/album/556595712roqbKJ"]Decembrie 2006 [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by marius
quote:
Originally posted by adella-63
[...]noi sintem STILPUL EI FARA NOI SINT...homosexuali.CU BINE IUBITI-VA MULT VIATA ESTE SCURTA.
Mai sa fie ce filosofie adanca... ai meditat mult pana ai emanat-o?[zz] Marius Pernes www.marius.rdsor.ro [url="http://good-times.webshots.com/album/556595712roqbKJ"]Decembrie 2006 [/url]
Marius, parerea mea este ca nici macar nu trebuia sa ii dai atentie. Astfel de ... (nu stiu cum sa le zic sa nu ofensez moderatorii) nu merita luate in seama. Inseamna sa te cobori la nivelul lor. E mai bine sa te gandesti ca cine a scris-o era intr-o zi proasta si in timp ce scria se gandea de fapt la catelul vecinului care i-a facut pipi pe usa. Daca avea fie umor, fie logica, fie alta noima in cadrul discutiei - atunci polemica isi avea rostul, fie si de dragul polemicii. Dar asa?! Crezi ca e cineva care i-a acordat vreo atentie acele fraze? My life stinks
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by adella-63 [...]noi sintem STILPUL EI FARA NOI SINT...homosexuali.
Afirmatia asta este dusa la o extrema atat de indepartata incat am putea spune si ca femeile fara barbati ar fi niste lesbiene toate. [alcool] Elle_seb May you always have Love to Share, Health to Spare and Friends that Care!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Numai daca l-as intalni pe Clooney[il], sa-mi fie cu iertare, nu cred ca as rezista! Si cum sansele sunt de unu la un miliard...stau linistita in banca mea si beau un nespresso[;)]!
quote:
Initial creeata de grodear
Ce v-ar face sa va inselati sotul? Care ar fi motivele, chiar daca va intelegeti bine cu el?Consider ca , daca sunt probleme mari in casnicie, se mai poate intampla, dar daca va intelegeti bine si va apare din senin un "Fat-Frumos", ce faceti?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...